Лайки в Badoo: як подивитися кому я сподобався і кому я поставив like

Лайки в Badoo: як подивитися кому я сподобався і кому я поставив like

Проявити симпатію на сайті знайомств badoo можна по-різному: написати повідомлення, зробити словесний комплімент, послати віртуальний подарунок. Але найпростіше клікнути на сердечко під фоткою в акаунті симпатичної дівчини або милого хлопця, і людина відразу зрозуміє, що подобається вам. Як подивитися, кому ти поставив лайки в Badoo, і як дізнатися, хто лайкнув твою фотку, читайте в нашій статті.

як поставити

Після в розділі пошуку з’являються анкети інших користувачів. Відкриваючи зображення або профілі симпатичних людей, є кілька можливостей висловити зацікавленість в ознайомленні з ними:

  • Поставити лайк.

Для цього потрібно натиснути сердечко під фоткою.

лайк Баду

  • Поставити суперлайк.

На це потрібні гроші: з рахунку спишуться 50 кредитів.

Суперлайк Баду

  • Додати користувача в “Вибране”.

Для цього треба зайти на сторінку профілю незнайомої людини і клікніть по значку в правому верхньому куті діалогового вікна:

Додати в обране

Якщо ваші симпатії співпадуть, то користувач потрапить в папку “Це взаємно”, у кожного з вас буде вільний доступ до профілю один одного, перегляду фото і анкети.

Папка це взаємно

Після висловлення симпатії сервіс Баду в автоматичному режимі запропонує написати лист тому, хто отримав від вас звичайний або super лайк. Якщо людина дійсно сподобався, затягувати з першим “Привіт!” не варто, відкиньте страхи та починайте спілкування.

Кому я поставив

У Баду немає спеціальної вкладки для зберігання лайків користувача. Тому подивитися свої симпатії, які не опинилися взаємними можна. А ось, якщо людина відповіла вам привітанням на прояв уваги, є можливість додати один одного в папку “Вибране” і почати спілкуватися. До речі, перегляд попередніх лайків неможливий навіть з пакетом преміум.

Хто мені поставив

Дізнатися, хто тобі поставив лайк в Баду, не можна безкоштовно. Для цього потрібно оформити підписку преміум. Вартість пакета послуг варіюється від 100 рублів за 1 день користування до 25 тисяч безстрокової активації.

Якщо преміум у користувача немає, то вкладка “Ви подобаєтеся” відкриється в такому форматі:

Функція ви сподобалися

Припустити, хто міг поставити like, можливо через пункт “Відвідувачі” в акаунті:

відвідувачі сторінки

як прибрати

Ставитися до лайкам, які ставите в Badoo потрібно уважно. На жаль, сервіс не дає можливість видаляти їх або скасовувати, навіть за гроші за допомогою покупки супер сили. Ставте сердечка обдумано, виважено, щоб не вводити в оману незнайомців і незнайомок на сайті.

Купувати чи ні кредити для суперлайков, преміальні пакети з розширеним списком функцій, кожен користувач вирішує сам. Але варто розуміти, що базовий аккаунт не дає і половину можливостей платного профілю, в тому числі, і для перегляду лайків, анкет людей, які висловили вам симпатію.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *