Як отримати кредити в Баду безкоштовно

Як отримати кредити в Баду безкоштовно

Кредитні бали на Badoo потрібно заробляти, щоб оплачувати послуги, не вкладаючи реальні гроші. Для цього можна використовувати зламані версії додатка, перегляд реклами, працювати тестувальником нового утиліта. Розповімо докладніше про способи отримати кредити в badoo безкоштовно.

Кредити в Badoo

Отримати внутрішню валюту в Баду можна через поповнення балансу з банківської карти, з рахунку телефону або гаманця PAYPAL. Для цього потрібно вказати реквізити адреси списання і дозволити зняти гроші. Так само можна поставити галочку про регулярне платежі і монетки будуть списуватися в міру необхідності автоматично.

badoo кредити

На отримані кредити можна купити смайлики, стікери, вірітуальние подарунки – вони потрібні для вставки в повідомлення, щоб зробити переписку більш емоційною. Або підвищити свою популярність, видимість на сайті знайомств, оплатити функцію “Невидимки” і інкогніто заходити в профілі інших користувачів. Баду пропонує 4 тарифу оплати від декількох сотень до декількох тисяч кредитів.

На замітку! Якщо не хочете, щоб гроші з банківської картки на рахунок приходили регулярно, після першого списання перевірте настройки акаунти через розділ “Платежі та перекази”. Галочка “автопополненія” повинна бути відключена.

Крім оплати преміальних послуг грошовими коштами, сервіс пропонує видачу внутрішньої валюти в якості винагороди за виконання завдань. Про те, як отримати кредити в додатку badoo безкоштовно, дізнаєтеся далі.

Як отримати безкоштовно

Дає можливість отримувати безкоштовні кредитів можливо декількома способами. Всі вони доступні на айфон і андроїд.

Перегляд реклами

За кожен ролик сервіс платить користувачеві 10 кредитів, але кількість реклами для одного профілю обмежено. Тому можна піти на хитрість:

 • Дивитися рекламу до тих поки не закінчиться ліміт.
 • Відключити телефон від мобільної мережі.
 • Перекласти дату в налаштуваннях телефону на 1 день назад.
 • Включити інтернет.
 • Зайти в Баду.
 • Дивитися ролики знову.

У відеоролику розповідається Детальніше про цей спосіб:

Повторювати цей нехитрий “злом” генератора можна нескінченно і таким чином накрутити свій баланс для оплати всіх преміум послуг.

Використання тестової версії додатка

Обмежений варіант заробітку кредитів безкоштовно. За реєстрацію аккаунта на бета-версії платять 75 кредитів. Тестові утиліти можна скачати для андроїд через Google Play, для ios такої можливості немає.

Для цього потрібно:

 1. Зайти в Маркет додатків.
 2. Натиснути вкладку версія програмного коду.
 3. Знайти , якщо воно є в списку. Для спрощення пошуку його краще писати в рядку з лупою.
 4. Встановити на смартфон.

Монетки будуть нараховуватися за роботу з виявлення помилок, недоліків у функціоналі сервісу. Тестувальник повинен написати про них розробнику.

Додатки бета версії

Щоб встановити програму

інші способи

 • Попросити у друзів.

Підкинути монети в гаманець до одного можна через подарунки на сайті.

 • Участь в акціях від розробників.

Періодично адміністрація сервісу проводить конкурси на різні тематики. Головний приз – віртуальні кредити. Їх може бути від ста до тисячі. Але видаються монетки тільки переможцям.

 • Накрутити баланс на зламаної версії додатка.

Нелегальні варіанти додатків заборонені адміністрацією сайту знайомств. Власнику такого аккаунта не потрібно витрачати гроші на покупку преміум пакетів, оскільки вони вже є в настройках утиліта. Подібні додатки легко встановлюються на комп’ютери, смартфони, айфони і навіть прикріплюються до вже існуючого профілю. Після скачування “вірусної” програми користувач абсолютно безкоштовно отримує набори смайликів, подарунків, високий рейтинг анкети та інші преміальні послуги.

Читати також:

Кожен користувач сам вирішує, як в badoo отримати кредити, чи варто зламувати програму додатки, нескінченно переглядати рекламні ролики або простіше купити монетки за допомогою банківської карти. Головне, щоб внутрішня валюта Баду дозволила власникові облікового запису виконати основне завдання сайту знайомств – знайти свою другу половинку.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *