Badoo хочуть спілкуватися: що це значить

Badoo хочуть спілкуватися: що це значить

Одна з переваг сайту знайомств Badoo – простий і зрозумілий навіть недосвідченим користувачам інтерфейс. Деякі складнощі у відвідувачів ресурсу все ж виникають. Люди часто запитують, що означає: badoo хоче поспілкуватися? Дізнайтеся відповідь у нашій статті.

badoo запрошує до спілкування

Повідомлення “Хоче спілкуватися” частіше лавиною ллються на нових користувачів Баду. Відразу після людина отримує право безкоштовно користуватися преміальним пакетом послуг від Badoo терміном на 10 днів:

  1. Анкета новачка знаходиться високо в рейтингу.
  2. Можна дивитися фото та анкети інших користувачів.
  3. Список людей, які висловили симпатію і відвідали сторінку анкети новачка, відкритий для перегляду.

Коли термін користування подарунком закінчиться, побачити фото людей без додавання їх в друзі буде неможливо. Це буде виглядати так:

badoo ви подобаєтеся

Щоб все права повернулися, потрібно оплатити преміальний пакет або додати людини в список Вибраних акаунтів.

На замітку! Система Баду відправляє автоматичне повідомлення користувачу про те, що з ним хоча познайомитися ближче, і після гри “Знайомства”, якщо під фото лайкнути сердечко.

Що це означає

Напис на сторінці в акаунті Badoo “Хоче спілкуватися” означає, що інший користувач зазначив вашу анкету як відповідну для знайомства і додав аккаунт в обрану папку. Це можливо в діалозі або при перегляді сторінки вподобаного людини.

Перегляд діалогового вікна

Надіслати співрозмовника в “Вибрані” легко, потрібно натиснути на відповідний пункт у вікні діалогу.

Додавання в обране

Або висловити симпатію таким чином на особистій сторінці.

Додати в обране зі сторінки

Коли ви занесете людини до свого списку обраних співрозмовників, йому прийде повідомлення і значок “Хоче поспілкуватися” відобразитися на його сторінці.

Є думка, що сервіс спеціально підсовує новачкам на сайті знаки зацікавленості від ботів, щоб людина швидко освоївся в інтерфейсі, перестав соромитися і швидше почав спілкування.

Після того, як ви отримаєте таке повідомлення від системи, діяти можна наступним чином:

  1. Відгукнутися на симпатію і зробити її взаємною. Тоді зможете переглядати профіль співрозмовника, його фото і листуватися на сайті.
  2. Проігнорувати симпатію. Відповідати кожному позитивно не обов’язково. Перш ніж погодитися спілкуватися, вивчіть фото і анкету користувача.
  3. Додати співрозмовника в “чорний список”: заблокувати або поскаржитися на нього адміністрації сайту. Це крайній захід, необхідна для припинення спілкування з настирливим шанувальником або прихильницею, людиною, що не дотримуються правила користування сайтом знайомств.

Якщо відповідаєте на симпатію позитивно і додаєте незнайомого користувача в папку “Вибране”, отримуєте наступні переваги в спілкуванні з ним:

  • Надсилати один одному подарунки, фотки, стікери.
  • У стрічку приходять повідомлення про новини у ваших обраних друзів.
  • Бачити у вікні діалогу, коли користувач останній раз відвідував сайт Баду.

Отже, функція “Хоче поспілкуватися” – це зручна фішка від Баду, яка допомагає людям швидше знаходити один одного і долати сором перед початком листування.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *