Реєстрація на сайті знайомств Tinder

Реєстрація на сайті знайомств Tinder

Tinder – популярна майданчик для знайомств серед активних користувачів інтернету і новачків. У недосвідчених користувачів створення аккаунта в додатку може викликати питання. Щоб розвіяти всі сумніви і неясності представляємо інструкцію як реєструватися на сайті знайомств Tinder.

процедура реєстрації

Зареєструватися на Тіндер легко, але процедура створення профілю має ряд особливостей. Кожен раз при вході в особистий кабінет з комп’ютера, телефону потрібно отримувати смс код або лист по електронній пошті. Таким чином, на думку творців програми ваша сторінка максимально ефективно захищена від зломів.

З комп’ютера

Найпростіший метод першого входу в тіндере з комп’ютера – авторизація за допомогою мобільного телефону.

Реєстрація на Тінденр по телефону

Введіть номер

Користувач вводить мобільний контакт, у відповідь на заявку приходить смс з кодом для входу.

Відправка смс з кодом

Поле для введення коду

Якщо є частиною текстового не прийшло, продовжити реєстрацію особистого кабінету доведеться за допомогою електронної пошти.

Після введення коду з смс, потрібно заповнити анкету та завантажити фото.

Створення облікового запису в тіндер

На електронну пошту, вказану в профілі, прийде офіційний лист для підтвердження запиту про вхід. Потрібно пройти по посиланню, вона діє один раз.

Лист підтвердження

Але можуть і бути і такі несподіванки:

Помилка при реєстрації тіндер

Не лякайтеся, це збій в програмі. Він може статися на будь-якої версії Tinder російською мовою. Натисніть ОК і вирішите просту задачку.

верифікація аккаунта

Процедура завершена: пароль і логін вводити, запам’ятовувати не потрібно. Вхід на Тіндер і мою сторінку проводиться завжди через коди в смс на актуальний номер телефону.

Ще один варіант реєстрації – верифікація через Facebook. Цей спосіб авторизації в додатку зручний тим, що користувачеві не потрібно заповнювати анкету, завантажувати фотографії, запам’ятовувати ще один пароль – всі дані автоматично згенерує з профілю в соцмережі.

Реєстрація черех фейсбук

Верифікація через фейсбук

З мобільного

Для створення аккаунта на сайті знайомств Tinder на смартфоні потрібно завантажити додаток. Офіційний сайт надає безкоштовну версію майданчики для спілкування в каталозі Google Play.

Тіндер в Google play

  • Натисніть кнопку “Встановити”.
  • На робочому столі телефону з’явиться значок програми.
  • Натисніть на нього і побачите сторінку входу.

додаток тіндер

Вибирайте будь-який варіант авторизації: через номер телефону, тоді на смартфон прийде смс з кодом, або через особисту сторінку на FB.

Вхід без реєстрації

У Тіндер знайомства увійти без реєстрації неможливо. Обов’язковою умовою користування ресурсом є авторизація або створення профілю. Це абсолютно безкоштовно, тому придумувати обхідні шляхи для входу на сайт немає необхідності.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *