Пари в Тіндер

Пари в Тіндер

Листування і знайомства на сайті Тіндер можливі тільки після висловлення взаємної симпатії. Люди лайкають фотки один одного і після цього можуть обмінятися повідомленнями. Існує кілька способів, як знайти пару в тіндер, а також видалити непотрібні контакти.

Як знайти пару

Створити пару для початку діалогу в тіндер можна в будь-якої версії програми: мобільного та комп’ютерної. Інструкція для роботи на різних типах пристроїв буде ідентична.

Увійдіть в особистий профіль на Тіндер.

Тіндер в мобільному

Налаштуйте список дозволів для знахідок: позначте, кого саме ви шукайте, вкажіть стать, вік, використовуйте геолокацію.

налаштування знахідок

Сайт знайомств запропонує для перегляду фото інших користувачів.

Користувач тіндер

Оцінюйте надіслані фотографії. Для цього можна поставити лайк (сердечко) або свайпнуть картинку вправо.

Лайк від користувача

Якщо власник фото відповісти вам взаємністю, у вкладці “Пари” з’явиться повідомлення: у вас з’явився новий контакт.

Освіта пари

Можна починати діалог з новим знайомим. Листування з парою

У Tinder можливо створювати будь-яку кількість діалогів. Єдине обмеження: перегляд не більше 100 фото інших користувачів в день.

Чому немає пар

Іноді у власників акаунтів виникає таке питання: “Чому в тіндере немає пар, хоча кілька годин тому вони були в списку контактів?”.

Причин у такої проблеми може бути декілька:

  1. Пропала пара в тіндер за бажанням співрозмовника. Якщо один з користувачів вирішує припинити спілкування, то список повідомлень і контакти автоматично видаляються у обох учасників діалогу.
  2. Відбувся технічний збій. Перезавантажте пристрій (смартфон або комп’ютер). Список співрозмовників повинен відновитися.
  3. Використовується стара версія програми. Оновлення Tinder. Адміністрація сайту регулярно надсилає користувачам пропозиції по оновленню, радимо не відмовлятися від них.
  4. Сторінка заблокована. Адміністрація сайту залишає за собою право блокувати недобросовісних користувачів, про причини деактивації аккаунта має прийти повідомлення на електронну пошту.

Як видалити

Щоб видалити одну або кілька пар в tinder потрібно зайти в особистий кабінет на сайті знайомств і відшукати листування з конкретною людиною. Дійте так:

  1. Відкрийте профіль.
  2. Натисніть вкладку “Повідомлення”.
  3. Знайдіть потрібну листування.
  4. Натисніть на фото співрозмовника.
  5. Під картинкою виберіть “Видалити” і клацніть на цю кнопку.
  6. Підтвердіть дію.

Видалення пари тіндер

Кнопка видалення пари

Перед тим, як видалити пару в Тіндер, обміркуйте рішення. Після підтвердження дії буде знищена листування і фото цієї людини пропаде з пошуку для вас назавжди.

Шукати і видаляти пари в тіндер нескладно. Якщо виконуєте всі дії точно по інструкції, але виникають проблеми, завжди можна звернутися в техпідтримку сайту знайомств. Для цього потрібно написати лист адміністраторам і дочекатися відповіді.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *