Лайки і суперлайкі в Тіндер

Лайки і суперлайкі в Тіндер

На сайті знайомств Tinder, користувачі висловлюють симпатії один одному за допомогою лайків. Це необхідно для початку листування, позначення позитивного ставлення один до одного.

лайки

За допомогою лайків на Tinder користувачі оцінюють фото потенційних співрозмовників по листуванню. Щоб поставити позначку “Подобається”, потрібно натиснути на іконку сердечка на фотографії симпатичного людини. Якщо ваші смаки співпадуть, користувач теж клацне на like до вашої фотографії, створиться пара.

tinder like

Активні користувачі часто запитують: скільки лайків в день можна ставити в додатку тіндер? Кількість значків обмежена для безкоштовних пакетів, в добу можна переглянути і оцінити не більше 100 анкет. Купівля і Plus забезпечує користувачів безлімітом лайків кожен день.

супер лайки

Значок суперлайк в додатку тіндер – це спосіб висловити симпатію і пропозиція створити пару для знайомства. Щоб використовувати таку можливість, потрібно змахнути фото вподобаного людини вгору і натиснути синю зірку.

tinder superlike

У Тіндер кількість суперлайков в день обмежена. Кожному користувачеві безкоштовно надається один суперлайк в день. Якщо оплатити пакети Тіндер Голд і Плюс, їх кількість збільшується до 5 на добу.

Повідомлення суперлайкі закінчилися

Важливо! Скасувати звичайний і супер лайк не можна. Якщо сталася помилка, ви не плануєте спілкуватися з цією людиною, не погоджуйтеся на створення пари після отримання відмітки “Мені подобається” у відповідь.

Як дізнатися хто поставив

У Тіндере дізнатися, хто поставив суперлайк або звичайний значок симпатії до вашої фотографії можна двома способами:

  1. Якщо утворилася пара.

Це безкоштовний варіант. Часто користувачі не запам’ятовують всіх, кого лайкнули. Через тривалий час приходить повідомлення про те, що можна створити пару. Значить, фото цієї людини отримало від вас позитивну оцінку.

  1. За додаткову плату подивитися лайки в Тіндер.

Послуга доступна після покупки преміальних пакетів Gold і Plus. Після списування грошей з рахунку і активації можливостей користувач побачить список усіх людей, які поставили лайк, а також їх особисті дані.

На замітку! Якщо платний щоденний набір super лайків закінчився, значки можна докупити окремо. Для цього потрібно зайти в “Налаштування профілю” і вибрати кнопку “Отримати більше суперлайков”. Послуга платна.

купити суперлайкі

Кого я лайкать

Функція “Мої останні симпатії” доступна тільки профілів з преміальними пакетами. Безкоштовно подивитися свої оцінки неможливо. Єдиним підтвердженням недавно поставленого лайка є заявки в список пар. Ці цікаві профілі були точно оцінені позитивно.

На замітку! Крім власника аккаунта ніхто інший побачити список симпатій, пар і листування не може.

Отже, дізнатися, хто поставив лайк в тіндер і кому висловив симпатію власник профілю, найпростіше за допомогою платних пакетів послуг. Не забувайте про те, що відповідно до алгоритму роботи програми, покупка суперсили підвищує шанси знайти другу половинку.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *