Як знайти людину в Тіндер: пошук по параметрам і серед пар

Як знайти людину в Тіндер: пошук по параметрам і серед пар

Інтерфейс сайту знайомств Tinder пропонує кілька способів, як знайти конкретної людини. Пошук здійснюється по введеним вручну параметрами або через список співрозмовників. Розібратися в тонкощах “розшуку” людей в додатку легко.

Пошук по параметрам

Щоб знайти людину в Тіндер за певними параметрами, потрібно увійти в особистий кабінет на сайті знайомств за допомогою номера телефону або сторінки в ФБ.

Авторизація на сайті

Натиснути на вкладку “Мій профіль”

профіль тіндер

Ввести конкретні параметри для сортування анкет: стать, вік людини, віддаленість його місцезнаходження.

налаштування знахідок

Після того як сервіс обробить запит, користувачеві будуть показуватися фото з урахуванням потрібних характеристик. Перегортайте їх і зможете знайти анкету конкретної людини в Тендері. Служба пошуку надається безкоштовно, доступна на преміальних і стандартних профілях.

Коли потрібна анкета знайдена, поставте до фото. Якщо людина відповісти взаємністю, у вас буде пара. Можна почати переписку, обмінятися додатковими даними та передплатити один на одного в соціальних мережах: ВК, Інстаграм, Фейсбук.

На відміну від інших сайтів знайомств знайти людину в Тіндере по імені, прізвища або по номеру телефону можна. Зате можливо подивитися фотографії і анкети всіх людей, що знаходяться поруч, якщо включити геолокацію.

Пошук серед пар

Як знайти певну людину в Тіндер, якщо він є в списку ваших пар. Почати діалог в tinder можна після обміну лайками і симпатіями. Так створюються пари для листування. Перелік співрозмовників є в особистому кабінеті користувачів.

Пари в тіндер

Щоб знаходити людей в цьому списку, натисніть на вкладку “Пари”. Клацніть на фото певної людини і перейдете до діалогу. Тут же можна подивитися його фото, анкету.

Діалогове вікно

Якщо людину, з якими ви вже спілкувалися на сайті, в списку пар немає, значить, він видалив свою анкету, був заблокований адміністрацією або сам вийшов з листування.

У мобільній версії Тіндер можливо знайти конкретної людини зі списку співрозмовників. Натисніть вкладку “Пари” і знайдіть зверху значок лупи. З’явиться терміну пошуку, в якій буде вказано кількість початих діалогів. Почніть забивати в неї нік співрозмовника. Скоро потрібний діалог переміститься на перше місце, можна продовжувати переписку.

Пошук серед пар

Отже, в додатку Тіндер знайти певну людину непросто. Особливо, якщо ніколи не листувалися з ним в додатку. Для пошуку можна використовувати номер телефону, нікнейм. Такий алгоритм роботи сайту, він побудований на спілкування і знайомство випадкових людей. Однак, за відгуками задоволених користувачів, метод пошуку друзів, однодумців і другої половинки працює ефективно. Тому у Тендер так багато шанувальників.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *