Додаток Лавина від ВКонтакте

Додаток Лавина від ВКонтакте

Соціальна мережа ВК запустила додаток для знайомств lovina. Цей новий ресурс викликав масу питань у користувачів. Познайомимося з маловідомим порталом ближче.

Що це

Новий сайт знайомств Лавина в VK – це офіційний сервіс для пошуку друзів або другої половинки по всьому світу. Щоб зареєструвати анкету в співтоваристві потрібно написати лист чат-боту на офіційній сторінці каналу або зробити попереднє замовлення в додатку. Його скачують для андроїд – в GooglPlay, для айфона – в App Story. При цьому особисту сторінку в ВК заводити не обов’язково.

додаток Lovina

У Lovina знайомства можливі тільки після вираження симпатії. Користувачі лайкають фото потенційного партнера по спілкуванню і між ними створюється чат.

Пара обов’язково повинна зв’язатися по відеозв’язку протягом 48 годин після відкриття чату, інакше діалог заблокується. Таким чином, основний двигун знайомств на сайті Lovina VK – це відеодзвінки і розміщення фото, особистих картинок в профілі.

функції

Сервіс Лавина Вконтакте пропонує користувачам стандартний набір безкоштовних і платних функцій. Віддавати свої кровно зароблені за підключення додаткових бонусів не обов’язково, на початковому етапі вивчення нового додатка можна обійтися і стандартним пакетом.

Безкоштовні

Всі користувачі Лавина безкоштовно отримають наступний набір послуг від розробників сервісу:

 1. Завантажити та завантажити програму можна безкоштовно в маркеті для android і iPhone.
 2. Реєстрація анкети або копіювання даних з облікового запису в ВК.
 3. Можливість переглядати необмежену кількість профілів інших користувачів Лавина.
 4. Роздавати лайки фотографій незнайомців.
 5. Спілкуватися з новими людьми в чаті і за допомогою відеодзвінків.

Важливо! Запуск програми Лавина через профіль Вк ніяк не видний в стрічці активності користувача, тобто друзі з соціальної мережі не дізнаються про це.

Lovina вхід через вк

Платні

Пакет платних послуг включає в себе наступні преміальні можливості:

 • Суперлайк;

Користувачі можуть зазначити фото співрозмовника особливою увагою.

 • Віртуальні подарунки;

За монетки можна купити і надіслати другу віртуальний букет або інший милий презент.

 • підписки;

Потрібні тим, хто хоче швидко знайти пару і зав’язати стосунки. Підписка “Зілля любові” відкриває користувачу список людей, які лайкнули його фото.

Покупки в Лавина здійснюються за допомогою внутрішньої валюти. Орієнтовна вартість однієї монети 75 рублів.

плюси

У сайту знайомств Вк Лавина є кілька переваг перед іншими подібними ресурсами:

 1. Фото можна переглядати одним дотиком і свайпать.
 2. Користувачам з аккаунтом Vkontakte заповнювати анкету на сайті Lovina не потрібно. Дані автоматично згенерує з соціальної мережі.
 3. Відео виклик представлені у вигляді каруселі. Користувачі переходять від однієї анкети до іншої і вибирають, з ким спілкування буде продовжено.
 4. Багато нових анкет. На відміну від старих додатків, наприклад, мамби або , сайт знайомств вконтакте Лавина не завантажено ботами, фейковий профілями і зображеннями на авах.

Відразу після реєстрації анкети в Лавина юзер отримує місяць безкоштовного користування преміальним пакетом послуг.

мінуси

Аналіз відгуків показав, що у додаток Лавина є кілька мінусів:

 • Незручна географія пошуку анкет.

До телефонної книги потрапляють анкети людей, які знаходяться один від одного на різній відстані (від 1 до декількох тисяч кілометрів). Розробники програми обіцяють встановити спеціальний фільтр по геолокації, але поки такої функції в пошуковику Lovina немає.

 • При реєстрації в ніку можна використовувати цифри і значки, тільки букви.

Цей фактор не можна назвати однозначно негативним, але багато користувачів вказують на нього, як дратівливий.

Скачування програми Lovina займає не більше 2-3 хвилин. Ресурс відкриє нові можливості для знайомств, допоможе знайти другу половинку, не виходячи з дому. Якщо інтерфейс виявиться незручним або розчарує, просто видаліть цю програму зі смартфона натисненням однієї кнопки, при цьому профіль теж автоматично зникне з бази даних.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *