Пошук людей на Мамбе

Пошук людей на Мамбе

Mamba – популярний сайт знайомств у всесвітній павутині. У сервісі зареєстровано величезну кількість користувачів. Для перегляду кожної анкети потрібно занадто багато часу. Тому адміністрація сайту пропонує своїм відвідувачам прискорити процес за рахунок фільтрів і інших корисних фішок. Як на Мамбе знайти людину на ім’я, фото і без реєстрації, розповімо в нашій статті.

Як знайти людину

Є кілька способів:

  1. Якщо знайомі особисто, запитати ID профілю і відшукати самостійно за посиланням.
  2. Знайти по імені.
  3. Відшукати через перегляд фотографій.
  4. Знаходити людей через геолокацію.

З інструкцією по використанню усіма перерахованими методами вирішення завдання познайомтеся далі.

По імені

Багато користувачів mamba реєструються за помилковими даними: вказують вигадану прізвище, ім’я, вік. Якщо в анкеті вказано справжнє інформація, то мамба через пошук людей допоможе відшукати потрібно людини з мільйона зареєстрованих акаунтів. Для цього потрібно:

  1. Увійти в свій профіль.
  2. Шукати по анкеті.
  3. Самостійно переглядати анкети і знаходити потрібні варіанти.

Цей спосіб не підійде, якщо Вас хлопець або дівчина зареєструвалися за допомогою псевдоніма. Тоді знайти людину на ім’я не вийде навіть з платним .

Але є одна хитрість, якою можна скористатися, якщо хочете знайти конкретної людини. На допомогу приходять загальнодоступні пошуковики Яндекс, Гугл. Забивати ПІБ певного користувача і додайте в пошуковий рядок слово “Мамба”. Клацніть по результату у видачі та зайдіть на сторінку потрібну людину.
Пошук через яндекс
Пошук людини на Мамбе по імені через пошукові системи

За номером телефону

Фільтр акаунтів за номером телефону неможливий. Ці дані є секретними. Поділитися контактами можна в процесі особистого спілкування через смс на сайті. Так само не можна знайти потрібний контакт за адресою електронної пошти.

По фото

Це найважчий спосіб вирішення проблеми. Доведеться перелопатити купу зображень і анкет. Фото видно всім, навіть якщо немає пакету ВІП. Прискорити процес можна за допомогою фільтра, коли користувач переглядає тільки ті анкети, в яких є фото.

Для включення фільтра натисніть: Пошук – З анкет – Налаштування – Сортування – Тільки анкети з фото.

Пошук за анкетами

фільтри

сортування

Увага: функція перегляду профілів тільки з фото доступна після оплати VIP.

за геолокації

Пошук людей за їх місцезнаходженням включити легко. Система сама визначить вашу геолокацію і покаже людей, які знаходяться поруч.

Фільтри поруч зі мною

Через фільтр можна змінити функції пошукача: запросити показ людей з іншого міста і країни. Для цього увійдіть в пошук по анкетах і відредагуйте потрібний пункт в фільтрі: вкажіть конкретні дані.

Вибір міста через фільтр

Вказівка ​​місце пошуку анкети

На замітку! У пошукача на сайті знайомств є кілька фільтрів для підбору анкет. Це не тільки фото, місце проживання, а й вік, сімейний стан, інтереси і багато іншого. Але майже всі з них не доступні безкоштовно.

Пошук без реєстрації

Сайт мамба дозволяє знайти користувача без реєстрації. Шукати людини можна по фото, імені, але відправити або отримати повідомлення неможливо. Для того щоб пошук став повноцінним, краще зареєструватися і користуватися сервісом з повним пакетом послуг.

Отже, знайти людину на mamba при бажанні і за допомогою фінансових вкладень при оплаті віп-статусу можливо. Кожен має право вирішує для себе, платити за додаткові послуги чи ні. На пошук конкретного користувача йде досить багато часу, але якщо його мета – любов, то не шкода.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *