Як змінити місто на Мамбе: з телефону і комп’ютера

Як змінити місто на Мамбе: з телефону і комп’ютера

Мамба – популярний сайт знайомств. Ним користуються мільйони самотніх сердець, бажаючи знайти другу половинку. Новим знайомим бажано проживати поруч, а значить, при виборі партнера для відносин велике значення має геолокація. Фактичне знаходження визначається автоматично, але робот не завжди вказує місце розташування господаря анкети вірно. Як змінити місто на Мамбе в разі помилки з телефону або комп’ютера розповімо докладніше.

Чому виникає проблема

Місцезнаходження для акаунтів на mambe визначається через ip-адреса персонального комп’ютера, з якого реєструється користувач. У цьому випадку програма може помилятися із записом в анкеті, але не глобально.

Іноді вказується центральне місто області замість більш низького по статусу. Наприклад, людина знаходиться в Московській області, а в анкеті з’являється напис Москва. Якщо саме так сталося у вас, потрібно змінити місто в персональній анкеті на Мамбо, виправивши випадкові недоліки.

Інша справа, якщо анкета реєструється через мобільний додаток. У цьому випадку користувач отримує запис про фактичне місцезнаходження. Якщо створювати аккаунт у відпустці за тисячі кілометрів від дому, то по поверненню дані будуть невірними.

У таких ситуаціях потрібно дізнатися, як в Мамбо поміняти місто, і виправити помилку самостійно за пару секунд. Детальна інструкція дій користувачів представлена ​​нижче.

Як змінити розташування

Змінювати налаштування в анкеті аккаунта мамби можна з планшета, комп’ютера і мобільного телефону. Вибирайте будь-який зручний варіант.

З комп’ютера

Зайдіть в свій аккаунт на сайті знайомств мамба.

Натисніть на кнопочку “Налаштування” в правому верхньому кутку вікна ПК:

налаштування анкети

З’явиться таке вікно, вибирайте пункт “Основні”:

Основні налаштування

Відкриється наступне меню:

Місцезнаходження

Вам потрібно натиснути на кнопку «Позиціонування», потім “Уточнити”. Якщо автомат через пошук на карті знову визначить ваше перебування невірно, введіть місто або країну самостійно, натиснувши на знак після вже наявної геозапісі. З’явиться таке вікно:

Місце

Введіть потрібний пункт проживання або виберіть правильний варіант з випливають списку. Натисніть кнопку “Готово”:

Місто

Перевірте дані в анкеті, вони повинні змінитися на нові:

місто змінений

Як бачите, поміняти місто в Мамбо на комп’ютері дуже легко.

З телефону

Наступне питання, яке потрібно торкнутися: як з телефону в додатку мамба змінити місто? Зробити це теж дуже просто.

Отже, спочатку відкрийте мобільний додаток Mamba в телефоні на андроїд версії і iOS. Його потрібно заздалегідь завантажити і встановити.

Додаток для телефону

Далі увійдіть в анкету (аккаунт) і змініть персональні дані через “Налаштування”.

налаштування анкети

Тисніть пункт “Основні”, “Звідки Ви?”

налаштування основні

Для зміни міста в Мамбо потрібно скасувати автоматичний доступ до місця розташування абонента в настройках телефону: приберіть або поставте галочку в залежності від моделі пристрою.

Доступ до місця розташування

Вимкнути доступ до місця розташування

Тепер точне місце розташування можна ввести вручну або вибрати зі списку.

Зазначений користувачем місто збережеться в автоматичному режимі.

Складніша справа зі зміною країни в анкеті. Це право надається тільки власникам VIP-статусу, він платний. При поїздці в іншу країну безкоштовний аккаунт краще замінити на новий або купити підписку. В рамках рідної держави заміна країни відбувається так само, як міста.

Ще одна порада: обов’язково перевіряйте особисті дані при реєстрації. Якщо місто, країну можна змінити пізніше, то ім’я, вік вказуються тільки один раз, без права виправляти помилки після збереження анкети.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *