VIP-статус на Мамбе: що дає, як відключити автоматичне продовження

VIP-статус на Мамбе: що дає, як відключити автоматичне продовження

Мамба – безкоштовний сайт для онлайн знайомств. Для комфортного користування додатком розробники ресурсу створили перевага – платну підписку VIP. Послуга підключається один раз, далі статус продовжується автоматично. Що дає статус і як відключити Автоплатеж на Мамбо, якщо преміум пакет більше не потрібен розповімо далі.

Що дає ВІП-статус

За допомогою активації віп статусу на Мамбе можна отримати кілька додаткових послуг, які будуть недоступні іншим користувачам. Що дає оплата VIP:

 1. Приховати свій вік.
  Дізнатися скільки вам років, буде неможливо. Цей пункт з анкети стане невидимим для відвідувачів вашої сторінки.
 2. Отримати статус “Невидимки”.
  Чи зможете відвідувати чужі акаунти в додатку і залишатися інкогніто.
 3. Дізнаватися, що вас додали в папку “Вибране”.
  Значить, ваші повідомлення, коментарі будуть прочитуватися в першу чергу і не загубляться в купі інших смс.
 4. Шукати знайомства по розширеному списку параметрів.
  Безкоштовно пошук грунтується на віці, геолокації і статевої приналежності. Статус віп дає можливість знаходити людей по росту, ваги, сексуальним перевагам, цілям знайомства. Це економить час і сили, можна менше шукати і більше спілкуватися.
 5. Повернення до попередньої анкеті в голосуванні.
  Якщо не встигли лайкнути симпатичне личко на фото і перегорнув сторінку голосування, з платним статусом без проблем можете повернутися до неї.
 6. Використовувати стікери в листуванні.
  Пакет смайликів і унікальних картинок входить в платну підписку. Можна дарувати подарунки, робити повідомлення більш емоційними і яскравими.
 7. Дізнатися результати голосування за ваше фото.
  Це дозволить відразу познайомитися з тими людьми, які вам симпатизують.
 8. Зміна місця розташування за кордоном.
  Для зміни локації на платній версії мамби не потрібно купувати додаткові послуги. Запис про місцезнаходження зміниться автоматично.

Увага! Пробної версії платного статусу в Мамбо не існує. Якщо не впевнені в його необхідності на тривалий термін, оплатіть мінімальний тариф на 7 днів, це буде коштувати 172 рубля.

Як підключити VIP

Підключається преміум пакет через настройки в особистому кабінеті. Натисніть кнопку “Налаштування VIP” і виберіть потрібний набір для оплати.

Налаштування статусу на Мамбе

Активація віп

При підключенні віп-статсуса зверніть увагу на повідомлення про автоматичне продовження послуги.

включення статусу

Гроші спишуться з будь-якої банківської карти, наприклад, Ощадбанку. На мобільний телефон користувачеві прийде електронне повідомлення: “MMR mamba за ВІП статус зняли гроші – 299 рублів”. Сума залежить від обраного пакета. Переказувати гроші з карти доведеться з комісією банку.

Оплата підписки картою

Крім карти Premium можна купити, списавши гроші з мобільного рахунку за номером телефону або за допомогою Paypal. Оповіщення про зняття коштів прийде на поштову скриньку, який вказаний в анкеті (гугл, яндекс, майл).

Оплата статусу paypal

Вартість пакета залежить від терміну його дії, набір послуг при цьому не змінюється. Ціна преміум статусу коливається від 170 до 640 рублів.

Після активації послуги VIP біля фотографії та в анкеті з’являється такий значок:

Іконка віп в анкеті

Оплачувати і отримувати преміальний статус можна в перший день реєстрації на Мамбе. Але потрібно пам’ятати, що продовження пакета відбувається автоматично, списання коштів далі здійснюється без вашої участі. З автоподовження користувач погоджується при першій оплаті.

Якщо потрібно поміняти номер телефону, карти для автоматичного продовження Віп статусу, зайдіть в настройки і вкажіть нові дані. Для цього доведеться зробити платіж вручну. Програма запам’ятовує дані, введені останніми.

Як відключити Автоплатеж

Якщо платна версія пакету для пошуку другої половинки не сподобалася користувачеві або необхідність в ньому відпала, необхідно відключити віп-статус на Мамбе. Дотримуйтесь інструкцій.

На комп’ютері

 1. Зайдіть в аккаунт сайту Mamba.
 2. У верхньому правому куті при підключеному статус віп є значок – помаранчева зірка. Натисніть на нього.
 3. З’явиться опис послуги. Внизу можна побачити кнопку «Відмінити від послуги”. Натисніть.
 4. Після підтвердження дії, кошти з карти перераховуватися в автоматичному режимі більше не будуть.

Якщо відключити Автоплатеж віп самостійно не вийшло, напишіть в технічну службу мамба. Підтримка відповість в письмовому вигляді або проконтролює ваші дії онлайн.

Форма зв'язку з підтримкою сайту

Увага! Якщо після відключення послуги гроші продовжують знімати напишіть повторно розробниками Mamba через зворотний зв’язок. Прикладіть чеки на оплату ВІП-пакета і скріни відключення послуги.

З мобільного

через AppStore

Як скасувати преміум (віп) підписку на Мамбе через Айфон:

 1. Зайдіть в Appstore зі свого телефону. Знайдіть додаток Мамба.
 2. Авторизуйтесь, використовуючи пароля на Apple ID.
 3. Прихильника чи критика наразі.
 4. Виберіть пункт Налаштування.
 5. Натисніть пункт “Відмовитися від підписки”.
 6. Виберіть всі платні послуги відразу або поставте галочки навпроти кількох зі списку.
 7. Натисніть підтвердити. Відписуватися від віп пакета можна відразу після його оплати. Тоді послуга діятиме до закінчення оплаченого періоду, але не триватиме далі.
 8. Платіжні дані будуть видалені.

Через Google Play

Як відключити на Мамбе віп статус на Андроїд. Додаток закачується через Google Play, тут же можна видалити акаунт або скасувати платні послуги:

 1. Зайдіть в особистий кабінет на Мамбе через телефон.
 2. Клацніть по значку Вип.
 3. Скасуйте підписку, натиснувши на кнопку внизу списку послуг, що надаються.

Деякі користувачі намагаються відмовитися від платних послуг на Мамбе через і додатки зі смартфона. Однак в цьому випадку монетки за віп статус можуть як і раніше зніматися, оскільки заявка на призупинення послуги не подавалася. Перед видаленням аккаунта деактівіровіруйте статус віп, щоб уникнути непорозумінь і списування грошей з рахунку в автоматичному режимі.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *