Чому погані хлопці подобаються дівчатам: 10 психологічних причин

Чому погані хлопці подобаються дівчатам: 10 психологічних причин

Сучасні дівчата все частіше вибирають поганих хлопців для відносин. У чому привабливість таких молодих людей для предствітельніц прекрасної статі. Чи варто виховувати в собі ці риси характеру, щоб мати успіх у женщін.За що і чому дівчата люблять поганих хлопців? Спробуємо відповісти на це питання.

Наукове обгрунтування з точки зору психології

Коли хороші дівчата закохуються в поганих хлопців, то часто не можуть пояснити свій вибір, хоча прекрасно усвідомлюють, що він не зовсім вдалий. У психологів цей феномен отримав кілька пояснень:

 1. Добропорядні дівчата виховуються в строгих сім’ях.
  Їм забороняють гуляти з подружками допізна, розмовляти з незнайомцями, проявляти ініціативу у відносинах з хлопчиками. В результаті до 16-18 років такі дівчата відчувають тугу за емоціями, в них накопичується бажання зробити що-небудь погане, хоча б порушити домашню дисципліну. Як то кажуть, заборонений плід особливо солодкий. І якщо їй в такий момент попадається Плохиш, то саме він стає провідником в світ пристрастей і “злочинів”. З ним вона сміливіше, впевненіше в собі.
 2. Бажання отримати особливо гострі емоції.
  Тяга до максимально крутим відчуттям особливо сильна в пубертатному віці. Відносини з хорошими хлопчиками-відмінниками не дадуть такого напруження пристрасті. Тому вибір падає на Плохиша-хулігана.
 3. Відчуття захищеності.
  Дівчата вибирають поганих хлопців, тому що втомилися захищати себе самі, їм потрібно міцне плече поруч. А хамуватий, нахабний один і улюблений – кращий захист від йому подібних.
 4. За нього треба боротися, відбивати у численних прихильниць.
  Такому бажанням можна дати цілком наукове обгрунтування. Для виведення потомства самка вибирає кращого самця. А сильний, сміливий, розумний чоловік привертає увагу жінок, тобто у нього буде багато прихильниць. Змусити його закохатися, одружуватися під силу найефектнішою і жіночною. Це цікавий і захоплюючий процес.
 5. У серіалах і популярних фільмах хороші дівчата завжди люблять поганих хлопців.
  Цей стереотип нав’язується дівчаткам з дитинства. Женихи принцес з казок – відважні, сміливі, сильні хлопці, готові на будь-які вчинки заради коханої. А пай-хлопчики дуже боязкі, часто не здатні постояти за себе, а про захист дівчини і говорити не варто.
 6. Бажання перевиховати Плохиша.
  Більшість дівчаток за своєю природою – хороші вихователі. Вони мріють виліпити з безвідповідального хулігана слухняного відмінника. Хоча найчастіше мрії так і залишаються мріями, виховати ідеального принца не виходить, але процес захоплює і захоплює цілком.
 7. Дружити з поганими хлопчиками престижно.
  Закоханість у правильного хлопчика може бути висміяна подружками, друзями з компанії тінейджерів. Молодим дівчатам здається, що спілкуватися з хортами, хамським хлопцями набагато престижніше. Ця думка поширена серед підлітків школи, університетів (1-2 курс).
 8. Хлопці-хулігани вміє зачарувати дівчину, знають, що говорити і як поводитися.
  Жінки люблять вухами, а погані хлопці вміло цим користуються. Такі чоловіки не будуть червоніти, боятися, довго підбирати слова і вирази.
 9. Якщо закохатися в поганого хлопчика, то в стосунках не доведеться нудьгувати.
  Любов Плохиша непередбачувана, з ним нічого не можна планувати на довгий термін. Сьогодні ви їдете з ним на дачу до друзів, а завтра не хочете вилазити з ліжка. Емоційні гойдалки дівчатам в таких відносинах забезпечені.
 10. У сильних, жвавих хлопців високий рівень тестостерону.
  За статистикою, рівень чоловічих гормонів вище у спортсменів і злочинців. Тестостерон – показник чоловічої сили, здоров’я, генетичної надійності. Можливо, це міф, але жінки добре це відчувають і йдуть за такими чоловіками натовпами.

Хлопець п'є каву

Дефіцит “справжніх” чоловіків багато психологів пов’язують зі зміцненням гендерної рівності та фемінізму. З їх точки зору, жінки пожинають плоди свого бажання бути лідером, відповідальної за добробут сім’ї.

Чому дівчата вибирають поганих хлопців

Погані хлопці подобаються молодим дівчатам і дорослим жінкам по цілком зрозумілих причин. Слабкій статі хочеться бачити поруч із собою сильного, сміливого, рішучого і відповідального за свої слова і вчинки чоловіка. Чарівні і хамським мачо володіють набором строго певних рис характеру, завдяки яким дівчата проявляють до них підвищену увагу.

Якщо хлопець бажає вступити до лав поганих хлопців, то йому потрібно виховати в собі такі привабливі якості:

 1. Лідерство.
  Він завжди веде в стосунках: дружніх, любовних, сімейних, робочих. Керувати собою поганий хлопець не дозволить нікому.
 2. Уміння маніпулювати людьми.
  Ця риса допомагає їм утримувати лідерські позиції.
 3. Агресивність.
  Агресія не поширюється на улюблену жінку. Це якість корисно для захисту своїх інтересів, у момент спілкування з іншими агресивними самцями.
 4. Простота в спілкуванні.
  Жінці не потрібно демонструвати свою начитаність, вміння вести себе в суспільстві. На відміну від хороших хлопчиків Хулігани не хизуються своєю правильністю.
 5. Недоступність.
  Поганий хлопчик не зустрічатиметься з дівчиною, яка не відповідає його ідеалу. У нього дуже великий вибір, щоб погоджуватися на найгірше. В результаті дівчатам доводиться боротися за його любов, а це заводить ще більше.
 6. Висока самооцінка (самодостатність).
  Поганий хлопець не помічає своїх недоліків, тому вони стають невидимими для оточуючих.
 7. Успішність, успішність.
  Навколо поганих хлопців така атмосфера, яка заворожує дівчат. Жінкам теж хочеться бути центром уваги, залучати до себе інших людей, успіх, гроші, славу.
 8. Непередбачуваність.
  З поганим хлопцем не буде нудно. Він постійно серед людей, його життя насичене подіями. Якщо дівчина теж любить перебувати у вирі яскравих емоцій, то їм точно по шляху. Але у цієї якості дві сторони: одна позитивна – хлопчик постійно розважає дівчинку, не дає їй нудьгувати, і негативна – постійна зміна настрою. Якщо потрапити під його гарячу руку, то навіть улюбленої не минути лиха.
 9. Харизматичність.
  Він здатний впливати на інших людей як магніт, вселяти довіру одним поглядом, вміє слухати, переконливо говорити. Це якість частіше є вродженим, даними понад як дар.
 10. Сексуальність.
  Є думка, що погані хлопці подобаються дівчатам в ліжку. Вони дуже пристрасні, гарячі і невтомні коханці. Правда це чи ні, можна перевірити тільки на практиці.
 11. Індивідуальність.
  Поганий хлопчик не схожий на інших. У кожного з них своя особливість в поведінці, характері. А ось хороші хлопці поводиться шаблонно: дарують дівчаткам квіти, обсипають компліментами, ретельно стежать за собою і так далі.

Хлопець дивиться на дівчину

Є думка, що погані хлопці – це звичайні соціопати, які повністю ігнорують правила поведінки в соціумі, нехтують думкою інших людей. Іншими словами, вони просто дикі і невиховані. Створювати з такою людиною сім’ю розсудлива жінка не буде.

Зрозуміти, чому дівчата вибирають не хороших, а поганих хлопців, буде простіше, якщо подивитися на цю порівняльну таблицю:

Пай – хлопчик Поганий хлопець
уникає конфліктів З задоволення сперечається, б’ється, відстоює свою думку будь-яким шляхом
Прагнути бути ідеальним (в одязі, в поведінці) Практично не звертає уваги на свій зовнішній вигляд
пунктуальний Постійно спізнюється, забуває про зустріч або побачення
обов’язковий Чи не виконує обіцянки
організований У нього немає розкладу, планів на найближче майбутнє
Поважає громадську думку Норми суспільної моралі ігнорує
занудлів Не терпить ниття і нудьги
передбачуваний Непередбачуваний в поведінці, прийнятті рішень
Завжди радиться з дівчиною Сам приймає рішення
нерішучий Діє швидко, бере на себе відповідальність за будь-які дії
Зображує впевненість в собі Упевнений в собі, вважає, що прав у будь-якій ситуації

Поганий хлопець приміряє на себе роль героя кримінальних драм, бойовиків, пригодницьких серіалів. А це дуже подобається дівчатам від 15 до 25 років. Жіночу підсвідомість підказує їм, що з таким хлопчиком буде цікаво, весело, але, скільки триватимуть відносини з хуліганом і закінчиться емоційний рай шлюбом, їм невідомо.

Отже, відповісти на питання, чому дівчатам подобаються погані хлопці, однозначно не можна. У кого-то з дівчат ще не настав період зважених рішень, їм хочеться драйву і непередбачуваності. У інших – полювання за поганими хлопцями стала сенсом життя, і зустрічатися з хорошими і вони вже не зможуть ніколи. Але одне ясно точно, що тяга до ризику, відносин з мачо з віком проходить, і жінки прагнуть знайти другу половинку для тихій сімейній гавані. А в якості чоловіка поганих хлопчиків ніколи не розглядають.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *