Значення поцілунків в різні частини тіла: як розшифрувати поцілунок чоловіки

Значення поцілунків в різні частини тіла: як розшифрувати поцілунок чоловіки
 • Поцілунок між чоловіком і жінкою – це таїнство, потаємна і дуже інтимна частина взаємин. Дотики губами можуть бути різноманітними за насиченістю емоціями, вкладеним в них підтекстом. Якщо знати значення поцілунків і види поцілунків, то можна багато чого зрозуміти про партнера.

  Поцілунки в різні частини тіла

  Розтлумачуючи значення поцілунків від коханого або ще малознайомої людини, в першу чергу зверніть увагу на те, яка частина тіла була обрана для оральних ласк. Залежно від типу і запалу дотиків розшифровуйте наміри чоловіка і його плани на партнерку в майбутньому.

  В губи

  Дотики до губ можуть мати кілька значень: вітання, пристрасть, любов, духовну близькість двох людей. В даному випадку місце для ласк має менше значення, набагато важливіше як відбувається сам поцілунок.

  Якщо чоловік впивається в рот дівчини з силою, то він явно бажає швидше отримати сексуальну віддачу. Якщо губи партнерів стиснуті, то їх відносини надламана, вони незадоволені один одним.

  В щоку

  Це ввічлива форма поцілую. Може означати промацування грунту, коли дівчина і хлопець знайомі недавно. Незнайомі люди використовують поцілунок в щоку в знак вітання на вечірках. Подібні дотику можуть бути холодними і пристрасними, а, значить, і розшифровуватися повинні по-різному.

  Якщо чоловік чмокає жінку в щічку швидко, швидкоплинно, а потім віддаляється, він просто висловив радість зустрічі або попрощався по-дружньому. А якщо затримує губи на щоці, одночасно ніжно обіймає за талію, то він точно розраховує на продовження і подальше зближення.

  Поцілунок в щоку

  В ніс

  Зазвичай це скороминуща ласка від мами чи тата милому дитині, а й хлопці можуть поцілувати дівчину в ніс в момент приємної розмови. Поцілунок в носик позначає прояв ніжності, няшності, зачарованості партнеркою.

  В очі

  Дотик губами до очей ще називають поцілунком ангела. Він позначає гармонію в парі, ідеальні відносини турботливого чоловіка до тендітної, ніжної і розпещеної дружині. Поцілунок в очі часто використовують для побажань гарного сну і доброго ранку в ліжку.

  В ухо

  Це однозначно пристрасний поцілунок, який можуть дозволити собі тільки грунтовно сблизившиеся пари в момент сексуальних ласк. Якщо інтиму у пари ще не було, а хлопець лоскоче вушко дівчата мовою, розглядайте це як натяк на бажання опинитися з вами в ліжку.

  У верхівку голови

  Це символ турботи і заступництва. Так цілують дітей батьки. Торкаючись губами до верхівки голови дівчини, чоловік показує свою турботу, силу і демонструє улюбленої, що взяв її під своє крило.

  Поцілунок у вухо

  значення поцілунків

  За типом і виду поцілунку можна судити про характер чоловіка, його наміри, настрої в конкретний момент. Навчіться їх читати, розгадувати і побудувати відносини з протилежною статтю буде простіше.

  французький

  Максимально таємний поцілунок – це контакт з мовою. Таке дотик означає пристрасть, бажання, може ознакою довірчих відносин в парі. Якщо ініціатором поцілунку по-французьки став чоловік, він точно хоче інтиму з жінкою.

  Техніка французького поцілунку

  Техніка виконання поцілунку з мовою вимагає вправності і досвіду. Покрокова інструкція дій допоможе бути на висоті в відповідальний момент:

  1. Облизня губи, щоб вони стали вологими.
  2. Доторкніться до партнера губами, ніжно обійміть за спину, запустіть руки в волосся, гладьте шию.
  3. Запустіть свою мову рот улюбленого і пестіть кілька зон одночасно.
  4. Обвиває мову партнера, робіть кругові рухи.
  5. Злегка відсувайте мову і знову торкайтеся точковими рухами.
  6. Не забувайте дихати. Якщо дихання утруднюється, ненадовго переривається, продовжуючи торкатися один одного губами, ніжно покусувати.

  Навчитися цілуватися з мовою нескладно, використовуючи відео уроки, розглядаючи картинки. Але діяти за шаблоном і схемою неправильно, кохану людину потрібно пестити так, як підкаже ситуація, серце.

  Французький поцілунок

  Є люди, яким поцілунок по-французьки не подобається. Пробуючи приголубити партнера таким чином перший раз, не варто максимально поглиблювати мову відразу.

  пристрасний

  Це прикмета бажання, але не завжди істинної любові партнера. Чоловік демонструє, що нудьгував по коханої, не може більше стримувати емоцій. Поцілунки пристрасні частіше на початку відносин або після довгої розлуки.

  жорсткий

  Це емоційно наповнене дотик губами, мовою або навіть легке покусування партнерки. Хлопці використовують жорсткий поцілунок в різних ситуаціях: коли хочуть показати свою силу, правоту або заявити права на жінку.

  Контрастний (то ніжно то жорстко)

  Зміна темпу ласк справляють враження на партнерку, особливо, якщо у неї закриті очі. Контрастний поцілунок частіше використовується в прелюдії, щоб трохи зменшити запал пристрасті.

  Поцілунок на початку відносин

  Ще один вид контрастного поцілунку – це дотику губами і мовою різної температури. Для досягнення потрібного ефекту спочатку наберіть в рот гарячий чай, а потім покладіть на мову крижинку.

  Швидкий

  Це може бути швидкий або швидкоплинний поцілунок в щоку або губи на першому побаченні. Так чоловік демонструє жінці симпатію, промацує грунт. Після подібної ласки слова вже не потрібні, жінка все зрозуміє сама.

  блукаючий

  Це подорож по верхній частині тіла партнера губами. Спочатку цілують губи, потім обличчя, шию, плечі ззаду. Такий маневр – відрізняючи підготовка жінки до сексу, але може використовуватися як розслаблюючий масаж, що знімає нервове напруження.

  ніжний

  Це легкий дотик губами до рота партнера. Хлопець і дівчина діють несміливо, швидко або повільно, демонструючи ніжність один до одного. М’який поцілунок зустрічається і в сімейних парах, коли люди прожили довгий час разом і хочуть проявити подяку.

  облизує

  Це ласки губ партнера мовою. Чоловіча половина рідко використовує такий вид поцілунків, оскільки він занадто ніжний. Якщо хлопець пестить рот дівчини таким чином, це говорить про його добром, дбайливому і романтичному характері.

  З прикушення

  Покусування губ партнерки показує палкість або невдоволення другої половини. Хлопці кусають губи дівчат, щоб продемонструвати ревнощі, злість. Зазвичай злегка або сильно прикушує нижня губа.

  Поцілунок прікусиваніе губи

  З відкритими очима

  Дивитися партнеру в обличчя і цілуватися одночасно притаманне тільки недовірливим, тривожним особистостям. Зверніть увагу на поведінку партнера в інші моменти спілкування. Навряд чи він бажає бачити вас дружиною або подругою на тривалий час.

  Екстремальний

  Це жаркий швидкий поцілунок в незвичайній позі, наприклад коли голова партнера перевернута на 180 градусів. У цей момент мова проникає глибоко в рот партнера і розпалює пожежу пристрасті.

  З закритим ротом

  Поцілунок з зімкнутими губами зазвичай не супроводжується обіймами, відбувається швидко, сухо. Це ознака напруженості партнерів, їх невдоволення. Ще так цілуються неемоційне люди, але вони часто виявляються вірними супутниками по життю.

  вакуумний

  Це поцілунок розвага, прикмета приятельських відносин в парі, а не пристрасних, любовних. Мета вакуумного поцілунку – зробити бавовна повітрям. Для цього партнер висмоктує повітря з рота улюбленої і різко розмикає губи.

  одну губу

  Дотики до однієї губі партнерки – це зворушлива і дуже ніжна ласка. Чоловік показує свою боязкість, визнає силу жінки і свою прихильність до неї як лідеру. Доречно використовувати його для примирення після сварки або вимолювання прощення з-а серйозний проступок.

  Поцілунок при близькості

  На замітку! Якщо хлопець чіпає попу дівчата під час поцілунку, це означає, що він налаштований рішуче і без сексу сьогодні залишатися не має наміру.

  Поцілунки і характер чоловіка

  Точне значення поцілунків чоловіка до жінки можна вгадати, якщо розглядати дотику губами через призму характеру коханця. За допомогою наступних порад, ви зможете вибрати правильну тактику у стосунках і трохи зазирнути в майбутнє:

  1. Романтична натура.
   Чоловік-романтик при поцілунку обов’язково закриє очі, почуття захоплюють занадто сильно. Такий коханець схильний перебільшувати, фантазувати. З романтичним чоловіком жінка зможе дізнатися всю красу любові, відносин. Але бійтеся розчарувати романтика, зіткнувшись з реальністю, він може впасти у зневіру, навіть депресію.
  2. Артистична особистість.
   Чоловік-актор обожнює цілуватися на людях, викликаючи заздрість у перехожих і друзів. Це доставляє йому величезне задоволення. Насправді, за допомогою такої поведінки хлопець намагається підвищити свою самооцінку і позбутися від невпевненості в собі.
  3. Реаліст.
   Відноситься до життя і будь-яким її проявів серйозно, тому йому важко поцілуватися з закритими очима. Оцінює дівчину швидко, будує плани так само. Його складно обдурити, зачарувати, якщо жінка його зацікавила відразу.
  4. Ревнивий мачо, егоїст.
   Жінка в його уявленні – це власність, якою можна керувати, управляти. Поцілунок для такого чоловіка стає необов’язковою процедурою для підтвердження почуттів. У момент вираження ніжності, міцно стискає партнера, навіть до болю. Про бажаннях і почуттях близької людини думає рідко.
  5. Педант.
   Упаковує своє життя в обмежені рамки. Поцілунок завжди однаковий, відбувається за одним сценарієм. З таким хлопцем може бути надійно в житті, але неймовірно нудно.
  6. Базіка і торопига.
   Він хоче все і відразу: поцілунку, ліжку, спілкування по-дружньому. Яскравий, емоційний, дуже балакучий хлопець цілується пристрасно, жарко лапа за все частини тіла, торкаючись до заборонених зон (сідниць). Тихій та замкнутої партнерці з таким чоловіком буде важко, їй не вдасться вставити жодної фрази в діалог.
  7. Складний тип.
   Не любить цілуватися і не дає партнеру насолодитися ласкою сповна. Зрозуміти його зможе тільки жінка зі схожим складом характеру.

  дотик губами

  Цікаві факти про поцілунки

  З точки зору психології, пристрасний поцілунок для людини є більш потаємним дією, ніж секс. Дотики губами до різних частин тіла піднімають настрій, збуджують, роблять благотворний вплив на настрій людини.

  Вчені погоджуються з лікарями душ, але зводять таємницю поцілунку до фізичних і біологічних процесів. В процесі ласк у чоловіків і жінок в головному мозку відбуваються хімічні реакції, змінюється кислотність слини, ендорфін надає на цілується наркотичний вплив – звідси відчуття щастя, польоту, задоволеності.

  Цікавими є й інші факти про поцілунки:

  • Жінки надають поцілункам більшого значення у відносинах, ніж чоловіки.
  • 60% дівчат вирішують, чи продовжувати відносини з хлопцем і зайнятися з ним любов’ю саме в момент першого поцілунку.
  • 1-2% жінок здатні випробувати оргазм від поцілунку.
  • Люди, цілуються з улюбленими хоча б 1 раз в день, більш врівноважені і менш сприйнятливі до стресів.
  • Вважається, що в світі тварин немає поцілунків. Насправді, птиці, собаки, мавпи і інші дикі і домашні звірі часто торкаються один одного дзьобами, носом, покусують частини тіла партнера. Це можна сприймати як ласку, прояв уваги.
  • Поцілунок сприяє схудненню, але дуже неефективно. За 3 хвилини пристрасних взаємодій спалюється тільки 12 калорій.

  Через поцілунки люди передають свої почуття, емоції і настрій партнеру. І не важливо, який вид поцілунку вони використовували. Їх значення точно буде зрозуміло правильно, якщо між людьми є довіра, любов і розуміння.

  admin

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *