9 способів натякнути хлопцеві на поцілунок

9 способів натякнути хлопцеві на поцілунок

Більшість чоловіків не питає у жінки дозволу на перші обійми, поцілунок, роблять цей крок сміливо і легко. Але бувають випадки, коли хлопці ніяк не наважуються доторкнутися до дівчини, ставляться до неї дуже трепетно, бояться отримати відмову або образити кохану. У такій ситуації варто натякнути хлопцеві на поцілунок. Варіантів це зробити кілька, виберіть відповідний вашій парі.

як натякнути

Непомітно натякнути хлопцеві, щоб він поцілував – справжнє мистецтво. Говорити відверто про своє бажання не завжди тактовно і правильно, особливо на першому побаченні. А ось давати знати про це тонко, м’яко підштовхувати чоловіка до рішучих дій вірна лінія поведінки. Але не бачите себе відчайдушно, агресивно, інакше відштовхне чоловіка. Будьте ніжною, чуттєвою, і поцілунок трапиться саме в той момент, коли на це зважиться хлопець, не без вашої жіночої допомоги, звичайно.

Поцілунок дівчини і хлопця

привабливі губи

Спокусливі губи – кращий спосіб натякнути хлопцеві на поцілунок. Як зробити їх привабливими для коханого:

 1. Не користуйтеся яскравою стійкою помадою. Червоні відтінки виглядають пристрасно, але залишають слід на одязі, губах партнера.
 2. Розоріть губи губкою, щоб видалити лупиться шкіру і тріщинки.
 3. Змастіть бальзамом для м’якості.
 4. Намалюйте безбарвним блиском або помадою світлого відтінку.

Перед поцілунком звабливо облизня губи, щоб вони стали вологими і блискучими. У момент бесіди з хлопцем закусуйте одну губку, торкайтеся до них пальчиком, акцентуйте увагу на цій частині тіла.

губи дівчини

танець

Повільний романтичний танець зближує партнерів, вони залишаються наодинці в натовпі, торкаються один до одного і можуть вести задушевну бесіду пошепки. Злегка притисніть до чоловіка, наблизьтесь до нього обличчям, але не порушуйте його простір занадто напористо. Говоріть коханому компліменти на вушко, торкайтеся до раковини губами і обов’язково дивіться хлопцеві в очі.

Романтичний фільм

Запросіть улюбленого додому, запропонуйте подивитися цікавий фільм. Кіно вибирайте в тему, про любов і перших побаченнях, з поцілунками, але без постільних сцен. У момент перегляду кінострічки придумайте привід покласти голову чоловікові на плечі, притиснутися до нього ближче всім тілом. Так ви мінімізуйте фізичну і емоційну дистанцію.

Ведіть себе спокійно, не квапте ситуацію. Ненав’язливо фліртуйте, торкайтеся пальчиками його рук, шиї, обличчя. Скоро хлопець зрозуміє, що дівчина чекає від нього більш близького контакту і сам поцілує улюблену.

Дівчина з хлопцем дивляться фільм разом

дотики

Доторкатися до чоловіка потрібно невимушено, ніби ненароком. Обов’язково обійміться при зустрічі, можна використовувати дружній поцілунок в щічку. Далі використовуйте дотику для схвалення слів або вчинків хлопця. Це можуть бути рукостискання на знак згоди, обійми, якщо він розповів вам сумну історію про себе.

Тактильний контакт зближує людей, змушує відкритися, довіритися. Даруйте дотиками ласку, турботу, тепло і в знак подяки отримаєте довгоочікуваний поцілунок.

дотики рук

погляд

Очі і щирий погляд – перші помічники дівчата, якщо вона хоче налагодити контакт з чоловіком. Грайте очками, змінюючи їх вираження в залежності від ситуації. Натякати на поцілунок поглядом можна різними способами:

 1. Тонко. Погляд повинен бути ніжним і трохи бешкетним. Дивіться на хлопця, не відриваючи очей.
 2. Акуратно і боязко. Опустіть голову і вії вниз, кілька хвилин не піднімайте очей. Потім подивіться на хлопця і, ніби соромлячись, знову відведіть погляд.
 3. З викликом, сміливо. Наблизьтесь до хлопця впритул, так, щоб відчувати його дихання. Облизня свої губи, доторкніться до них пальчиком, сміливо подивіться коханому в очі. І не відривайтеся до тих пір, поки він зрозуміє вашого бажання.

Дівчина дивиться на хлопця

Чи варто натякати хлопцеві на поцілунок вдруге, якщо перша спроба провалилася? Скоріше ні. Чи не принижуйте себе, чи не випрошувати уваги і ласки. Це виглядає безглуздо і смішно.

при прощанні

Не поспішайте розлучатися після побачення, затримайтеся. Придумайте привід призупинитися, подивитися на чоловіка або нахилитися до його обличчя. Розумний хлопець зрозуміє причину тривалого прощання і вирішиться на поцілунок першим.

відверта прохання

Цей варіант підходить для товстошкірих і прямолінійних по натурі хлопців. Вони не розуміють натяків, чекають конкретних вказівок до дії. Продовжуйте розмову таким сценарієм:

 1. Затроньте тему поцілунків. Можна згадати сцену з недавно переглянутого разом фільму або розповісти смішну історію про те, як ваша подруга довго домагалася ніжності від хлопчика.
 2. Після діалогу томно вдихніть і скажіть: “Ах, як це все романтично!”.
 3. Можна додати таку фразу: “Мені так хочеться поцілувати тебе!”.
 4. Подивіться коханому в очі і посміхніться.
 5. Якщо він так і не вирішується, нахиліться до нього і поцілуйте самі. Навряд чи хлопець буде вириватися і тікати.

Дівчина цілує хлопця

На замітку! Перший поцілунок – це індикатор сили любові або симпатії. Якщо подібні ласки доставляють партнерам задоволення, виникає бажання ще раз торкнутися губ один одного, скористатися мовою, то їх відносини точно складуться вдало.

Гра на бажання

Старшокласники в школі або студенти на вечірках часто грають в просту гру на бажання. Можна використовувати це невинне розвага в компанії друзів і поцілунок. Нерішучий коханий точно зрозуміє, що від нього хоче дівчина і постарається виконати “прохання” якомога швидше.

На замітку! Виявляючи бажання в грі, можна вказати який саме повинен бути поцілунок: французький, в шию, в щічку, в губи і щось інше.

У переписці

Найпростіше натякнути хлопцеві на поцілунок по листуванню. Для вираження таємних бажань досить при прощанні і між фразами посилати коханому смс зі смайликами, поцілунками, картинки із закоханими і цілуються парочками. Але пишіть такі повідомлення не надто часто, щоб хлопчик сприймав натяк правильно.

Хлопець читає повідомлення в ноутбуці

Чому хлопець не цілує першим

Кожній дівчині хочеться, щоб хлопець проявив ініціативу і першим пристрасно поцілував її. Але очікування не завжди виправдовуються. Пояснень для нерішучого поведінки може бути кілька:

 • У хлопця немає сильних почуттів, пристрасті. У неї виникає тільки симпатію до дівчини, але ще не вирішив, чи варто заходити в стосунках далеко.
 • У нього було багато розчарувань в жінках, в цей раз він вирішив не поспішати.
 • У чоловіка вкрай консервативні погляди. Поцілунки, палкі обійми можливо тільки ближче до весілля.
 • Спеціально дражнить партнерку, інтригує і заводить її.
 • Чоловік інтроверт, флегматик, пасивність і повільність – основні ознаки його характеру.
 • Не впевнений, що обраниця хоче поцілунку, а натяків не розуміє.
 • Він романтик, планує зробити перший поцілунок особливим. Дівчині потрібно набратися терпіння.

Проаналізуйте поведінки коханого, його характер, звички. Тоді справжня причина “холодності” стане більш явною.

Поради

Перший поцілунок з коханою, особливо якщо хлопець нерішучий, сором’язливий, затиснутий – це велика подія в житті. Щоб інтимний момент був більш романтичним, природним, дівчині варто підготуватися до нього, але не видаючи плани і секрети коханому.

 1. Освіжіть дихання. Перед побаченням, а також під час нього стежте за чистотою порожнини рота. Почистіть заздалегідь зуби, покладіть в кишеню або сумочку ментоловий спрей, жуйку.
 2. Шукайте можливість бути наодинці з коханою. Поцілунок прилюдно для нерішучих, невпевнених у собі чоловіків – страшна мука. Ви беріть для цього моменту більш вдалий час, коли будете наодинці, або раптом вся компанії з-за столика в кафе піде на танцпол. Натякайте на ласки не словами, а поглядом, дотиками. Якщо хлопець все зрозуміє правильно, не вимовляєте таких фраз: “Ну, нарешті-то, а я вже не знала, як тобі натякати!”.
 3. Ідіть на хитрощі. Прямі та відверті натяки часто не потрапляють в ціль, а ось найпростіші хитрості запросто. Прикиньтеся, що злякалися чогось і притисніть до коханого. Або завітайте, що в око потрапила смітинка – чоловік кинеться допомагати, наблизиться своїм обличчям до вашого, і справа майже зроблено.

Вибирайте стратегію поведінки і домагайтеся бажаного, але пам’ятайте, що план розвитку відносин в кожній парі індивідуальний. Перш ніж наполегливо натякати хлопцеві на поцілунок і діяти самій, проаналізуйте його характер, звички, життєвий досвід. Можливо, нічого робити і не потрібно, “нерішучий” чоловік просто чекає зручного моменту для першої ласки і скоро проявить свою пристрасть без вашої допомоги.

admin

3 комментария к “9 способів натякнути хлопцеві на поцілунок

 1. Некоторым парням и намекать не надо)))

 2. Та сейчас не то что намекать, сейчас надо все в свои руки брать! Мне такие попадаются.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *