Еротичні побажання доброго ранку коханій дівчині

Еротичні побажання доброго ранку коханій дівчині

Ваші відносини стрімко розвиваються. Ви вже на наступній сходинці – інтимної, потаємної. О, як важливо не спіткнутися тут, ніколи не загасити тільки що виник вогонь бажань, зберегти його.

Еротичне побажання доброго ранку коханій дівчині – це якраз те, що допоможе зацікавити, зарядити даму серця позитивними пристрасними емоціями на весь день. Вона вже не зможе забути ваші палкі фрази, і буде аж годинами думати про вас, передчуваючи зустріч.

сексуальні

 • Ти вільніше мене і не залишаєш вибору. Ніч без сну. Всі думи тільки про тебе, нашої зустрічі. Посилаю побажання доброго ранку дівчині, котра вкрала мій спокій. Упевнений, ти солодко спала сьогодні. Може бути, навіть посміхалася уві сні. О, чудова твоя посмішка! Маленька спокусниця! Світанок постукав у твоє віконце. Бажана моя, нехай день твій починається з гарного, світлого. Я попрошу сонце пробитися крізь шовк фіранок, приголубити прекрасне обличчя, поцілувати досконале тіло … Славного ранку, богиня моя.
 • Я мріяв би прокинутися від твого гарячого поцілунку, жаркого трепету тіла, притиснувся до мене. Мої руки відразу ж потягнулися б до тебе, такої чарівної, сексуальної. Але сьогодні ми не разом. Дивлюся на твоє фото, і еротичні фантазії несуть мене в світ мрій і насолод. Приймай моє побажання доброго ранку, кохана. Будь уважним йому, бо воно від чистого серця виходить, від усього мого єства. До зустрічі, чарівна, солодка, казкова …
 • Всю ніч з тобою любов’ю займався, але мало мені – я знову зголоднів. Ти солодко спиш, а я дивлюся на руки твої … О, солодкі муки! Як ти пестиш, як цілуєш … Малятко, ти мене балуєш. Мерщій же відкривай-ка оченята – готуйся приймати від чоловіка ласки.
 • Ти розбурхує кров мою, та так, що говорю віршами. Еротиці я гімн співаю. О, боже, що творить цариця з нами! Ти солодко спиш, а я тобою милуюся – не в силах стримуватися я, малюк … Як в перший раз з тобою, любов моя, хвилююся. О, як ти спиш … Ти дівчина моєї мрії! Без ласк твоїх на серце спеку і холод. Ти геній найчистішою краси! І більше в світі мені ніхто не потрібен.
 • Ти дорога мені. У наших відносинах так хочеться бути оригінальним! Вірші складати я не вмію, а бути особливим вже на початку дня бажаю. Разом з моїми повітряними поцілунками нехай летить сексуальне побажання доброго ранку дівчині, з якою я відчуваю себе справжнім чоловіком. Мила, що ти зі мною робиш! Зараз тільки ранок, а я, подібно норовистому жеребця в стійлі, нетерпляче б’ю копитом в очікуванні вечора. Прокидайся, спокусниця. Сподіваюся, ніч наситила тебе новими цілющими силами. Чи не растрать їх за день – ввечері вони тобі знадобляться.
 • Солодкого пробудження, красуня! Нехай блискучої жар-птицею летять еротичні побажання доброго ранку дівчині, що оселилася в моєму серці. Вчора ти подарувала мені казку, картинка моя. Я пам’ятаю все: аромат твого волосся, коралові губки з запахом полуниці, блиск перламутрових грудей … У цей ранковий час шалено хочеться притиснути тебе до себе всю, вдихнути, випити до дна. Нехай день наступив пролетить непомітно, а ввечері нас знову очікує вабить добро шаленої пристрасті.
 • Сьогодні я скасовую реальність. Початок дня, його продовження буде оповите бентежною силою Амура. Еротичне доброго ранку дівчині, моєї кішечці, беруся подарувати негайно. Чи не відкривай очі, крихта. Просто насолоджуйся моїми губами, мовою, пальцями. Я граю на тобі, як на музичному інструменті, і симфонія ця воістину прекрасна. Мене збуджує твоя тремтіння, солодкі струми. Ти прекрасна! Як же не хочеться відпускати тебе!
 • Солодкість життя моєї! Відкрий чудові очі. Потягнися. Прийми мене за все. Дай насолодитися твоєї глибиною, жаром, розкішшю. Розслаблена, ти така чудова, податлива, м’яка. Зариюся нижче, приголублю. Як пахнеш ти – з глузду з’їхати! Ти чистий мед, мій персональний рай. Тебе куштувати готовий я вічно. Насититися тобою не в силах.

Дівчина вранці в ліжку

вульгарні

 • Вчора ти розбудила мене сексуальними віршиками, завела, тепер – моя черга. Посилаю свої еротичні фото з добрим ранком дівчині, котра підпорядкувала мою волю. Як бачиш, прокинувся не тільки я, але і наш спільний друг, здатний отримувати і дарувати неземне блаженство. Кисонька, ні про кого і ні про що взагалі не можу думати. Весь горю вогнем бажання до тебе. Спрагу романтичного вечора з тобою, пристрасної ночі, солоденька.
 • Прокинься, ангел мій. Боже, як ти вчора грайливо пручалася, як стогнала! Твоя оголена виточена фігурка кольору слонової кістки- досі перед очима. Ти сама досконалість! Я пам’ятаю твій гарячий аромат, твої соки … Шалено хочу підхопити знову розпалене тіло, віднести в ліжко і злитися в пристрасному ритмі любові. Так буде вже зовсім скоро.
 • Ах ти, лісонька- лисиця! І як вмовила вчора мене на це? Я знаю кожен сантиметр твого тіла. Збуджена і прекрасна, як ти вчора піді мною горіла! Ти брала мене і давала, з кожним разом все довше і довше. Але мені і цього було мало, хоча вже й не міг більше. Ну а сьогодні – нова зустріч! Я купив, романтик, свічки. Кажуть, що розлука лікує. А я так чекаю цього вечора!
 • Побачивши тебе оголеною – сильніше серце б’ється. Адже спляча ти подібна ніжною троянді. Я пестити губами готовий тебе вічно. Що б в цьому світі не трапилося. Тільки для тебе в ночі мерехтять свічки … А вірш-то вийшло! Солодкого пробудження, принцеса.
 • Бажана моя! Бадьорого ранку! На жаль, воно без мене. Прокинувся. Дивлюся в стелю. Чуже місто, номер, ліжко. А низ живота так ломить. Не я один прокинувся, кицю. Розпещений, ось він чекає, як зазвичай, твоїх ранкових ласк, поцілунків, губ. А їх немає. Знаю, що і ти сумуєш за нашим ранковим «ритуалам», солодким мукам. На відстані відчуваю, як «пещерка» твоя тихо стогне. Я скоро повернусь. Потерпи. Буде навіть краще, ніж раніше.
 • Солодке пробудження замовляли? Тоді ось вам посилка. Так, перевіряємо в цілості чи її вміст: гарячі поцілунки, ніжні обійми, сміливі дотику, заборонені ласки, шалений збудження, стогони, насолода. Приймайте, панночка. Відповідь буде?
 • Будь знову моєї сьогодні вранці, зайка. Розсунемо ширше ніжки – приклич до себе. Зігніть дугою під натиском солодких ласк. Чи не стримуй себе – кричи, кусай, шепочи, Стогни. Я тільки твій, малятко, ти мій рай!
 • Прокинься швидше – я зголоднів. Ні, голод мій іншого роду. Хочу тебе несамовито, суворо, щоб губ твоїх я весь віддався. Пестити тебе я теж буду ніжно. Зніму останні одягу. Танець любові закрутить знову нас. Хочу тебе, і це без прикрас. Хочу всюди: на море, в ліфті, в поле. У будь-який час доби иль сезону. І стримувати себе я не дозволю – любити намір навіть посеред газону. Легкого пробудження, веселого дня, пташка.

Прокидаючись, найперші ваші думки про ту, до якої рветься душа і тіло. Еротичні ранкові послання стануть яскравим підтвердженням того, що ви безперестанку думаєте про свою другу половинку, бажаєте і прагнете тільки до неї. Не сумнівайтеся! Пристрасні «листи щастя» обов’язково порадують і зможуть підтримати романтичний запал коханої до нової зустрічі.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *