Еротичні побажання спокійної ночі коханій дівчині

Еротичні побажання спокійної ночі коханій дівчині

Любов між чоловіком і жінкою неможлива без тілесного потягу. Ніч – це час ніжних дотиків і сексуальних настроїв. Але закохані не завжди можуть поруч один з одним. Якщо вас розділяє велика відстань, напишіть еротичне побажання спокійної ночі дівчині, і вона посміхнеться, відчує вашу любов і пристрасть.

Після побажання спокійної ночі дівчині з елементами вульгарності і еротики, заснути буде складно. Ніч буде наповнена буйними фантазіями, любовними сценами, але тільки уві сні. Але ж цього і домагається хлопець, коли пише пристрасні, ніжні слова.

У нашій статті зібрані найцікавіші варіанти еротичних побажань спокійній снів дівчині. Набирайтеся сміливості і відправляйте один з них своєї коханої.

Дівчина в ліжку перед сном

На замітку! Надсилати такі смс кожен день не радимо. Жінки швидко звикають до вашої уваги, ласки, тоді еротичні побажання спокійної ночі коханій дівчині можуть набриднути. Робіть такий презент зрідка, щоб вогонь пристрасті розпалювався сильніше, а не згасав.

побажання

Побажати приємних сновидінь коханої за допомогою еротичних смс можна по-різному:

 • Красиво, ніжно.
 • Пристрасно, буйно, пішло
 • Надіслати повідомлення з елементами еротики.

Якщо вашій дівчині подобається отримувати такі побажання, вона загоряється пристрастю і любов’ю, обов’язково використовуйте всі види повідомлень по черзі. І незабаром отримаєте результат: бурхливий секс, еротичну фотографію від подруги у відповідь на смс, пристрасні поцілунки вранці.

красиві

Це може бути еротичне добраніч коханій дівчині у віршах:

Скоро зірки в небі засяють,
І захід закотиться в дали.
День пройде, настануть ночі,
І поринемо ми царство снів.
Я буду сон берегти твій ніжно,
І нічому не дам його відвернути.
Сьогодні спи, моя рідна, міцно,
Щоб завтра дня негода перемогти.
А тримати твої рученята буду
У своїх мозолястих руках
І цілувати твій носик, губки ніжно,
Щоб не змогла ти нічого сказати.

Кохана, спокійно ночі
Прийшов до тебе я побажати.
Хочу сказати, що за тобою сумую дуже,
І так хочу тебе обійняти.
Хотів би на секунду доторкнутися,
До твоїх руках, губах, до грудей припасти.

Бери мене ласкою, бери мене ніжно,
Розпалене тіло не терпить одягу …
Мені мало торкань, мені мало тепла
З тобою готовий я бути назавжди.

Дівчина в ліжку

Чи не кожен чоловік уміє красиво скласти слова в вірш. Це не біда. Для жінки набагато важливіше отримати щире повідомлення своїми словами, чим переписаний з мережі текст.

ніжні

Еротичне добраніч дівчині в самому ніжному і ласкавому стилі:

 • Ти мій ангел, моя Богиня! Я закриваю очі і уявляю, що ми крутиться в танці любові. Поклич мене в свій сон, обійми міцно, я твій.
 • Якби ти зараз опинилася поруч, я б цілував твої губи, чіпав твоє тіло. Ти моя принцеса, моя ніжність. Люблю тебе всією душею, скучаю тілом. Спи, моя радість.
 • Моє серце бажає тобі ніжно спокійно заснути. А мої губи хочуть тобі цілувати, руки обіймати. Люблю тебе дуже сильно, ти моя єдина.
 • Тобі немає поруч, мені хочеться плакати. Тихо нічка мені шепоче засни, а ти прийди до мене уві сні, прийди.
 • Ти засни безтурботно, кошеня мій улюблений. Скоро ми знову будемо разом. А сьогодні я посилаю свою душу з поцілунком до тебе. Люблю тебе. В моєму серці тільки ти.

Дівчина в ліжку перед сном з телефоном

вульгарні

Еротичне побажання солодких снів і добраніч коханій дівчині можна розбавити вульгарними фразами. Такі смс розпалюють бажання і гарячу пристрасть у партнерів.

 • Хочу пестити тебе, притискати ближче до грудей, цілувати в губи, але ніч, лиходійка, розділила нас. Як би я хотів опинитися з тобою в одному ліжку. Я б гладив твоє тіло нескінченно. Так хочу тебе, моя дівчинка! Але доведеться побажати тобі спокійної ноченкі і одному відправитися в ліжко!
 • Цієї ночі я не хочу бажати тобі яскравих снів! Мрію, що лежимо під однією ковдрою, щоб пестити тебе в найпотаємніших місцях, торкатися язиком до гарячого тіла. Так хочу тебе, не втомлюся еротично пестити і цілувати, моя маленька.

Дівчина лежить з телефоном

Вульгарні еротичні побажання спокійної ночі дівчині, яка подобається, Супроводьте ДІФКУ, відвертою фоткою, картинкою з натяком на секс для посилення ефекту.

З елементами еротики

Відверті побажання спокійної ночі і солодких снів симпатичній дівчині з елементами еротики відправляйте, якщо впевнені в її бажанні отримувати такі смс. Якщо дівчинка занадто скромна, зовсім юна від натяків на секс краще відмовитися.

 • Навколо темнота, а я знову один. Уявляю, як гладжу твоє тіло, цілу п’ятки і ручки. Хочу до тебе, хочу тебе, тіло стогне без твоїх ласк.
 • Давай втечемо від усіх. Нехай ніч, нехай темрява. Я обійму тебе руками і ногами, забудемо про стеснениях і отримаємо задоволення один одним.
 • Не можу впоратися з собою, тіло ниє, сумує за твоїм пестощів і поцілунків. Бажаю тобі, але роблю це з великою надією, що ти будеш думати про нас.
 • Закрий очі, уяви, що моє тіло поруч, я повністю роздягнений. Відчуй моє тепло, я зігрію тебе, збудеться все, про що ми мріяли.

Відверті і сексуальні побажання спокійної ночі для дівчини означають дуже багато. Еротика в повідомленнях. Освідчення в коханні підтверджують почуття хлопця. Дівчина відчуває себе бажаною, єдиною і коханою.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *