Що написати дівчині при знайомстві Вконтакте: приклади фраз і листувань

Що написати дівчині при знайомстві Вконтакте: приклади фраз і листувань

Запросто почати знайомство з дівчиною в Вк зможе не кожен, навіть самий самовпевнений хлопець. Жінку треба зацікавити, зробити так, щоб вона захотіла продовжити спілкування і не проігнорувала віртуальні послання. В якості підказки, нових ідей краще використовувати перевірені на досвіді фрази і питання, щоб час, витрачений на привернення уваги симпатичною незнайомки, пройшло з користю, і вона відразу погодилася на побачення.

як зацікавити

Знайомства через інтернет – найпопулярніший спосіб розширити коло друзів, а може і знайти другу половинку. Але спілкування не зав’яжеться сама собою, тому хлопцям потрібно заздалегідь продумати, що написати дівчині при знайомстві Вконтакте, щоб зацікавити її.

Перші повідомлення повинні відповідати наступним вимогам:

 • Обов’язково починаються з привітання.

Вітайтеся з незнайомою дівчиною ввічливо, з урахуванням е віку. Використовуйте слова “Привіт! Здрастуй! Hi! “.

Фрази “Добрий вечір (ранок, день)!” доречні, якщо співрозмовниця відразу прочитає повідомлення, а ось писати “Доброго времени суток” не варто.

 • Далі вірно буде зробити комплімент дівчині.

Не пишіть, що вона красуня або королева на фото – такі повідомлення відштовхують дівчат. Використовуйте приємні слова відверто, ненав’язливо: “Дуже добре виглядаєш! У тебе шикарне волосся! Твої очі зачарували мене! … “.

 • Обов’язково увійдіть в і позначте мета повідомлення.

Видавати в першому листі всю біографію не варто, просто назвіть ім’я, вік, рід занять і чесно зізнайтеся, що хочете познайомитися.

 • Наступний пункт – тема для спілкування.

Вона повинна бути цікава обом. Дівчатам можна запропонувати обговорити новий фільм, трек, країну для подорожі, мрії і плани на майбутнє.

фрази

Успішне знайомство в Вк з дівчиною почніть з подібних фраз:

Найгірший варіант для знайомства з дівчиною в ВК – це питання “Чим займаєшся зараз?” і “Як твої справи?” На ці фрази дівчина відповість за шаблоном і далі розмова не продовжиться.

Що запитати

Знайомства з дівчатами Вконтакте обов’язково супроводжуються питаннями, тільки так можна зав’язати діалог і зацікавити співрозмовницю. До вибору теми для бесіди підходите обережно, щоб не образити незнайомку і не дати їй нудьгувати. Уникнути помилок точно вийде, якщо хлопець буде враховувати наступні моменти:

 • Запитуйте дівчину про те, що дійсно хочете дізнатися. На питання, задані просто так, без інтересу, їй відповідати не захочеться.
 • На першому етапі знайомства питання не повинні бути занадто особистими. Це недоречно і неважливо.
 • Обов’язково звертайте увагу на відповіді. Це підстьобує бажання спілкуватися.
 • Будьте хитріше.

Задавайте навідні запитання, якщо хочете дізнатися, щось особисте. Це допоможе зрозуміти, підходите ви один одному чи ні.

Хлопець пише повідомлення

Ось кілька хороших прикладів питань, які можна написати дівчині в Вк при знайомстві:

 1. Чим тобі цікаво займатися у вихідні?
 2. Ти любиш ходити в кіно?
 3. Про що ти сьогодні думала, коли прокинулася?
 4. Розкажи про свою потаємної мрії?
 5. Віриш в долю?
 6. Як думаєш, що з тобою буде через 10-20 років?
 7. Про що згадуєш, щоб підняти собі настрій?
 8. У тебе є улюблений серіал (книга, фільм)?
 9. Які риси характеру цінуєш у чоловіках?
 10. Які риси характеру повинні бути у справжньої жінки?
 11. Яке блюдо готуєш із задоволенням?
 12. Ти сова (жайворонок, голуб)?
 13. Хто твій кумир?
 14. Віриш в Бога?
 15. Можеш пробачити сильну образу?
 16. Жіноча дружба існує?
 17. Що відрізняє тебе від інших?
 18. У тебе є друзі хлопці?
 19. В якій позі ти спиш?
 20. Ти щаслива людина?
 21. Кого більше любиш: собак, кішок, пташок, комах?
 22. У тебе великий гардероб?
 23. Які у тебе звички?
 24. Ти дивишся мультики? Тільки чесно.
 25. У тебе є страхи?
 26. Чи зможеш пробачити зраду?
 27. Ти чесна людина?
 28. Ти любиш самотність?
 29. Водиш авто?
 30. В якій країні мрієш побувати?
 31. Як тебе називають друзі?
 32. Яка музика може змусити тебе плакати?
 33. Який у тебе телефон?
 34. Як ставишся до спорту?
 35. Живеш з батьками або одна?
 36. Любила вчитися в школі?
 37. У тебе було прізвисько в дитинстві?
 38. Була за кордоном?
 39. Читаєш гороскопи?
 40. Ти плануєш день?
 41. Багато грошей витрачаєш на шопінг?
 42. Що таке любов?
 43. Розкажи про своє перше кохання?
 44. Любовь с первого взгляда можлива?
 45. Можеш довіритися чоловікові по-справжньому?

Перш ніж заводити нові знайомства з дівчатами в Контакте або на будь-якому іншому сайті, приведіть в порядок свою особисту сторінку. Зробіть гарні фотографії, почистіть профіль від сумнівних підписок і друзів.

приклади листувань

Листуватися з дівчатами в vkontakte, whatsapp нескладно. Прочитайте приклади хороших діалогів меду хлопцями та дівчатами, потім дійте за зразком.

Як бачите, писати повідомлення дівчині при знайомстві через Вконтакте, нескладно. Потрібно тільки знайти спільну тему для розмови і включити трохи фантазії, почуття гумору.

Як сподобатися дівчині

Звичайно, дівчина не відповість на віртуальне лист незнайомця, якщо він їй не сподобається. Щоб цього не сталося, постарайтеся викликати симпатію відразу, першим повідомленням. Для цього бажано дотримуватися таких правил спілкування за допомогою листування:

 • Писати дівчині при знайомстві в ВКонтакте потрібно грамотно.

Повторіть список орфографічних і пунктуаційних правил хоча б з шкільного курсу. По тому, як ви пишете, люди судять про вашу освіту, рівні начитаності.

 • Вивчіть інтереси співрозмовниці.

Якщо ви напишіть, що бачили в її стрічці пост про бездомних собаках, який був опублікований пару місяців назад, то зрозуміє, що дійсно зацікавила вас як особистість.

 • Не будьте настирливим.

Якщо у неї поганий настрій, віджартувався, надішліть красиву листівку і відновите діалог на наступний день.

 • Чи не присвячуйте весь вільний час спілкуванню з цією дівчиною.

Навіть самий цікавий співрозмовник може набриднути при занадто частому спілкуванні. Дайте можливість скучити по вас.

 • Будьте уважним.

Знаходьте зміни в настрої дівчини, питайте, як вона себе почуває, якщо захворіла, інтереси, як пройшов її день.

 • Постійно розвивайтеся, вчіться новому.

Після знайомства з новою книгою, фільмом, знаменитою людиною, діліться з дівчиною враженнями, емоціями. Вона повинна розуміти, що ви живете активним життям.

Якщо мета спілкування за допомогою листування в ВК – це створення міцної зв’язку з дівчиною, пошук другої половинки, то показуйте нової знайомої свою серйозність, настрій на тривалі відносини. Через пару тижнів щоденних діалогів через соцмережу, Осмельтесь запросити дівчинку на побачення. Якщо віртуальне спілкування йшло правильно, згода на реальну зустріч вам забезпечено.

Дівчина спілкується з хлопцем

помилки

Тепер ви знаєте, що написати дівчині при знайомстві Вконтакте, але важливо не робити фатальних помилок в самому початку спілкування. Список поширених чоловічих помилок невеликий:

 1. Брехня. Брехня буває дрібним і великим, але воно рано чи пізно розкриється. Тому краще відразу говорити тільки правду.
 2. Надлишок компліментів. Хваліть дівчину не рідко, але і не часто. Інакше красиві слова втратять цінність, будуть звучати нещиро.
 3. Величезні листи. Переписуйтеся з дівчатами короткими смс-ками, читати довгі повідомлення іноді просто немає часу і сил.
 4. Компліменти під фото, але жодного приємного слова в особистому листуванні. Вкладайте більше емоцій в особисте спілкування з дівчиною.
 5. Мат, вульгарні жарти, величезна кількість помилок в словах. Чи не плутай незнайому дівчину з друзями-хлопцями. Листи обраниці повинні бути ніжними, грамотними.
 6. Квапити події. Не потрібно запрошувати дівчину до себе додому, відразу після знайомства. Нормальна жінка на таку пропозицію відреагує блокуванням профілю співрозмовника.
 7. Затягувати віртуальне спілкування, відтягуючи реальне з’ясування стосунків. Пам’ятайте, що мета онлайн-знайомства – пошук одного, коханки, дружини. Промацують ґрунт, як тільки дівчина буде готова, запрошуйте її на побачення.

Запам’ятайте поширені помилки хлопців, які вони здійснюють при знайомстві з дівчатами в Вк, постарайтеся не робити їх. І не бійтеся зав’язувати листування з кількома жінками відразу, так ви гарантоване не зациклилися на одній красуні, а заодно відточите майстерність онлайн-спілкування досконало.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *