СМС побажання на добраніч дівчині

СМС побажання на добраніч дівчині

Побажати коханій жінці добрих снів можна по-різному: вислати прикольну фотку, чмок через соцмережу або відправити оригінальне смс з теплими, ласкавими словами.

Для коханих дівчат вибирайте різні види повідомлень з побажаннями на добраніч:

 • короткі смс

Якщо у хлопця немає часу, він поспішає, але обов’язково хоче написати дівчинці слова про кохання.

 • довгі смс

Коли почуття переповнюють вас, вмістити їх в 1-2 пропозиції не вийде.

Неважливо, як саме ви напишіть лист дівчинці: коротко, довго, в прозі, у віршах. Головне, проявити свою любов настільки сильно, щоб мила на далекій відстані відчула її силу і тепло.

Мобільний телефон

смс

короткі

Наведемо приклад декількох коротких смс на добраніч для дівчини:

 • Зовсім недавно ми ще не знали один одного. А зараз рідніше тебе немає на світі. Смс на добраніч коханій дівчині шлю. І кажу про те, як її люблю!
 • «Я дуже важко переношу з тобою розлуку. За що терплю таку муку? »- колись написав поет романтик. Близько зараз мені слова. Мрію побачити тебе уві сні – любити, пестити і нежить. З нетерпінням чекаю нашої зустрічі, мила. Доброї ночі.
 • Всі говорили, що я класний і прикольний. Сам завжди сміявся і смішив. Так було. Ще не з’явилася ти. Стихія, що збила мої приціли життя. Тепер я рідко навіть посміхаюся. Мрію про твоє теплі, бачу тебе щоночі. Уві сні я цілу твою долоню, торкаюся тебе. Коли-небудь ми будемо разом. Я вірю. На добраніч, зірка моя, любов моя. Завтра я побачу тебе знову.
 • Боже, якби ти знала, кохана, як я чекаю завтрашнього дня! Я побачу тебе, зможу обійняти, цілувати, дивитися в очі бездонні. Набирайся сил, моя хороша, завтра вони тобі знадобляться. На добраніч і приємних сновидінь.
 • Завтра ти повертаєшся, а я вже приготував сюрприз. Тебе чекає романтичний вечір, повний пристрасті і вогню. Заінтригував? Засинай, люба моя. Нехай ця ніч буде солодкою, але короткою. Адже я так чекаю тебе.

Дівчина в ліжку з телефоном

довгі

Для коханої дівчини підійдуть такі довгі повідомлення з побажаннями спокійно ночі:

 • Кохана моя! Найкрасивіша, ніжна, ласкава … Знаєш, я завжди думав, що моє серце глибоко і надійно сховано. Ніколи не вірив у справжнє кохання. Але ось в моєму житті з’явилася ти, дівчино, яка торкнулася теплом своїм мого крижаного серця, і воно розтануло. Витри сльози, дівчинка моя. Відстань нам не перешкода. Подумки завжди поруч – дивлюся на тебе, милуюся, захоплююся. Я через бажаю спокійної ночі коханій дівчині в смс, перлині моєї, богині … Дуже сумую, цілу, люблю тебе.
 • Ніч розкрила обійми свої. Як же я заздрю ​​їй! Зоряна кудесница може тебе обіймати. Між нами кілометри, але є сила слова. Любов моя, зірочка серця. Я хочу побажати солодких снів. І нехай все ангели миру бережуть твій спокій.
 • Ось і день забирає колісниця ночі. А разом з нею нехай йдуть всі тривожні думки, турботи і переживання. Укрийся ніжним ковдрою, закрий прекрасні очі. Нехай сниться щастя неодмінно, і висохне твоя сльоза. Скоро побачимося. Дуже сумую. Люблю.
 • Найчудовіша у всьому Всесвіті, улюблена моя. Я бажаю спокійної ночі. Нехай уві сні у тебе з’являться білі крила, які піднесуть на чарівні цукрові вершини. А все світле, що пріснітся- стане завтра реальним дивом.
 • Як же я люблю тебе заспаний, ніжну, дуже теплу. Шалено хочеться притиснути зараз тебе до себе, відчути твоє дихання, відчути биття рідного серця. На добраніч, мій еротичний ангел. Скоро побачимося.

Дівчина в ліжку з телефоном посміхається

 • Вогні на вулицях згасли, але в серці моєму яскраве світло. Ти не уявляєш, який вогонь любові до тебе палає в ньому. Моя королева, викрадачка сну, чародійка. На добраніч, безтурботних снів. Ти спи, а завтра вранці я розбуджу тебе своїм романтичним дзвінком. Люблю.
 • Фея ночі, пристрасної, яскравою. Ти забрала ключі від мого серця, і я втратив спокій. Візьми мене з собою в свої сни. І нехай у чарівній Країні Мрій здійсняться всі наші бажання: ймовірні і неймовірні.
 • Лапочка, сонечко, постійно думаю про тебе, сумую шалено. Все своє життя я йшов до тебе. Ти найприголомшливіша, чудова жінка на світі. Я хочу засинати і прокидатися тільки з тобою. Відчувати тепло твого хвилюючого тіла і знати, що ти тільки моя. Я цар з тобою. Імператор. Фараон. Ти моє головне багатство. Обожнюю тебе.
 • Сьогодні я буду просити нічних ангелів оберігати тебе, шепотіти в твої красиві вушка всякі ніжності, гладити тебе по волоссю, цілувати твої очі. Зовсім скоро – наша зустріч. І тоді твоїм нічним ангелом стану я. А поки спи. Баю бай.
 • Мені подобається дивитися, як ти спиш. Неможливо відірвати погляд від довгих шовкових вій, безтурботної посмішки, від рум’янцю твоїх щічок. Мені не вистачає тебе. Дуже. Подумки цілую тебе і відчуваю, як прискорено б’ється моє серце. Як ти красива! Люблю до нестями. Спи, цариця душевного спокою мого.
 • Засинай, ніжна моя. Бог сновидінь солодких Морфей вже розкрив свої обійми, він скучив. Вночі ти належиш йому. Я довіряю божеству найдорожче, що є у всьому Всесвіті – тебе. А завтра вранці ми зустрінемося знову.
 • Ти поїхала, а мені не спиться. Подушка дбайливо зберігає твій аромат. Все в будинку шепоче про тебе. Кажуть, що легше завжди тому, хто їде. Правда? Душа моя рветься до тебе, сумує, болить. Моя половиночка, сьогодні ти засинаєш без мене. Постарайся виспатися, попереду новий непростий день. Я люблю тебе.

Відносини між коханими часто представляють у вигляді сходів, що йде вгору. Бажаємо Вам міцних, надійних сходинок. Йти по ним рука об руку і не знали б вони числа. Обов’язково надсилайте смс своїй дівчині, де бажаєте добраніч. І ранком кохана подарує вам чарівну посмішку і сотні поцілунків.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *