Чому хлопець не пише першим, але завжди відповідає: що робити

Чому хлопець не пише першим, але завжди відповідає: що робити

Ініціатива з боку жінок до чоловіків сьогодні не вважається чимось то незвичайним. Однак дівчат дратує, якщо хлопець не пише першим, але при цьому охоче відповідає на повідомлення. Питати про це на форумах, читати сльозливі історії на Дзене, марно. Чому так відбувається і що робити, якщо хлопець не дзвонить і не пише перший, відповідь знайдете в нашій статті.

У відносинах з чоловіками для жінок важливі кілька моментів:

 • Любов
 • Увага
 • довіра
 • Наполегливість з його боку
 • Впевненість в майбутньому
 • Сила, надійність

Якщо дівчині доводиться брати ініціативу у відносинах на себе, то більша частина з перерахованих моментів анулюється. Інфантильний хлопець не може бути опорою, главою сім’ї, забезпечити безпеку і комфорт коханої. Не отримуючи знаків уваги, сюрпризів, запрошень на побачення і несподіваних смс вранці, вечорами жінка відчуває себе бульдозером, який тягне на себе великий тягар, мужиком.

В результаті у дівчини пропадає довіра до хлопця. Вона стає підозрілою, невпевненої в собі і в його почуттях. Але може повести себе дуже оригінально. Замість того щоб кинути ледачого коханого, вона пише ще частіше і більше, намагається контролювати його 24 години на добу. Чим ще сильніше дратує обранця і віддаляє себе від щасливих відносин.

Хлопець набирає повідомлення

А потрібно зробити наступне:

 • Розібратися в почуттях: своїх і чоловічих.

Якщо розумієте, що любові немає і хлопець спілкується з вами з ввічливості, не потрібно боротися за нього, йдіть далі. Якщо ж він стверджує, що любить, але у нього такий характер, вибирайте правильну лінію поведінки.

 • Знайти справжню причину мовчання.

Тут доведеться діяти хитрістю: розпитувати хлопця і спостерігати за його поведінкою самої.

 • Зробити декілька рішучих дій.

Вибирайте по ситуації: ігнор, ревнощі, виховання, жорстка розмова, скандал.

Найголовніше, нічого собі не придумувати, бути реалісткою і тверезо оцінювати ситуацію. А тепер розберемо, як виправити поведінку чоловіка покроково. Спочатку обговоримо можливі причини відсутності ініціативи і їх наслідки.

причини

Якщо дівчина змушена постійно бути лідером у відносинах, а чоловік тільки приймає знаки уваги і ніколи не починає спілкування сам, то у прекрасної особи виникає маса питань. Перша думка, яка приходить в голову скривдженої жінки – це відсутність любові, чоловік просто не зацікавлений у відносинах, тому поводиться так. Це може бути правдою, але є й інші причини.

Чоловік затиснутий або сором’язлива

Закохані хлопці можуть відчувати сильне хвилювання при контактах з предметом обожнювання. Їм здається, що вони заважають своїми повідомленнями в ВК, дзвінками, питаннями. Це може риса характеру, яку ти не вигубиш, або тимчасова складність.

хлопець соромиться

інші пріоритети

Любов в житті чоловіків не завжди займає перше місце. Вони віддають багато часу навчанню, роботі, бізнесу, захопленням. А після йдуть відносини з жінкою. Це нормально для молодого віку і певного складу характеру.

Переписка заважає живому спілкуванню

Хлопчик не хоче писати або дзвонити, він жадає реальної зустрічі і не хоче витрачати час на повідомлення. Такий тип чоловіків вважають за краще бачити свою кохану, коли говорять з ними, тримати їх за руку, обіймати, а на ніжності в беземоційної листуванні нездатні. Це звичайна чоловіча психологія.

Перевіряє дівчину на “міцність”

На думку психологів, є такий тип чоловіків, які не можуть обходитися без перевірок. Вони розпалюють обстановку, очікують реакції від жінки. Якщо вона поведе себе, як йому хочеться, то хлопець буде впевнений в е любові і відданості. Вивчайте, що перевірки можуть затягуватися на довгий термін, місяці і роки, потрібно запастися терпінням.

Втомився від напору дівчата

Жінка просто не дає йому проявляти ініціативу. Вона завжди пише сама, постійно дзвонить. В цьому випадку не потрібно думати, що робити, якщо чоловік не пише перший, але завжди відповідає. Дівчина повинна адекватно оцінити свою поведінку і змінити його.

Вважає свою поведінку нормою

Для таких інфантильних хлопчиків подібна поведінка норма. Вони здатні тільки отримувати увагу, але не давати його. Йому і так зручно! Тому він і чекає, коли улюблена напише смс, подзвонить, запитає, як справи, призначить зустріч. Він радий, вона немає. Навряд чи такий хлопець стане справжнім мужиком, який буде оберігати свою жінку і піклується про неї.

хлопець гуляє

Він одружений

Це сама мерзенна причина мовчання з боку чоловіка. Він обманює дружину, кохану і ще одну дівчину, яка не знає про його сімейний стан. Від таких типчиків потрібно тікати відразу.

Форс мажор

Чоловік міг захворіти, терміново виїхати у справах, про які не хоче повідомляти улюбленої, щоб не засмучувати її. Якщо мовчання носить регулярний характер, варто подумати про довіру в ваших стосунках або .

Шкідливі звички

Алкоголь, наркотики, аморальний спосіб життя. Дівчина може навіть не здогадуватися про це, якщо улюблений пропадає на кілька днів періодично. Потім чоловік виправдовується, знаходить потрібні слова і жінка заспокоюється.

Відповідає з ввічливості

Це тактичний представник сильної половини людства, який не хоче образити дівчину відмовою. Але писати сам не вважає за потрібне, щоб не підігрівати інтерес жінки.

Якщо дівчина захоче, вона завжди виправдає поведінка чоловіка. Так їй спокійніше, вона нічого не змінює в своєму житті, не влаштовує скандали. Але це не правильно. Потрібно проаналізувати те, що відбувається і зізнатися собі, що відсутність ініціативи – це ознака байдужості. Якщо дівчина подобається, в неї закохані, то хлопчик сам дзвонить і запрошує на побачення, всіляко добивається її розташування, а не чекає уваги від коханої.

Силуети хлопця і дівчини

На замітку! Пам’ятайте, що відносини повинні розвиватися, а не деградувати. Якщо хлопець писав, а потім зник, перестав сам виходити на зв’язок, постійно посилається на зайнятість, відносини пора закінчувати, навіть якщо це дуже боляче.

Що робити

Коли чоловік не пише перший, але завжди відповідає, потрібно розбиратися з його поведінкою поетапно. Спочатку спробуйте зрозуміти, в чому причина мовчання, потім виберіть тактику виховання безініціативного хлопчика. Є кілька способів вирішення проблеми, але вони будуть дієвими і ефективними тільки на початку відносин:

 • поговоріть відверто

Запитайте у чоловіка, що відбувається, чи потрібні йому відносини з вами. Зробіть все, щоб хлопець чесно зізнався у своїх почуттях. Недомовки тільки руйнують пари, хоча проблему можна вирішити одним розмовою.

 • Вивчіть характер улюбленого

Якщо він скромний або скритний, такими рисами частіше мають діви, вгодовані і раки, то доведеться змиритися з мовчанням і тягнути лямку відносин самої.

 • сбавьте обертів

Перестаньте наполегливо напісивать йому. Дайте можливість проявити ініціативу. Якщо хлопець захоче, сам запросить на побачення.

 • Пропадіть з його поля зору

Не пишіть самі, не відповідайте на дзвінки і смс деякий час. Провчіть його. Нехай побуде в вашій шкірі. Потім розповісте, що були сильно зайняті, їхали по таємним справах або багато працювали.

 • пробудити ревнощі

Об’єктом може бути нове хобі, інший хлопець. Виставляйте фото в соцмережах, де вам весело і цікаво. В цей час пишіть коханому дуже рідко, ведіть себе природно, розмовляйте з ним швидко, розповідайте, що вам колись і тепер є інші турботи.

Якщо після всіх вжитих заходів ситуація не змінилася, вам як і раніше боляче усвідомлювати свою непотрібність, кидайте його. Навіщо витрачати час на байдужого хлопця, коли поруч стільки уважних і цікавих молодих людей.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *