Побажання спокійної ночі коханій дівчині в прозі

Побажання спокійної ночі коханій дівчині в прозі

День закінчено – попереду цариця-ніч. Ви не поет, але серце сповнене любов’ю і ніжністю до тієї єдиної, яка заволоділа всім вашим істотою? Не засмучуйтесь. На допомогу завжди прийдуть теплі романтичні побажання спокійної ночі коханій дівчині в прозі.

побажання

 • Дівчинка моя! Ти солодко спиш, а я не в силах розлучитися з тобою навіть на ніч. Цілих вісім годин тебе буде нежить і пестити Бог Мрій. О, ці хвилини без твого дзвінкого, як дзвіночок, сміху, без лукавих вогників прекрасних очей, без твого іскрометного гумору … Я вже сумую за тобою, пустив скупу сльозу. Зітхнула … Спи, кохана. Спи. Піднесися цілющою силою сновидінь, а я буду чекати. Я вмію чекати. Тебе – хоч цілу вічність.
 • «Взяти б в руки серце і до болю стиснути. Ні сильніше борошна, ніж любити і чекати! » – на думку чомусь прийшли ці рядки з щоденника молодшої сестрички. Але ж сміявся тоді. Як сміявся! Тепер не до сміху. Ніч. Відстань розділяє нас. А мені так багато треба сказати тобі, кохана. Прошепотіти на вушко ті самі заповітні слова, від яких щічки твої завжди стають смачного ягідного кольору. На добраніч, така близька і далека зараз, моя єдина. Фруктових снів, солодка моя.
 • Червоним маячком спалахує в непроглядній пітьмі вогник сигарети. Палю на балконі. Не спиться. Всі думки тільки про тебе, рідна. Дивлюся в ту сторону, де твій будинок. Мої душевні антенки спрямовані тільки на тебе. Жадібно ловлю кожен флюїд. Уявляю, як ти спиш, згорнувшись калачиком під легкою ковдрою. Ласкава моя принцеса. Як хочеться бути поруч, розбудити тебе поцілунком … Але не можна. Все це буде завтра. Скоріше б настав завтра! А поки … спи, душа моя. Я з тобою.

Дівчина з телефоном в руках в ліжку

 • Ніколи не думав, що буду говорити такі слова. Коротко, , висловити свої почуття не виходить – душа вимагає більшого. Тому пишу цей лист з побажаннями на добраніч найулюбленішою дівчині в прозі. Дорога моя, ніжна моя, який довгий шлях я до тебе виконав! Шлях – довжиною в життя. Цілу вічність я чекав і шукав тільки тебе. Я жадав тебе, як втомлений подорожній жадає ковтка води в пустелі. Мені не вистачає повітря, коли тебе немає поруч. Я задихаюсь. Ти моє все! Завтра я побачу твоє прекрасне обличчя знову, загляну в бездонні очі кольору моря, вдихну аромат твоїх чудових волосся. Відпочивай, хороша моя. Приємних сновидінь.
 • Глибока ніч. Битих півгодини тереблю в руках авторучку. Як написати таке побажання на добраніч дівчині в прозі, щоб за душу взяло? Як? Я не син письменника, та й в школі за твори отримував майже завжди одних «лебедів». «Так, спокійно» – кажу сам собі і закриваю очі. А ось і ти. Така легка, майже неземна. Німфа, ласкаво перебирає своїми тонкими пальцями струни моєї душі. Та, яка зараз бачить рожеві сни з квітучими садами. Боже, як я люблю! Слова потоком ллються на папір … Красива моя, повітряна, невагома, романтичних тобі сновидінь.
 • Рідна моя, подруга по життю, коли щока твоя торкнеться подушки, і ти закриєш очі – я буду поруч. Подолаю тисячі казкових кілометрів, зможу перемогти полчища найстрашніших чудовиськ, тільки щоб охороняти твій спокій. Спи, мила, нехай думки і турботи дня тебе більше не турбують. Моя любов надійним крилом вкриє тебе від усіх негараздів.

Дівчина читає телефон

 • Як важко, часом, буває підібрати ті найпотрібніші слова, щоб побажати спокійної ночі дівчині в прозі. Коханій дівчині! Маленька моя, ти для мене насолода і ніжність. Всі думи тільки про тебе. Нехай ніч вкриє тебе своїм зоряним покривалом, а золотий місяць хитати – заколише тебе. Закривай прекрасні очі. Нехай тобі насниться рудий котик. Він, кажуть, на щастя …
 • Рибка моя золота! Нехай синій океан ночі віднесе тебе в прекрасні дали. Міріади зіркових медуз супроводжують твою колісницю, а солодкоголосі русалки співають і грають на арфах. Добраніч.
 • Ти до божевілля мені подобаєшся. Ні у кого немає таких довгих вій, таких ямочок на рум’яних щічках, такий жіночної фігури. Ти моя королева! Думай тільки про хороше, моя незрівнянна, і воно неодмінно увійде в твоє життя. Хочу завжди бути поруч. Відправляю тобі найніжніші обійми і найгарячіші поцілунки. Приємних снів.
 • Я не люблю цю ніч, адже вона без тебе, моя радість. Мрію заснути якомога швидше, щоб завтра прокинутися і знову почути твій чудовий голос. І мені неважливо про що будемо говорить- я насолоджуюся співом твоєї душі. Чарівних снів, моя чарівниця.
 • Простий я хлопець. Кажуть, що навіть прикольний. У будь-якій веселій компанії я свій. Весь день ти була близько, але не поруч зі мною. Ти завжди на крок попереду, як блискавка. А я, як грім, всюди йду за тобою. Я міг би завантажити будь-який вірш тобі на сон грядущий, але не хочу я так. Щирі побажання на добраніч дівчині в прозі, особливою дівчині, бажаю написати сам! Може я зовсім не романтичний, але любити можу я ніжно. Навіть будь ти Королевою Снігової, лід душі твоєї вогонь мрії розтопить. Мрію про тебе. Живу надією. Можна я тобі приснюсь? На добраніч, божественна моя.

Дівчина тримає телефон

 • Знаєш, я хотів подзвонити і назвати тебе зірочкою, але потім подумав, що ти значно сліпуче і яскравіше. Вирішив сказати тобі – моя кішечка, але ти ніжніше і граціозніше будь мугикаючи. Твій голос, як струмок, дзвінок. Твоя хода легше димки ранкової. Ти моє досконалість! Кохана, нехай сон твій буде спокійним, затишним, повітряним і яскравим.
 • Я закохуюся в тебе сильніше з кожним днем, з кожною ніччю. Ти така тільки одна – єдина і неповторна. Можна я сьогодні буду твоїм мовчазним охоронцем? Дивитися на це прекрасне обличчя при світлі місяця, відчувати ніжність дихання? Нехай світло загадкових зірок береже твій дорогоцінний спокій, а моя любов, як бриз морський, навіває самі чарівні, солодкі сновидіння!
 • Я міг би скористатися словами відомих письменників, але не своє в серцевому питанні чуже мені. Кохана моя! Добраніч! Нехай перед тобою яскравою кіноплівкою промайнуть самі незвичайні, щасливі і хвилюючі сновидіння. А я б хотів бути скромним головним героєм твоїх мрій.

Жінка – створення емоційний, вразливе і дуже чутливе. Слова любові, тепла мають воістину магічну привабливість. На будь-якому етапі відносин. Побажайте дамі свого серця солодких і добрих сновидінь, і можете бути впевнені, ваша улюблена неодмінно оцінить настільки красивий жест.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *