Красиві і оригінальні побажання спокійної ночі коханій дівчині

Красиві і оригінальні побажання спокійної ночі коханій дівчині

Як побажати спокійної ночі своїй дамі серця, якщо у вас серйозні стосунки? «Красиво, оригінально, ніжно …» – скажете ви і матимете рацію. Саме такої подачі чекають гарячі жіночі серця.

Красиво – значить говорити зрозуміло, дохідливо і емоційно. Оригінально – своєрідно, самобутньо, «з родзинкою». Ніжно – з особливою чуйністю, лагідністю, бажанням дарувати позитивну енергію, берегти улюблену.

День закінчується – він просто пролетів, промчав, промайнув. І ось настає хвилина прощання, а ви не в силах відпустити кохану. Енергія тепла, бажання запам’ятатися, відзначитися, справити враження буквально переповнюють вас. Красиві побажання спокійної ночі коханій дівчині прийдуть до вас на допомогу.

Дівчина в ліжку перед сном

Красиво

 • Мила моя, ніч – чарівний час, яке наповнить тебе світлими мріями, ідеями, новими силами. Я хочу побажати тобі, солодкість життя моєї, чудово відпочити, подорожуючи по Країні Мрій, насолодитися казкою сновидінь. І нехай старий день забере з собою все тривожні думки, переживання. А тобі, муза мого серця, неодмінно присниться щастя. Безтурботного сну, моє досконалість.
 • Дозволь мені сказати найкрасивіші побажання спокійної ночі дівчині, котра вкрала моє серце. Так, це ти, моя Королева. Ти забрала душу мою в свої палати. Всі думки тільки про тебе. Нехай тьма накриє тебе своєю бузкової шаллю, а казкові трубадури заколишуть чарівними серенадами.
 • Кохана, прийшов час політати на чудовому килимі сновидінь. Приляж, розслабся, проведи ніжною рукою по шовковій гладіні. Вирушай в Країну Мрій. Насолоджуйся чудовими етюдами своєї уяви. Відвідай царство бажань. Придумай нові мрії і повертайся до мене такою, що відпочила і сяючою. Доброї ночі.
 • Де знайти слова, гідні супроводити імператрицю мого підкореного серця в покої? Я закликаю ангелів усього світу охороняти твій безтурботний спокій, маленьких фей сновидінь – гладити тебе по волоссю, південний легкий вітерець – нежить твою шкіру. Засинайте, Ваша Величносте. Завтра Вас знову чекає королівство. Казкової ночі.
 • Люблю! Дихаю тобою кожну секунду. Ти моє повітря, життя … Але є те, що забирає тебе у мене кожен день – це ніч. Я змушений їй поступатися, вона всесильна і безумовна. Нехай же володарка спокою ніжно піклується про тебе, огортає прекрасне тіло в бузкові одягу, прикрашає його зірками. Цілую тебе, дорога моя. Солодких снів.

Дівчина в ліжку перед сном з телефоном

оригінально

 • Моя кохана, прощай! На жаль, прийшов час розставання. Але лише за все на кілька годин, сумних годин, які мені здаються вічністю. З першими ранковими трелями птахів нам належить знову возз’єднатися. Ми будемо насолоджуватися один одним, поки не запаляться яскраві зірки. Нехай покривало нічний цариці обіймає тебе так дбайливо і ніжно, як я обіймаю тебе. Цілу в найулюбленіші наші місця свою дівчинку. Обожнюю. Давай робити баиньки.
 • З почуттям гумору у мене туговато. Прийшов з роботи – мало не завив, тебе немає. Погано так на душі, що передати не можна. Попереду ніч, завтра на роботу, а в мене сну ні в одному оці. Рідна, дівчинка моя красива, сподіваюся, що ти так само сильно сумуєш. Як би я хотів зараз опинитися поруч. Все б віддав за це. Повертайся швидше. Доброї ночі, кішечка моя.
 • Сонечко, цю ніч ти зустрічаєш без мене. Сумно. Дивлюся на твоє фото, перечитую наші повідомлення в ВК – серце переповнюється такої тужливої ​​ніжністю, що словами не висловити. Мишка, я не вмію говорити красиво, романтично. І як оригінально побажати спокійної ночі коханій дівчині – теж не знаю. Але я знаю, що шалено люблю. Посилаю смайл з палаючим серцем в контакті – моє серце також горить вогнем любові до тебе. Затишних, теплих сновидінь, мандрівниця моя.
 • Я б міг на сон грядущий скачати в інтернеті вірш з початком незвичайним. Наприклад, «Ось день затих …». Я б міг попросити друга написати оригінальний текст, але робити цього не буду – душа висуває протест. Тому скажу я просто: ластівка швидка моя, на сьогодні польоти закінчені. Засинай. Я люблю тебе!
 • Ніколи не думав, що зможу так полюбити. І вже точно – що буду так сумувати. Слово «розлука» було для мене лише набором літер і звуків. Днем ще якось зайнятий, справи відволікають, але ось вночі … душа плаче. Дуже не вистачає тебе, травіночка моя. Обіймаю, бажаю найніжніших сновидінь. До зустрічі.

Дівчина з телефоном в руках в ліжку

ніжно

 • Рибка моя. Впусти в своє серце романтичне побажання на ніч. Ласкавих снів, бажана, ніжна. Подумки тебе цілу, до гарячого тіла свого притискаю. Ти спи сьогодні безтурботно, а завтра я знову з тобою – обійму тебе ніжно. Добрих снів.
 • Нехай нічні цикади зіграють для тебе, малятко, казкову мелодію спокою. Вона тобі сподобається. Романтичним коктейлем пригостить волшебнік- диригент. Приємні звуки відпочинку переливаються до ранку, а ніжні нотки сновидінь чіпають струни душі дбайливо, неквапливо. Музичних снів, прима душі моєї.
 • З голубом сновидінь я відправляю красиве побажання спокійної ночі коханій дівчині. Засинай, егоза. Закривай прекрасні очі, довірся обіймам ночі. Вона буде тебе пестити, колискову співати. Лапочка, з нетерпінням чекаю дня завтрашнього. Нашого з тобою щасливого дня. Затишних снів.
 • Мої гарні побажання передасть зоряний листоноша. Всю мою ніжність, трепет душі, тепло він принесе тобі в чарівному конверті. Відкрий його. Це все тобі, рідна. Спи міцно і спокійно. Набирайся сил. Чудових снів.

Побажання на ніч – потаємна частина відносин союзу двох закоханих. Коли чоловік і жінка засипають не разом, вони завжди прагнуть залишити «найсмачніші», кращі слова на сон грядущий. Такі, які допоможуть «другій половинці» безтурботно заснути, бути з твердим переконанням, що її люблять і чекають …

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *