Як збудити хлопця по переписці

Як збудити хлопця по переписці

Пристрасні, збуджуючі смс чоловікові, який знаходиться на відстані від об’єкта любові і бажання – кращий спосіб почати і підігріти вже усталені сексуальні відносини. Для досягнення поставленої мети можна використовувати інтимні фото, вульгарні смс, натяки на пристрасну зустріч за допомогою відео, гіф. Головне, знати почуття міри і не бути нав’язливою. Варіантів, як збудити хлопця по переписці безліч.

Поцілунок через монітор

Як збуджувати по листуванню

Листуватися з чоловіком на сексуальні теми можна, якщо обидва партнери схильні до цього. Не бійтеся взяти ініціативу в свої руки і написати відверте смс першої. Крім цього варто скористатися простими рекомендаціями щодо сексуальних контактів, щоб ваші листи не дратували хлопця, а тільки розпалювали пристрасть у відносинах.

 1. Не пишіть збуджуючі смс для чоловіка занадто часто. Напруження пристрасті згасне, приймати ваші листи хлопцю буде вже не так цікаво.
 2. Пам’ятайте, що еротика – це сексуальна гра. Її мета довести партнера до піку пристрасті.
 3. Крім сексуальних тим в листуванні з чоловіком зачіпайте та інші предмети для обговорення. Наприклад, задавайте питання про життя, метою, інтересах.
 4. Частіше хваліть коханого. Чоловіки люблять бути кращими.
 5. У повідомленнях намагайтеся використовувати “особливу”, вашу з ним “лексику. Слова, які ви говорите в ліжку, коли залишаєтеся наодинці.
 6. Пишіть про секс не як про фізіологічному процесі, а як про акт з’єднання двох люблячих душ. Вкладайте в повідомлення більше почуттів ніжності, турботи, любові.
 7. Рідше вживайте слово “секс”. Використовуйте красиві обороти, напівнатяки. Якщо ж чоловік любить розпусних дівчат, відвертих і нестеснітельних, дійте навпаки.

Відео для хлопця

Правильно вибирайте час для відправлення листа з сексуальним змістом. Для його прочитання не підходять місця скупчення людей, тісний офіс, де чоловік перебуває поруч з колегами. Найкраще писати відверті смс рано вранці або ввечері, коли ваш коханий вільний.

Фото, відео, gif

Не секрет, що представники сильної половини світу в більшості візуали, тобто краще сприймають інформацію візуально, очима. Збудити чоловіка по смс, на відстань набагато легше, якщо докласти до еротичного тексту відверте фото, відео або гифку.

Якщо у вас немає можливості бачити один одного, зустрітися найближчим часом, обов’язково скористайтеся можливістю підігріти почуття і фантазію хлопця за допомогою картинок. Відіслати коханому можна такі повідомлення:

 • Короткі інтригуючі ролики, які зняті в момент роздягання, коли ви приймаєте душ.
 • Фотографії в сексуальному нижній білизні.
 • Ваші знімки в стилі Ню.
 • Зйомки сцен мастурбації, якщо ваші відносини довірчі.
 • Улюблені вами уривки з порнофільмів.
 • Якісні ролики з еротикою, де дівчина буде схожа на вас. Їх можна завантажити в мережі.

Не забувайте дбати про свою репутацію і дотримуйтесь наступних правил еротичної листування:

 1. Не надсилайте відверті фото і відео з вашою участю малознайомим хлопцям. Матеріал може потрапити на порносайт, якщо чоловік виявиться несумлінним або злопам’ятним.
 2. Не зберігайте інтимні фото у вільному доступі на телефоні і комп’ютері.
 3. Перед відправкою збуджуючих см чоловікові кілька разів перевірте правильність адреси, номер телефону, щоб домашня еротика не потрапила в чужі руки.
 4. Якщо чоловік після першого смс не вимагає вислати ще фото і відео, не нав’язуйте. Може бути хлопець вихований в аскетичній сім’ї, де не прийнято відкрито виражати свої почуття і показувати пристрасть.

Якщо ваш улюблені з радістю приймає повідомлення з відвертими фото, відео, попросіть його про зворотний зв’язок. Нехай теж зніме кілька роликів. Так ви убезпечите себе від зради. Якщо хлопець після сварки викладе в інтернет ваші відео, зможете помститися.

відеодзвінок хлопцю

відеодзвінок

Якщо збудити хлопця за допомогою смс не вийшло, скористайтеся ще одним сучасним методом спілкування на відстань – відеозв’язком. Використовувати можна камеру в телефоні або в комп’ютері. Формат такої бесіди передбачає, що обидва партнери розкріпачена, відносяться до Вірт без сорому.

Отже, почати гру можна так:

 1. Зателефонуйте коханій в скайпі.
 2. Можете бути голою, в нижній білизні відразу або влаштувати онлайн шоу з роздяганням.
 3. Зробіть чоловікові пару компліментів, згадайте відмінно проведений вечір, ніч.
 4. Скажіть, що чекаєте продовження і згорає від бажання вже зараз.
 5. Можете продемонструвати свої принади, розповісти, яких ласк чекаєте.
 6. Дивіться в камеру без страху, стиснений, чіпайте свої інтимні місця, кокетує.
 7. Перед прощанням не забудьте домовитися про зустріч, запросити хлопчика в гості, якщо він ще не в дорозі до вашого будинку.

На замітку! Вірт через скайп психологи часто рекомендують вже відбувся парам, подружжям. Адже пристрасть в тривалих відносинах згасає. Нові враження, досвід інтимної близькості на відстані відроджують любов.

Дівчина пише смс

Еротична листування: фрази

Мовлення вульгарну фразу в момент особистого спілкування багато дівчат соромляться. Але хлопцям так хочеться почути, що-небудь подібне від коханої. Щоб подолати незручність, збудіте чоловіка за допомогою смс по листуванню.

Для сексуальної теми відмінно підійдуть такі фрази:

 • Я так сумую! Мені потрібні твої дотики і ласки прямо зараз.
 • Прокинулася вранці, а тебе немає. Як хочеться притиснутися до твого теплого тіла, Мурр!
 • Якщо згадую про тебе, божеволію. Приїжджай швидше.
 • Хочу … доторкнутися до твого тіла, губ. І не відпускати ніколи.

Обов’язково похваліть чоловіка за чудову ніч і вранці пошліть йому такі еротичні sms:

 • Мені було дуже добре вчора! Повторимо?
 • Привіт, мій сексуальний мачо!
 • Ти найкращий чоловік у моєму житті!
 • Думаю, що ти не людина, а Бог. Можеш все: бути успішним на роботі і найкращим в ліжку.

Еротична листування не терпить копіювання чужих повідомлень або віршів з всесвітньої павутини. Найкраще написати хлопцеві приємне повідомлення своїми словами, вклавши в текст щирі почуття і захоплення любовними здібностями партнера.

еротичні смс

Любовне листування неможлива без красивих слів, компліментів, обіцянок. Сприймайте під інтимним, сексуальним спілкуванням не тільки листи зі словами “Хочу, чекаю”, але і приємні смс з натяками на найближчу зустріч, подяками за ласки, любов, увагу. Залежно від чоловічого настрою, темпераменту, звичок, вибирайте такі sms, що не відштовхнуть красеня, а ще сильніше прив’яжуть до вас і вашої ліжку.

красиві

Образні, ніжні, красиві листи люблять отримувати абсолютно всі чоловіки. Особливо, якщо в них жінка хвалить улюбленого і сама просить про зустріч. Такими смс можна доповнити потаємні побажання хлопцю перед сном або відправити вранці.

 • Вітання! Чмок! Тепер можеш закрити очі і спати далі. Люблю тебе, хочу. Сумую. До вечора.
 • Не можу перестати думати про тебе, відчуваю твій запах, смак поцілунку.
 • Чекаю нашої зустрічі і сподіваюся, що вона буде ще більш палкою, захоплюючою, ніж вчора. Хоча, куди ще більше?) Люблю тебе.
 • Шкода, що ти не мій плюшевий ведмедик. Я б взяла тебе в ліжечко, обняла, поцілувала.
 • Ти ж знаєш, що я люблю шоколад. Можу їсти його і вдень, і вночі, кожен день. З сьогоднішнього дня, ти мій головний десерт.
 • Хочу притискатися до тебе кожним сантиметром тіла, відчувати тепло, хвилі пристрасті.

інтригуючі

Всі хлопці люблять розгадувати жіночі секрети. Напишіть коханому інтригуючу смс з обіцянками сексуального сюрпризу: цей вечір він буде чекати з нетерпінням.

 • У моїй голові стільки фантазій, планів на сьогоднішню ніч! Сподіваюся, ти не затримаєшся ввечері. Чекаю, цілую.
 • Чекаю тебе після роботи з гарячою вечерею, щоб заснути разом в теплій ліжечку. Згоден?
 • Любиш поганих дівчаток? Я буду сьогодні саме такий тільки для тебе.
 • Купила сьогодні нову нижню білизну, оціниш? Можу скинути фотки.
 • Ти знаєш, що таке екстаз? Я так, вчора дізналася завдяки твоїм пестощів. Тепер твоя черга отримати максимум насолоди. Чекаю ввечері, буде сюрприз.
 • Завтра вихідні, ми зможемо провести їх разом, не розлучаючись ні на хвилину. Хочу зайнятися сексом повільно, збуджувати тебе довго.

Дівчина на ліжку з телефоном

Смішні

Додати трохи гумору в інтимне листування з чоловіком можна в якості розігріву перед самими пристрасними смс.

 • Давай поїдемо, прямо зараз. Туди, де будемо одні. Безлюдний острів підійде. Адже там можна ходити голяка.
 • Знаєш, що я знайшла вранці під ліжком? Твій носок! Приїжджай, підсіли йому пару, а може, забудеш тут ще що-небудь цікаве.
 • Давно мрію про секс в ліфті, заїду за тобою на роботу? Твій офіс, здається, на 16 поверсі?
 • Де мій ласкавий пожежний, приїжджай швидше, а то від мене залишиться тільки попіл.
 • Знаєш, що закохана і задоволена жінка в усьому зможе досягти успіху? Це про мене.
 • Якщо хочеш досягти блаженства, звертайся до мене! Я мовою володію досконало.
 • Хочу до тебе в штанці, мій солоденький хлопчик.

вульгарні

Грубуваті, розпусні листи можуть писати один одному дуже відкриті, нестеснітельние люди. Якщо ваш хлопець любить секс так само, як і ви, сміливо відправляйте йому такі повідомлення.

 • Як думаєш, скільки разів за ніч я зможу задовольнити тебе? Перевіримо твої припущення сьогодні?
 • Я втомилася думати про те, що зроблю з тобою, коли зустрінемося. Хочу втілити мрії в життя. Ти скоро?
 • Закрий очі. Уяви, я лежу в теплій ванні, мені жарко. Крапельки води стікають по моїх грудях, нижче. Серце шалено б’ється … не вистачає тільки тебе.
 • Ти сильно втомився сьогодні? Раджу відпочити, тебе сьогодні чекає незабутня ніч.
 • Нестерпно хочеться сексу, думаю тільки про тебе. В голові пульсує одна думка: хочу тебе.
 • Шалено сумую за тобою сьогодні вранці, особливо на твою члену.
 • Сьогодні хочу пробувати в ліжку все, що раніше ніколи не робила. Думаю, ти не проти.

Чого не можна писати

Еротична листування – таємний етап спілкування між чоловіками і жінками. За допомогою соціальних мереж, месенджерів, телефону люди відкриваються один одному, можуть без сорому говорити на заборонені теми. Щоб не образити співрозмовника, не зіпсувати інтимну обстановку в момент, пам’ятайте про деякі табу в листуванні:

 1. Не надсилайте чоловіки дурні смайлики в відповідь на питання чи визнання в любові, пристрасті. Хлопець зрозуміє, що ви ставитеся до нього несерйозно.
 2. Не відправляйте смс, схожі на шаблон. Прикладом поганих повідомлення можуть бути наступні: “Ти кращий, я тебе хочу завжди і всюди”.
 3. Не можна використовувати вульгарну і нецензурну лексику, якщо ваш хлопець не збуджується від мату і різких слів.

Дівчина перед монітором

Поради психолога

Щоб домогтися від чоловіка віртуозних умінь в ліжку, психологи радять, готувати грунт для сексу заздалегідь. Тримайте улюбленого в збудженому стані деякий час, підігрівати інтерес смс, дзвінками, розмовами на інтимні теми протягом дня. Не забувайте про те, що хлопець повинен відчувати себе супер-мачо, найбажанішим для коханої. Крім компліментів і зухвалих натяків на секс, можна скористатися ще кількома дієвими порадами щодо збудження чоловіків по смс.

 1. Щоб розкріпачити хлопця, підготуйте його до інтимної листуванні. Можете задати пару питань в лоб: ти любиш секс, яка поза тобі більше подобається.
 2. Пишіть такі смс, від яких хлопчик буде сходити з розуму і чекати наступної зустрічі з великим нетерпінням.
 3. Обов’язково запитуйте улюбленого про його бажаннях, як він хоче провести сьогоднішню ніч. Чоловік повинен відчути себе головним.
 4. Не варто надсилати величезні листи, на читання яких піде понад 1 хвилини. Збудити хлопця в інтимній листуванні можна за допомогою 2-3 ємних, пристрасних слів.
 5. Ставтеся до спілкування на інтимні теми спокійно. Сексуальні, вульгарні смс від вас не зобов’язують хлопця завжди бути поруч, ловити кожне повідомлення на льоту і миттєво відповідати. Якщо хлопчик не реагує з допомогою sms, а ночі стали більш пристрасними і чуттєвими, значить, ви все робите правильно.

Спілкування на відстань через відряджень, навчання в іншому місті створюють труднощі у відносинах між партнерами. Але цей період пережити буде легше, якщо ви відкриті для нових рішень. Не соромтеся писати коханому хлопцеві, чоловікові відверті повідомлення про те, що сумуєте, думаєте про секс з ним, мрієте швидше побачитися. Висловлюйте почуття, бажання частіше, яскравіше, тоді і довгоочікувана зустріч буде максимально наповнена пристрастю і любов’ю.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *