Що цікавого можна розповісти дівчині на побаченні і в листуванні

Що цікавого можна розповісти дівчині на побаченні і в листуванні

Перша розмова або листування з симпатичною дівчиною завжди стрес навіть для досвідченого ловеласа, а тим більше для недосвідченого хлопчика. Потрібно ретельно підбирати слова, продумувати тему розмови. Все це дуже складно. Допомога професіоналів не буде зайвою. Про те, що можна розповісти дівчині цікавого, які теми торкнутися про себе, поговоримо докладніше.

Про неї

Перше про що повинні розмовляти хлопці з представницями слабкої статі – це вона. Її життя, інтереси, навчання, сім’я, друзі. Обговорювати можна все, що захоче дівчина.

Починайте зустріч з питання про настрої подруги, її самопочутті. Це хороший знак для дівчини, вона зрозуміє, що небайдужа вам. Якщо жінка поскаржиться на недосип, втома, нудьгу, розпитуйте про причини невдоволення. Так повільно, але впевнено звужується захоплююча бесіда.

Хлопець з дівчиною на побаченні

Цікавий факт! Чим більше хлопець запитує у дівчинки про неї, тим більше, на її думку вона йому подобається. Якщо хлопець розповідає тільки про себе, не цікавлячись навіть думкою співрозмовниці, тим нижче його шанси на відносини.

Про себе

Крім питань жінці і її відповідей в розмові повинні бути присутніми розповіді чоловіка. Але необхідно дотримуватися рамки пристойності, ділитися не всім підряд, а тільки цікавими фактами.

Отже, що можна розповісти дівчині про себе, які теми найкраще торкнутися:

 • Успіхи на роботі, в освіті, спорті.
 • Плани на майбутнє.
 • Подорожі.
 • Смішні історії, в яких брали участь самі.
 • Сім’я, друзі.
 • Нейтральне опис колишніх відносин.
 • Погляди на любов, гроші, щастя, сім’ю в майбутньому, дітей.
 • Недоліки, шкідливі звички.

Дівчина на побаченні

Темою розставання в минулих відносинах, зради захоплюватися сильно не варто, промовчу про те, що ваша колишня була дуже красива, розумна і приваблива в сексуальному плані. Більше часу приділіть забавним історіям зі шкільної, університетської життя, зацікавте міркуваннями про майбутнє.

Трохи психології! Чоловіки при бесіді керуються логікою, жінки – образами. Враховуйте це при спілкуванні з жінками: додавайте в історії про себе більше барвистою інформації, чергуйте подачу матеріалу, щоб створити в уяві коханий позитивний образ співрозмовника.

Цікаві факти

Хлопцеві легко втримати інтерес дівчата, якщо він знає багато цікавого, пізнавально. І для цього не потрібно бути “ботаніком” в школі.

Знайдіть в мережі легенди про визначні пам’ятки, прикольні факти про історичні особистості, рідкісні вірші прославлених поетів. Читайте пізнавальні статті частіше, запам’ятовуйте інформацію і діліться їй з коханою. Згадуйте оригінальні історії в процесі бесіди, вставляйте їх в тему, співрозмовниця, напевно, вразить.

Хлопець розповідає історії на побаченні

Новини

При першому знайомстві правильно обговорити останні світові новини. При виборі теми бесіди орієнтуйтеся на вік і інтереси співрозмовниці. Молодий дівчині буде нецікаво слухати про політику, релігію, цінах на бензин. Перед побаченням з юною незнайомкою зберіть в інтернеті останні новини про зірок, акторів, тусовках.

Фільми

Універсальна тема для спілкування хлопця і дівчатка. Зайдіть в її профіль на ВК, подивіться її лайки, закладки, групи з кінопрокату або запитайте в листуванні заздалегідь, на які фільми вона вважає за краще ходити з подругами.

Розмова про останню частину нашумілої трилогії може затягнутися надовго. Обговорюйте улюблених акторів, режисерів, сценаристів, фантазуйте, про що буде наступна частина.

Зустріч на побаченні

хобі

Описувати хобі, якщо ви дійсно їм захоплені, дуже просто. Почніть з розповіді про те, як все почалося. Наприклад, отримали в подарунок майку з підписами улюблених футболістів і тепер збираєте такі ексклюзивні речі.

На замітку! Але вчіть ваше хобі повинні бути оригінальним. Співрозмовниця точно втомиться слухати про диски на авто, срібних болтиках, заклепках. Подумайте, що можна розповісти дівчині цікавого про вашому хобі, потрібно описувати приклади знаменитих людей, які захоплюються тим же.

історії

Якщо під час побачення повисла пауза згадайте будь-яку смішну історію і розкажіть її. Говоріть емоційно, щоб викликати у співрозмовниці гучний сміх. Так можна зняти напругу і швидше налагодити контакт.

Для цікавих історій підійдуть такі теми:

 • Забавні витівки зі шкільного життя (про вчителів, друзів, себе).
 • Про тварин. Наприклад, як кіт стягнув палицю ковбаси в магазині і приніс додому.
 • Ситуації в дорозі (в поїзді, в літаку).

Під час розповіді важливо підтримувати нитку розмови емоціями. Жестикулюйте, корчите пики, парадують учасників ситуації.

Анекдоти

Гумор розряджає обстановку. Використовуйте короткі анекдоти в тему розмови, щоб підняти дівчині настрій. Так само за допомогою смішних історій або віршиків можна натякнути красуньки на її привабливість.

-Хочу одружитися!
-На кому? Вибирай ту, з якої можна добре жити.
-Ні, одружуся на тій, без якої жити не зможу.

-Насоліла дружина грибів, сама збирала, мила. Відіслала рідні.
-І що?
-Ні тепер у нас рідні

Діалог закоханих.
Хлопець: У кіно були. У театрі були. У клубі були. Куди ще підемо?
Дівчина: В ЗАГС …

Важливо! Вульгарні, лайливі анекдоти прибережіть для чоловічої компанії. Історії про блондинок за кермом взагалі потрібно забути.

Правила спілкування з дівчиною

Що цікавого розповісти коханій дівчині на побаченні, вже вирішено, тепер зверніть увагу на деякі особливості побудови діалогу:

 • Хлопець повинен вміти слухати.

Чи не перебивайте знайому, коли вона розповідає про свої таємниці, не відволікайтеся на телефонні дзвінки, спілкування з іншими людьми, їжу, напої.

 • Реакція на слова, розповідь.

Просто вислухати недостатньо. Дівчина захоче дізнатися ваше ставлення до розповіді, думка, може рада. А заодно і перевірить, слухали ви її уважно.

 • Після того, як висловиться жінка, чоловікові краще зачепитися за тему і продовжити діалог схожою історією з власного життя.
 • Не потрібно багато лестощів і компліментів.
 • Відповідайте на питання співрозмовниці в міру швидко і правдиво.

Для відповіді чекайте кілька хвилин, усі таємниці розкривати на першому побаченні теж не варто.

На замітку! Якщо ви хочете бути головним у відносинах з дівчиною, намагайтеся починати і закінчувати діалог самі. Тобто ваше повідомлення завжди має бути останнім.

Про що розповісти в листуванні ВК

Спілкуватися і знайомитися онлайн набагато простіше, ніж в реалі. Але хлопці і раніше ламають голову, що можна розповісти про себе дівчині в листуванні. Пропонуємо наступні варіанти тим, щоб ви могли сподобатися співрозмовниці:

 • Недавні враження від відпочинку, зустрічі з відомими людьми, прочитаної книги. Покажіть дівчині фото про подорож, скиньте останній альбом улюбленого співака.
 • Плани на вечір, наступний відпустку. Натякніть, що можете запросити її з собою.
 • Улюблені місця в місті, в світі. Заодно розпитайте співрозмовницю про її переваги.
 • Про цікаву роботу, освітньому проекті. Розкажіть, що робите, якого результату очікуєте.

Задавайте питання на будь-які нейтральні теми, але обов’язково напишіть комплімент дівчинці, запитаєте як її справи. В ході розмови жартуєте. Але не пишіть нічого вульгарного, такі анекдоти і фрази відштовхують юних осіб.

Про що говорити на побаченні

Мета жінки на побаченні – зробити на чоловіка враження зовнішнім виглядом. Гарна зачіска, макіяж, модний гардероб допомагають спокусити мачо. А чоловік у цей час повинен забезпечити психологічний комфорт і придумати, що розповісти дівчині, щоб не виникали незручні паузи.

Ось кілька універсальних тем для бесіди:

 • Питання відповідь

Бліц-гра допомагає краще пізнати один одного, проявити ерудицію.

 • загальноприйняті теми

Новий фільм, книга, виставка, пісня.

 • Що думаєш про …

Любові, сім’ї, стосунках, хто мав рацію в історії, хто розумніший: чоловік або женщіна..Прідумивайте цікаві питання і говорите про це годинами. Дискусія не дасть можливість мовчати.

 • хобі

Обговоріть її захоплення, а потім пропіарьте себе.

 • Сім’я та діти

Говорити про це варто, якщо плануєте з жінкою серйозні стосунки, шлюб в майбутньому.

Абсолютно неважливо, про що розмовляють два закоханих людини. Аби їм було цікаво і душевно тепло бути поруч, триматися за руки. Взаємна симпатія, поступове впізнавання партнера підкажуть, що говорити на побаченні, і як це робити.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *