Що робити якщо дівчина зрадила хлопцю: прощати чи ні

Що робити якщо дівчина зрадила хлопцю: прощати чи ні

Невірність чоловіка сприймається в нашому суспільстві як нормальне явище, зрада пояснюється полігамією сильної статі. Подружжя лаються, але потім миряться і живуть колишнім життям. А ось зрада жінки викликає шок у партнера. Хлопці не знають, як вести себе в такій ситуації, чи потрібно розлучатися або стоїть пробачити кохану. Що робити, якщо дівчина змінила?

Хлопець застукав дівчину з іншим

Перш за все розберіться в причинах вчинку коханої. Невірність можуть спровокувати різні умови. Залежно від ситуації зради можна розділити на випадкові і регулярні.

Випадкова зрада

Інтим з чужим чоловіком, навіть без злого наміри, випадково, виправдати не можна. Але такі ситуації відбуваються досить часто і виною тому можуть бути наступні причини:

 • Алкогольне сп’яніння.
  Бурхлива вечірка, весела компанія закружляли дівчині голову, і вона прокинулася в чужому ліжку. Так, таке може статися. Але хлопцеві варто задуматися про те, чи потрібна йому така подруга. Вірна жінка не піде на вечірку без партнера, не питиме алкоголь в компанії малознайомих чоловіків і тим більше не погодиться поїхати з кимось із них додому.
 • Випадкова зустріч з колишнім хлопцем.
  Пристрасть спалахує несподівано на тлі спогадів про минулі відносини. Дівчина піддається швидкоплинному потягу, а потім сильно шкодує про скоєне.
 • Образа на коханого і зрада зло.
  Жінка може образитися на зраду, образу, розлучитися з хлопцем, але вранці усвідомити, що все ще любить його і нікуди не відпустить, але секс з іншим вже був.

Читати також:

Якщо ви вислухали пояснення дівчини, вона дійсно змінила випадково, що ж робити? Збудуйте для себе наступну схему поведінки:

 1. Усвідомте інформацію.
  Буде потрібно невелика пауза у відносинах: пару днів або тижнів.
 2. Прийміть для себе рішення про прощення або розставання.
  Це перевірка: що сильніше любов або почуття власної гідності, вміння зрозуміти іншу людину або егоцентризм, максималізм у вчинках.
 3. Якщо вирішили пробачити, то робіть це раз і назавжди.
  Чи не згадуйте про зраду ніколи.
 4. Поговоріть з дівчиною про її поведінці.
  Поставте суворі рамки в спілкуванні з іншими хлопцями, колишнім, забороніть бувати на вечірках на самоті, вести переписку з незнайомцями в соцмережах.
 5. Розлучаючись, йдіть зовсім.
  Чи не мучте дівчину і скажіть прямо, що не сприймаєте зрад у відносинах, не можете пробачити зраду рідної людини.

Важливо! Що робити і як поступити, якщо дівчина змінює вирішувати тільки вам. Під час прийняття рішення не орієнтуйтеся на думку друзів, батьків, поради з форумів. Не бійтеся, що вас засудять, не зрозуміють.

Хлопець тримається за голову

регулярні зради

Обман на постійній основі не можна пробачити, але можна пояснити характером, вихованням дівчини, її моральними засадами. Звичка зберігати вірність в родині, відносинах з коханим закладається з дитинства, коли дівчинка спостерігає за матір’ю і батьком. Якщо тато зраджував свій дружині, або навпаки, дочка часто бачила скандали, то, швидше за все, повторить приклад батьків.

Крім виховання і негативного минулого до регулярних зрад дівчину можуть підштовхнути такі ситуації:

 • Жінка закохалася в іншого, але боїться кинути хлопця.
  Вона може бути невпевнена у відносинах з коханцем, залишає свого нинішнього партнера про запас, поки не прийме остаточне рішення.
 • Хлопець не приділяє дівчині уваги, змінює.
  Тоді невірність походить від відчаю або на зло.
 • Чоловік не задовольняє дружину в ліжку.
  Незадоволеність інтимним життям з чоловіком підштовхує жінку до пошуку сексуального партнера на стороні. При такій ситуації сім’ю більшість жінок вважають за краще зберігати.
 • У жінки низька самооцінка.
  Чоловік не робить компліментів, подарунків, відносини охололи, а дружина хоче відчувати себе бажаною, красивою, молодий. Коханець дарує їй ці емоції.

Регулярна зрада сильно відрізняється від одиничної, випадковою. Вона продумана, цілеспрямована, і жінка точно хоче її приховати від постійного чоловіки.

Пробачити така поведінка практично складно, і неважливо, що було причиною невірності: чоловіча неуважність або дурість дівчинки. Повернутися до звичайного сімейного життя після викриття масштабного обману виходить у пари вкрай рідко.

Хлопець з дівчиною мовчать

Чи варто прощати зраду

На думку деяких фахівців із сімейних стосунків, прощати зраду не варто ні за яких обставин. Але є й інша точка зору: заради любові варто робити широкі жести, але тільки один раз, але якщо улюблена знову зраджує, розставання неминуче.

Обидві сторони спору наводять аргументи на користь своєї думки:

прощати Чи не прощати
Невірність може бути фатальною помилкою недосвідченої дівчини. Прощення вона сприйме як подарунок і буде ще сильніше любити свого обранця. Якщо дівчина змінила чоловікові, то обов’язково повторить це знову.
Якщо хлопець замислюється, прощати чи ні ошуканку, значить, він любить дівчину. Міцні пари часто проходять через серйозні випробування, але залишаються разом. Хлопця, пробачив зраду, не поважають друзі, не розуміють родичі. Думати про себе погано, як про ганчірці і підкаблучник, починає і сам “рогоносець”. Краще позбутися мук совісті відразу і почати нові, чесні відносини з іншою жінкою.
Причиною зради може бути поведінка чоловіка, а не зіпсованість жінки. Даючи привід для невірності, хлопець повинен вміти прощати такі вчинки, а потім виправляти свій стиль життя, ставитися до коханої уважніше. Забути і по-справжньому пробачити зраду неможливо. Спогади про минуле будуть заважати нормальним відносинам завжди.

Приймаючи рішення остаточно розлучитися, хлопець повинен приготуватися до сліз, благання зрадниці про прощення. Якщо ви не схильні до поблажливості, не давайте колишньої надію і відразу скажіть, що відновити довіру неможливо.

Вирішуючи пробачити, поставте невірної дівчині жорсткі умови в поведінці на майбутнє, які вона зобов’язана дотримуватися:

 1. Чи не відвідувати “п’яні вечірки” без вас, не вживати алкоголь, а може і повністю відмовитися від нього.
 2. Чи не проводити час в компанії інших чоловіків, навіть ваших спільних знайомих.
 3. Видалити всі сторонні контакти з телефону, соцмереж.
 4. Виключити дотику до інших чоловіків, дружні поцілунки при зустрічі.
 5. Завжди розповідати, де знаходиться, що робить, з ким стоїть поруч.
 6. Заздалегідь попереджати про плани на вечір або вихідні, щоб ви могли проконтролювати чесність її слів.
 7. Ніколи не обманювати, відразу визнаватися в найменшій неправді.
 8. Довести свою любов діями: ніжністю, турботою, ласкою.
 9. Приготуватися до розставання, якщо зрада повториться знову.

Якщо подруга погодиться на ваші умови, що не буде вередувати і встановлювати свої правила, дайте дівчині випробувальний термін. Якщо не згодна з ними, розлучайтеся.

Читайте:

Хлопець відвернувся від дівчини

Важливо! Для перевірки почуттів дівчини, рівня усвідомлення помилки, використовуйте ігнор. Не дзвоніть кілька днів, не пишіть. Якщо улюблена ніяк не проявляється, не набридає листами, значить, пауза у відносинах її повністю влаштовує або вона не зрозуміла своєї помилки. З такою партнеркою розлучайтеся без жалю.

Поради психологів

“Чи змінила дівчина, що робити?” з таким питанням хлопці і зрілі чоловіки часто звертаються за допомогою до психологів. Фахівці з лікування душевних ран дають наступні поради:

 1. Заспокойтеся і прийдіть до тями.
  Якщо спалили дівчину, вона зізналася в зраді, потрібно пережити цей стрес на самоті.
 2. Оцініть перспективу відносин.
  Поставте перед собою одне питання: що для мене краще жити з обманщицею і мучитися, розлучитися і почати нові чисті стосунки, пробачити і змінити поведінку коханої? Виберіть той варіант, який підходить вам за характером, за життєвими цінностями.
 3. Поговоріть з дівчиною, дружиною, обговоріть своє рішення.
  Вислухайте доводи жінки, постарайтеся зрозуміти мотив вчинку: може зраду спровокували ви?
 4. Прийміть остаточне рішення.
  Зрозумійте, чи є в стосунках любов, чи зможете довіряти партнерці в майбутньому.
 5. Остаточно розстаньтеся або вибачте зрадницю.
  Пообіцяйте собі не згадувати минуле при кожній сварці, якщо збережете шлюб, пару. Або кидайте ошуканку.
 6. Постарайтеся повернути довіру.
  Якщо пробачили дружину, подругу, потрібно реанімувати любов. Відкиньте страхи, що не перетворюйтеся на параноїка. Почніть відносини з чистого аркуша.
 7. Не змінюйте в помсту.
  Невірність зло не поверне вам душевний спокій, а тільки погіршить ситуацію. Це вірний шлях до розставання.

Тепер ви знаєте, що робити, якщо дівчина змінила. Приймайте рішення про продовження відносин або про розставання на холодну голову. Почекайте тривалу паузу перед серйозним розмовою з коханою жінкою. Так ви точно будете впевнені в правильності свого вчинку.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *