ТОП-5 способів запропонувати дівчині зустрічатися, щоб вона погодилася

ТОП-5 способів запропонувати дівчині зустрічатися, щоб вона погодилася

Сильно сподобалася дівчина, не можете прожити без неї й дня? Напевно, це любов. Хлопців охоплює страх, невпевненість в собі, вони не можуть зізнатися в почуттях і перевести знайомство на інший рівень. Потрібно вирішити цю проблему. Як правильно запропонувати дівчині зустрічатися, щоб не отримати відмову, розповімо в нашій статті.

Чи потрібно пропонувати зустрічатися

Перш ніж подумати, як дівчині красиво запропонувати зустрічатися, тверезо оцініть почуття. Якщо відчуваєте щось трепетне, незвичайне, щось підказує: ця дівчина не просто знайома, дійте сміливо. На справжню симпатію вказують ще кілька ознак:

 • Постійно думаєте про нову знайомої;
 • Доводиться стримувати себе, щоб не писати і не дзвонити їй по телефону кожні 30 хвилин;
 • Втратили апетит, сон, багато говорите про улюблену з друзями;
 • Здається, що у подруги немає недоліків: кумедна, красива, розумна, добра;
 • Якщо дівчина просить про що, не можете відмовити, намагаєтеся у всьому догодити;
 • Ні до кого ще не відчували таких сильних емоцій.

Відзначили кілька пунктів або навіть все, як правильні? Ви закохані. Пора переходити до рішучих дій і пропонувати подрузі зустрічатися.

Якщо ж симпатія, прихильність, думки не мають такої сили, думаєте про дівчинку зрідка і хочете завести подругу для зустрічей, тому що всі хлопці в класі давно в парах, від пропозиції краще відмовитися. Зустрічатися з дівчиною, яка не подобається по-справжньому борошно, це не правильно. Почекайте трохи, ваша друга половинка скоро знайдеться.

Хлопець та дівчина

Як правильно запропонувати зустрічатися симпатичній дівчині? Пропонуємо ТОП-5 способів сказати про свої почуття.

У переписці

Способів, як запропонувати дівчині зустрічатися в ВК, по листуванню, багато. Вони підходять тим, хто ще призначав побачення або боїться зробити це при реальній зустрічі.

Спочатку налагодьте контакт, подружитеся, зацікавте собою. Якщо хлопець нерішучий, мимрить, ніж він може зацікавити? Діяти необхідно сміливо, рішуче.

 • Знайдіть загальні теми для розмови, проведення часу.

Це можуть бути книги, фільми, спорт, подорожі, фотографії, мистецтво.

 • Розвивайте її інтерес, згадайте назви картин, музичних творів, прізвища художників і так далі. Запропонуйте дівчині разом сходити на концерт, на виставку, з’їздити в інше місто.
 • Напишіть кілька компліментів.
 • На побаченні проявляйте турботу і увагу: даруєте подарунки, відкривайте перед нею двері, подавайте руку, злегка обіймайте, смішіть.
 • Подякуйте за зустріч милим повідомлення в ВК.

Хлопець друкує повідомлення

фрази

Коли відчуєте, що дівчина запалала почуттями, не відмовляється приймати подарунки, погоджується на побачення з полюванням, запропонуйте відносини в листуванні:

 • Радий, що зустрів тебе. Давай більше не будемо розлучатися.
 • Ти стала для мене близькою і рідною, щасливий, коли бачу твою посмішку. Потіш мене, стань моєю дівчиною.
 • Хочу, щоб наше спілкування стало близьким.
 • Дружба – це здорово, але бути парою набагато крутіше! Як думаєш?

На замітку! Листуванням в ватсапе, вконтакте для запрошення на побачення, зізнань у любові часто користуються підлітки у віці 15-18 років, закохані люди, що знаходяться на великій відстані один від одного. Для дорослих чоловіків такий метод зізнань виглядає безглуздо.

Хлопець телефонує

По телефону (по смс)

Красиво і оригінально запропонувати дівчині зустрічатися можливо не тільки особисто, але і за допомогою смс. Але спочатку проведіть розвідку боєм, напишіть кілька коротких повідомлень з компліментами і подивіться, як дівчина відреагує на них:

 • Ти така розумна, начитана. У нас багато спільного.
 • Мені здається, що ти ідеальна. Боюся, тебе поведе іншого.
 • Ти мені дуже дуже подобаєшся.

Коли дівчина погодиться на подальше спілкування, продовжуйте діалог більш відверто:

 • Прокинувся сьогодні і подумав, ми були б чудовою парою. Як думаєш, я не помиляюся?
 • Так романтично провели час вчора! Дякуємо! Хочу повторювати побачення кожен день і не розлучатися з тобою. Давай зустрічатися серйозно?
 • Не маю права вимагати, але дуже чекаю, що ти погодишся зустрічатися зі мною)?

Супроводжуйте текст смайликами, посмішками. Якщо дівчина відповість позитивно, запросіть її погуляти і підтвердіть слова про захоплення її красою, розумом діями: подаруйте квіти, купите квитки в кіно.

На замітку! Писати визнання можна креативно, прикольно, але важливо не перестаратися з гумором. Інакше дівчинка подумає, що ви жартуєте.

Хлопець пише смс

Красиво

Як запропонувати дівчині зустрічатися, коли почуття переповнюють? Звичайно, потрібно зробити це красиво. Проявіть фантазію, згадайте, про що вона мріє, що може здивувати і порадувати найбільше.

Зробити визнання романтичним дівчатам можна так:

 1. Вечеря при свічках в незвичайній обстановці.

Ресторан в офіційному стилі для любовного визнання точно не підійде. Обладнайте місце для спілкування на даху будинку, в саду в заміському будинку. Прикрасьте меблі, стільці квітами, кульками, приготуйте улюблені страви дівчата. Наведіть обраницю на побачення з закритими очима. Слова подяки, поцілунки вам забезпечені.

 1. Подорож.

Не обов’язково брати кредит на тривалу поїздку, візьміть напрокат катер, мотоцикл і виберіться з коханою на пікнік. Самота, гарний настрій, захід або зірки – ідеальні умови для зізнань.

 1. Напис на асфальті під вікнами коханої.

Спосіб не дуже оригінальний, але ефективний. Напишіть: “Доброго ранку! Не можу мовчати, хочу бути з тобою все життя! “.

Романтична вечеря

оригінально

Тепер розберемося, як оригінально запропонувати дівчині зустрічатися. Є кілька способів: романтичний, в громадському місці, за допомогою друзів.

 1. Для романтичного визнання підійдуть такі фрази в віршах:

Ось я подумав, було б класно,
Тобі побачення запропонувати!
Нехай і знайомі ми недавно,
Тебе встиг я полюбити.

Давай з тобою зустрічатися,
Хороша моя!
Серйозних відносин
Давно хочу я.

Вірш можна написати на аркуші паперу, підкласти таємно або надіслати листом. Якщо декламуєте самі, в романтичному місці, то додайте що-небудь від себе в прозі. Обійміть дівчину і дочекайтеся відповіді.

 1. Ще один оригінальний спосіб – флешмоб з друзями.

Організуйте театралізована вистава, в головній ролі повинні бути і ваша кохана. Тримайте романтичний сюрприз в таємниці.

 1. Побачення в незвичайному місці.

Дельфінарій, цирк, театр чи кіно. Вибирайте місце для зустрічі за інтересами дівчата.

Якщо ви друзі

Коли хлопець і дівчинка знають один одного не один рік, обговорюють колишніх і тісно дружать, заводити мову про відносини якось незручно. А якщо під дружбою молоді люди не помічають любові? Тоді потрібно вирішуватися. Скористайтеся парою дієвих способів і акуратно, красиво запропонуйте дівчині зустрічатися так:

 • Виберіть момент, коли у подруги немає відносин. Напишіть гарного листа, зізнайтеся, що дружба давно перейшла в симпатію. Запитайте, чи не погодиться вона перейти на наступний щабель спілкування. Вкладіть в конверт фотознімок, де щасливі, відображений що запам’ятався найбільше момент з вашої дружби.
 • Запросіть дівчинку на дружнє побачення, постарайтеся не видати себе хвилюванням.

Влаштуйте зустріч тому, де подруга мріяла побувати давно, але не вистачало грошей або часу. Проведіть побачення максимально весело, цікаво. А в ув’язненні скажіть, що давно мріяли зустрічатися, але не наважувалися зізнатися в почуттях.

 • Допомога друзів.

Напевно, у вас є загальна компанія. Попросіть друзів про допомогу. Влаштуйте сюрприз разом. Придумайте ідеальне побачення з оригінальною кінцівкою, де зможете зізнатися в почуттях. Відповіддю буде боязке “ТАК”.

Важливо! Засмучуватися через негативної відповіді від подруги не варто. Між друзями часом бувають більш міцні і довірчі відносини, ніж якби ці люди були парою. Пронесіть дружню прихильність через все життя і підтримуйте один одного в негараздах.

Як робити не можна

На жаль, хлопці часто роблять непрощенні помилки в момент зізнань. Їх легко пояснити хвилюванням, страхом почути відмову. Тому підготуватися краще заздалегідь і виключити з поведінки такі моменти:

 1. Не будьте занадто вимогливі.

Фрази “Будь моєю дівчиною! Якщо немає, то більше мені не пиши! “, Загрози про розставання не припустимі.

 1. Не будьте занадто наполегливі.

Кохана повинна хоча б трохи подумати, особливо, якщо пропозиція була зроблена несподівано, після довгих років дружби.

 1. Чи не формулюйте сенс фраз розмито, це виглядає безглуздо.

Запитуйте безпосередньо, не соромтеся. Дівчата люблять рішучих хлопців.

 1. Не можна писати з великою кількістю помилок.

Про кохання в письмовій формі потрібно повідомляти грамотно, красиво, незвично.

 1. Не будуйте з себе мачо.

Для визнання вибирайте грамотні і красиві вирази. Фрази “Дитинко, ти давно мріяла про таке, як я. І нарешті дочекалася! ” не використовуйте. Вони відштовхують дівчат.

І ще хлопцям потрібно запам’ятати, що жінки втомилися від банальностей. Освідчення в коханні, пропозиція зустрічатися повинно бути оригінальним, незабутнім. А головне щирим.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *