Чому хлопець не пише і не дзвонить: що це значить, як себе вести

Чому хлопець не пише і не дзвонить: що це значить, як себе вести
 • У кожної дівчини в житті були такі ситуації, коли вона з хвилюванням очікувала чергового дзвінка коханого, хоча б короткого повідомлення, а його все немає. Жінки губляться, не розуміють, що відбувається. Що робити, якщо чоловік не дзвонить і не пише, і що це може означати.

  Перед тим, як приймати кардинальне рішення про розставання або ображатися на чоловіка через мовчання, подумайте, чому молода людина пропав з мережі. Розглянемо 8 найчастіших причин відсутності повідомлень, дзвінків від хлопців.

  Дівчина дивиться в телефон

  зайнятий

  Активні чоловіки не можуть стояти на місці, прагнуть розвиватися фінансово, інтелектуально, бути в центрі уваги друзів, сім’ї. Такий тип чоловіків приваблює жінок частіше, але добитися їх цілковитого уваги дуже складно. Дівчина повинна прагнути за коханим, бігти з ним його марафон в такому ж ритмі.

  Зайнятість на роботі, в університеті багато пані сприймають як дитячу відмазку, але це неправильно. Чоловіки за своєю природою націлені на соціальну активність, їм потрібне вільне від відносин час на рішення своїх завдань.

  В цьому випадку має значення тривалість зникнення. Якщо чоловік не дзвонить 1-2 дня, розслабтеся і чекайте його появи. Якщо хлопець не згадує про вас тиждень, задумайтеся, чи дійсно у вас любов.

  Діловий чоловік

  Що робити

  Образи на тимчасове зникнення з мережі, істерики недоречні. Потрібно навчитися чекати, але і не забувати ненав’язливо нагадувати про себе.

  Скористайтеся наступними порадами:

  1. Чи не мучити себе думками: “Чому він мені не дзвонить, не пише?”. Запитайте про причини мовчання пізніше, коли чоловік звільниться для спілкування з вами.
  2. Займіться своїми справами: сходіть на зустріч з друзями, перечитайте книги, які давно чекають своєї черги на полиці, зробіть генеральне прибирання будинку.
  3. Через пару днів ненав’язливо нагадайте про себе. Напишіть привітання в смс або месенджері, запитаєте, як йдуть справи, запропонуйте допомогу у вирішенні проблем.
  4. Якщо чоловік відповів коротким повідомленням, обіцяв якнайшвидше знайти час для спілкування, напишіть, що сумуєте і ласкаво попрощайтеся. На цьому завершите листування.

  На замітку! Підтримувати стосунки з трудоголіком складно. Можливо, ви будете забезпечені всім у фінансовому відношенні, але ласки, любові, уваги отримаєте мізерно мало. Якщо такий тип чоловіків вам не підходить, краще відразу відмовитися від відносин і перевести хлопця в розряд колишніх.

  Щось трапилося

  Хлопець перестав писати і телефонувати з об’єктивних причин: захворів, раптово виїхав у відрядження, де немає зв’язку із зовнішнім світом, втратив номер телефону. На жаль, не кожен чоловік настільки уважний, щоб задуматися про почуття дівчини. Особливо, якщо ви знайомі недавно.

  чоловік хворіє

  Що робити

  1. Чи не поводьтеся як маленька дівчинка: чи не фантазуйте жахи і трагедії. Ваш чоловік скоро з’явиться сам, писати першої в такій ситуації не варто.
  2. Чекайте повідомлення. Коли хлопець подзвонить або напише, намагайтеся не посваритися, не посваритися.
  3. Запитайте про причини відсутності. Якщо чоловік уникає відповіді, не наполягайте. У нього є право зберегти таємницю.

  Дзвінок дівчині перед раптової поїздкою, відрядженням – хороший знак для перевірки відносин між закоханими. Якщо хлопець знайшов пару хвилин для розмови, значить, ви дійсно йому дороги.

  Чи не зацікавився

  Чоловік не надто зачарований нової знайомої. Він не бажає пудрити їй мізки і продовжувати спілкування з ввічливості. Досвідчена жінка помітить відсутність інтересу через пару днів після онлайн спілкування або на першому побаченні за такими ознаками:

  • Хлопець відповідає на питання односкладово, неохоче.
  • Чи не запрошує на побачення, не питає номер телефону.
  • Якщо побачення відбулося, то чоловік не домовляється про наступну зустріч, явно нудьгує.
  • Не ставить питання, не проявляє ініціативу для продовження спілкування.
  • Постійно говорить про колишню. Напевно, почуття до неї ще не охололи.

  Незацікавленість чоловіки в жінці не ставить під сумнів її красу і розум. Ви могли не зійтися в інтересах, смаках, темпераменти. Засмучуватися і плакати тут нема про що.

  хлопець сумує

  Що робити

  З тим, що чоловік не зачарований вами, потрібно просто змиритися. Активно зацікавлювати собою, нав’язуватися не варто. Займіться пошуком іншого хлопця.

  Щоб впоратися з цією неприємною ситуацією скористайтеся порадами психологів:

  1. Відпустіть помилкові надії.
   Не думайте про те, як сподобатися цій людині. Не чекайте від нього дзвінка або смс ніколи, постарайтеся забути нового знайомого.
  2. Починайте день з позитиву.
   Налаштовуйтеся на кращі, не пускайте в душу сумні думки.
  3. Видаліть його номер з телефону, аккаунт зі списку друзів у месенджерах, ВК.
  4. Складіть щільний графік занять на пару тижнів: ходите в гості, на тренування в зал.
  5. Активно знайомтеся з хлопцями, але не будуйте далекосяжні плани на відносини.

  Дівчина в кафе

  Втомлені від очікування дівчата часто використовують ворожіння для пошуку причини чоловічого мовчання. Кава, карти, чаклунки, гороскопи. Чи отримаєте ви правдиву відповідь на всі питання, невідомо. Але магічні ритуали точно відвернуть від сумних думок хоча б на короткий час.

  витримує паузи

  Хлопець не дзвонить і не пише, щоб створити інтригу, “помаринувати” дівчину або подумати, чи потрібні йому відносини з цією леді. Чоловік веде себе так не для того, щоб викликати злість у дівчини. Він керується іншими міркуваннями: хоче скучити сам і загострити пристрасті.

  Що робити

  З хлопцем-маніпулятором психологи радять поступати так:

  • Відповідайте на дзвінки і листи після тривалої перерви в спілкуванні стримано.
  • Не потрібно питати, куди він пропадав, як би вам не цього не хотілося. Зробіть вигляд, ніби не помітили його відсутність в мережі зовсім.
  • Через пару днів пропадіть так само, провчіть коханого. Ігнор повідомлення хлопця не можна більше 1-2 днів, інакше він може серйозно подумати, що ви розлучилися.

  Дівчина з телефоном

  Немає грошей

  Молодий чоловік може не писати і не дзвонити після пари реальних зустрічей, якщо у нього виникли фінансові труднощі. Гуляти з дівчиною по вулицях міста без копійки в кишені і зберегти її зацікавленість може далеко не кожен хлопець, тому багато хто воліє прірву на час без пояснення причини.

  Що робити

  Якщо ви точно знаєте, в чому причина ігнор, радимо вчинити так:

  1. Телефонуйте хлопцеві першої.
  2. Зауважте невимушена розмова. Скажіть, що хочете повернути йому половину сплаченого вечері на минулій зустрічі. Хлопець, швидше за все, відмовиться, тоді беріть ініціативу в свої руки.
  3. Покличте чоловіка на побачення, але домовтеся, що сьогодні платите ви.
  4. Увечері акуратно затроньте тему грошей. Скажіть, що для вас не важливі ресторани, подарунки. Натякніть, що немає нічого ціннішого за його закоханого погляду, обіймів, приємних слів.

  порожній гаманець

  ображений

  Такий варіант можливий навіть після першого побачення або спілкування онлайн. Образити чоловіче его легко, якщо торкнутися такі теми:

  • Глузування над сльозами, ранимою, страхами чоловік не пробачить нікому.
  • Порівняння з іншими хлопцями, колишніми (не на користь співрозмовника).
  • Обговорення його недоліків в стьобної, жорсткій формі.
  • Прояв невдоволення після близькості, двозначні жарти.
  • Розповіді про те, що думають ваші подруги про нього. Звичайно, всі жінки обговорюють парей і чоловіків з подругами, але повідомляти про це чоловікові не обов’язково.
  • Демонстрація інтелектуального, фізичного переваги з боку жінки. Це потужний удар по самолюбству чоловіка, він у всьому хоче бути першим.

  хлопець ображений

  Що робити

  Якщо хлопець дійсно доріг, по-справжньому сподобався, а ви ненароком образили його і хочете виправити ситуацію, дійте так:

  1. Задумайтесь, чому саме чоловік не дзвонить, що конкретно його образило. Згадайте подробиці останнього побачення, перечитайте листування.
  2. Ідіть на примирення першою, вибачитеся за нанесену образу. Зателефонуйте або напишіть мовчуну самі.
  3. Домовтеся, які теми більше обговорювати не будете, поставте рамки собі і хлопцеві.

  з’явилася інша

  Це найтрагічніший відповідь на питання: “Чому хлопець не пише і не дзвонить?”. Поки юна леді не випускає з рук телефон, постійно перевіряє соцмережі на наявність нових повідомлень, чоловік переписується або зустрічається з новою знайомою.

  Що робити

  Якщо у обранця з’явилася інша жінка, робити вже нічого не потрібно. Навіщо вам такий чоловік, який швидко переключає свою увагу з одне особи жіночої статі на іншу. Поява іншої дівчини говорить про те, що хлопець не полюбив вас всією душею. Навіщо його утримувати, переживати? Рухайтеся далі, шукайте справжню любов, а не фікцію.

  Хлопець з дівчиною

  Він одружений

  Несподівана зустріч або знайомство в мережі з одруженим чоловіком не рідкість. І не завжди дівчата в курсі сімейного стану нового знайомого.

  Запаморочливий секс, поцілунки, пристрасні смс звели з розуму хлопця, і він забув, навмисне або випадково, повідомити, що одружений. Після кількох побачень або спілкування в мережі пропав, і слава Богу.

  Одружені чоловіки перестають дзвонити або писати з кількох причин:

  • Спілкування перервала законна дружина. Тепер телефон і акаунти в ватцапе, ВК під жорстким контролем. Чоловік точно довго не вийде на зв’язок.
  • Хлопець зрозумів, що робить помилку. Йому соромно перед дружиною, дітьми. Своєю новою знайомою він пояснювати нічого не зобов’язаний.
  • Одружений чоловік був п’яний, йому стало самотньо, або з дружиною відбулася грандіозна сварка. Нове знайомство хлопець завів випадково, вранці на тверезу голову вирішив більше “не хуліганити”.

  Чоловік цілує жінку

  Що робити

  Близьке спілкування з одруженим чоловіком неприпустимо для порядної дівчини. Потрібно налаштуватися на розставання і ігнорувати повідомлення, які можуть прийти через тривалий час.

  Отже, тепер ви знаєте, що робити, якщо хлопець не пише, і чому так відбувається. Пам’ятайте, що чоловіки влаштовані інакше. Вони можуть пропадати на кілька днів без поважних причин і не відчувати свою провину за мовчання. А жінки в цей момент не знаходять місця від хвилювань і переживань. Тому перше, що потрібно зробити, це заспокоїтися і почекати 2-3 дні, а не дзвонити 10 разів на добу для отримання пояснень.

  admin

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *