Хлопець обіймає дівчину: про що говорять його обійми

Хлопець обіймає дівчину: про що говорять його обійми

Обійми – це невербальний знак уваги. По тому, як хлопець торкається до дівчини, за які місця обіймає і з якою силою притискає до себе, можна дізнатися, що він відчуває. Про це і поговоримо.

види обіймів

Обнимашки говорять жінкам набагато більше, ніж поцілунки і секс. Рвучкі або тривалі дотику до тіла потрібні дівчатам як повітря. Вони дають їм відчуття захищеності, підтверджують надійність партнера.

Чоловічі обійми можна розділити на кілька видів:

  • Сексуальні, пристрасні

Вони вказують на бажання близькості, але можуть бути і підтвердженням істинної любові в парі, пристрасті один до одного.

  • Делікатні, ніжні

Лагідно обніматися люблять ранимі, тонкі натури. Такий тип дотику характерний для першої юнацької любові і цукерково-букетного періоду в стосунках.

  • сильні

Так обіймає жінку тільки владний чоловік, який домінує в парі, впевнений в собі і партнерці.

  • Формальні, спокійні

Безпристрасні обійми характерні для дружніх, приятельських відносин між молодими людьми. Якщо хлопець поверхнево торкається до дівчини, то він не відчуває до подруги справжнього кохання, це може бути тільки дружня симпатія.

Аналізуючи, з якою силою і як саме чоловік обіймає кохану, можна розгадати його справжні почуття до партнерки. Спробуємо розшифрувати кілька поз, які хлопці частіше використовують на побаченнях з дівчатами.

обійми

На замітку! Крім приємних відчуттів, обнімашкі роблять благотворний вплив на організм в цілому. Це доведено науковим шляхом. У людей, які отримують порцію ніжності щодня, міцний імунітет, стабільно працює нервова система, нормальний рівень гемоглобіну.

Зі спини

Обійми зі спини дарують дівчатам почуття захищеності, впевненості у партнері. Щоб обійняти жінку ззаду, хлопцеві потрібно обхопити улюблену за плечі і накрити руками як великим плащем. Якщо ваш молодий чоловік часто надходить так, значить, він дійсно вас любить, хоче захищати, оберігати.

Пристрасні дотику зі спини – агресивний сигнал оточуючим людям від домінуючого партнера. Чоловік невербально повідомляє іншим, що у нього є права на цю жінку. Одночасно демонструє дівчині свою готовність здійснювати значущі вчинки, бути завжди поруч.

Обійми зі спини

Ніжні, ледве вловимі обійми зі спини потрібно сприймати як знак прихильності хлопця до глибоких, довгим відносинам. Хлопчик показує дівчинці, що жадає щирості, потребує її довірі. Часто хлопець обіймає дівчину боязко, зі спини, якщо домінантою у відносинах є вона, а не він. Так надходять невпевнені в собі, недосвідчені коханці.

Хлопець обіймає зі спини

Якщо ж дівчина обіймає улюбленого хлопця зі спини, вона демонструє свою боязкість. Невпевненість в своїх почуттях або любові молодої людини. Коли дівчинка стоїть за спиною чоловіка, він не бачить її обличчя, так їй легше приховати емоції.

На замітку! Чоловіки бажають здатися брутальними, тому часто демонструють невдоволення ніжностями, якщо їх обіймає дівчина. Але це маска. Цілуйте, притискайте до себе улюблених. Головне робити це не на показ, а наодинці.

за талію

Уважно подивіться на чоловіка, коли він обіймає вас за талію.

  • Якщо його очі дивляться в підлогу, руки ніби Задерев’янілий – партнер жадає тільки інтимної близькості.
  • Чоловічі долоні лежать на талії, пальці розслаблені, хлопець заглядає в очі дівчинці, їхні голови стикаються – дівчина дуже подобається хлопчикові, він закоханий.
  • Пара давно разом, на прогулянці, при спілкуванні сидячи чоловік міцно тримає талію улюбленої – хлопець готовий піти на серйозний крок, зробити пропозицію.

Руки на талії

пара обіймається

за попу

Дотики до нижньої частини спини носять явно еротичний характер. Коли хлопець обіймає дівчину за попу, він демонструє своє бажання бути близьким в ліжку. Такий знак уваги не характерний для початкового етапу відносин, але вважається нормою у сформованій пари або в шлюбі.

Іноді чоловіки практикують дотику до стегон в танці, в громадських місцях. Так вони показують іншими “самцям”, що дівчина не вільна, знаходиться в парі з ним.

за попу

На замітку! Ситуації, коли дівчина обіймає хлопця за попу, зустрічаються рідко. Для жінок такий знак уваги на характерний, їм набагато приємніше торкатися до чоловічого плеча або спині.

З боку

Дотики рукою до талії, плечам, ззаду показують легковажність відносин. Хлопець демонструє, що готовий провести з дівчиною пару вечорів, але на більше вона може не розраховувати.

Якщо ж хлопчик тримає руки на плечах, сильно притягує кохану за талію збоку і не відпускає, укладає їй голову на груди – це знак довіри, вимога ласки і ніжності. Романтичні дотику, лоскіт збоку хлопці використовують, щоб розвеселити партнерку, налагодити з нею тісний контакт.

По-дружньому

за плечі

Дотики до плечей – символ безпеки, захисту, заспокоєння. Чоловіки часто використовують цей жест, щоб втішити скривджену, засмучену дівчину. Так він показує, що може вирішити її проблеми, буде поруч в скрутну хвилину. При цьому їх тіла повинні бути близько, голова дівчинки притискається до грудей хлопця.

Якщо хлопчик обіймає дівчинку за плечі, але між ними зберігається велика відстань, значить, жест має тільки дружній підтекст. Хлопець не відчуває глибоку симпатію до дівчини, не планує будувати з нею тривалі, серйозні відносини.

Якщо хлопець обіймає дівчину ззаду за плечі двома руками і утикається носом їй у шию, він демонструє свою прихильність, турботу, показує бажання захищати і оберігати. Це дуже ніжна і романтична поза властива тонким, чуттєвим натурам. Тут немає сексуального підтексту, чоловік просто насолоджується моментом, близькістю коханої.

за плечі

На замітку! 21 січня відзначається Міжнародний день обіймів. У цей день прийнято дарувати частинку теплоти і доброти оточуючим за допомогою “обнімашек”. Укладати в обійми можна навіть незнайомих людей на вулиці.

Лондонський міст

Оригінальна поза для пари, яка багато говорить про їх реальні відносинах. Він охоплює її під лопатки, вона тримає його за плечі. Тіла на стикаються один з одним, знаходяться на значній відстані. Хлопець і дівчина дивляться один на одного.

Поза вказує на дружбу між молодими людьми або тільки приятельські відносини, кохання тут точно немає. Якщо так обіймаються люди в парі, у них є проблеми: дрібні конфлікти, розбіжності, відсутність гармонії в сексі.

міцно притискає

Обніматися міцно люблять маленькі діти і щиро закохані люди. Це ознака справжньої прихильності до рідного, близької людини. Чоловіки міцно притискають жінок в момент виплеску емоцій, коли його почуття максимально напружені. Вони намагаються злитися з об’єктом любові, стати єдиним цілим.

Якщо чоловік сильно обіймає дівчину і не хоче відпускати, він прив’язаний до партнерки, цінує кожен момент, проведений разом, боїться втратити кохану. Можете щиро насолоджуватися відносинами, розраховувати на шлюб з цим хлопцем. У вас вийде міцний союз, де партнери цінують і поважають один одного.

Міцні обійми

Тісні і тривалі обійми з поцілунками говорять про потяг з боку чоловіка: духовне і тілесне. Якщо ж хлопець притискає дівчину до грудей, але уникає зорового контакту, його цікавить тільки секс.

Обличчям до обличчя

Це символ справжньої симпатії і любові в парі. Чоловік не хоче приховувати свої почуття, дорожить відносинами, піклується про жінку. Він сміливо заглядає партнерці в очі, точно знає, що не побачить в них байдужість, байдужість.

Молоді люди притягують обличчя дівчини до себе, щоб дізнатися її справжні почуття в момент сварки або зізнань у почуттях. Обдурити коханого в такій позі неможливо, очі видають правду.

Обличчям до обличчя

однією рукою

Обіймати дівчину однією рукою зручно, якщо молоді люди стоять боком один до одного, спілкуються в компанії друзів, йдуть повільної ходою. У таких дотиків кілька значень:

  • Хлопчик поклав голову на плече коханої і обійняв її за талію однією рукою – хлопцеві можна довіряти, він дуже щиро ставиться до партнерки, любить її.
  • Чоловік кладе руку на плече дівчині і займає невимушену позу – у пари є довіра у відносинах, вони коханці і друзі одночасно, партнер бажає захищати улюблену.
  • Кавалер приобнимает милу дівчинку за талію однією рукою, тісно притискає до себе – він бажає близькості.

однією рукою

за шию

Якщо чоловік кладе руки на шию дівчині, партнерці варто задуматися. Так кавалер демонструє силу, беззаперечну владу над жінкою. Опиратися бажанню чоловіка немає сенсу, він завжди буде першим в сім’ї, стосунках, при вирішенні загальних питань.

Обійми за шию часто використовують молоді та гарячі хлопці, не знаючи як висловити свої почуття. Це може бути знак грубості, невміння бути ніжним і ласкавим з дівчатами.

за шию

Розгадувати думки чоловіків, їхні почуття за допомогою аналізу обнімашек, звичайно, можна. Але сприймати отриманий результат як єдиний реальний можна. Крім цього потрібно враховувати слова улюбленого, вчинки, жести і погляди. Тільки тоді картина відносин вийде повною.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *