Як розлучитися з хлопцем: 6 способів

Як розлучитися з хлопцем: 6 способів

Постійні скандали, сварки, непорозуміння в парі призводять до руйнування відносин. Причин для розставання може бути багато: давно згасла любов, з’явилася інша симпатія, партнери розчарувалися один в одному, зрада. Зрозуміло одне, прийшов час розійтися. Чоловіки ставляться до цього питання легко, пишуть записку, смс і зникають. А більшість дівчат хочуть розлучитися з хлопцем, не образивши його, красиво, і зберегти дружбу. Способів досягти бажаного багато.

Якщо любиш, але майбутнього немає

Прийняти рішення розлучитися з хлопцем, якщо любиш, він відповідає взаємністю, але майбутнього немає, вкрай складно. Почуття в цьому випадку гасять розум, не дають зрозуміти, що відносини вичерпали себе.

Перебуваючи в тупику, розібратися в ситуації допоможуть наступні кроки:

 1. Проаналізуйте відносини.
  Відповідайте собі на кілька питань: розрив точно необхідний? Може просто настала криза і потрібно перечекати його? Чи дають відносини комфорт, почуття захищеності? Чи є перспектива у їх розвитку? Подумайте над ними ретельно, на самоті, не звертаючись за порадами до інших людей.
 2. Напишіть на листочку мова.
  Вона повинна бути короткою, ясною і чіткою.
 3. Відновіть душевну рівновагу.
  Напевно, в голові виникають думки про те, що рішення прийнято помилково, партнер хороший і все вийде. Щоб розібратися остаточно, складіть таблицю плюсів і мінусів відносин. Якщо негативна сторона переважить, значить, все зроблено вірно.
 4. Домовтеся про зустріч.
  Вибирайте таке місце і час, щоб обидва нікуди не поспішали, були в доброму гуморі. Але радимо повідомити хлопцеві про необхідність серйозної розмови заздалегідь. Зустріч проводите один на один.
 5. Поставте крапку.
  Бесіда повинна проходити у вигляді монологу. Попросіть хлопця задати питання і висловитися, коли закінчите свої репліки
 6. Аргументуйте рішення.
  Назвіть такі вагомі причини: втратили довіру, він погано ставиться до вас (б’є, ображає), зрада, співзалежність, одноманітність, нудьга, фінансові труднощі.
 7. Вислухайте думку хлопця.
  Дайте висловитися постраждалій стороні, але не поспішайте обіцяти подумати ще раз. Просто дайте емоціям вийти.
 8. Живіть далі.
  Будьте готові до періоду самотності, але вірте, що скоро все зміниться і знайдете нову любов. Якщо тягне повернутися до колишнього назад, переглянете список мінусів відносин. Це добре протвережує і налаштовує на шлях вперед.

Розлучатися хлопцем, якого любиш, але розум кричить про необхідність розриву, найскладніше. Проте зважитися на розрив краще, ніж втрачати час на безперспективні відносини.

Дівчина йде від хлопця

Якщо він не відпускає

Якщо розмови і про відсутність майбутнього у відносинах, не допомагають пробуйте нестандартними методами позбавитися від настирливого хлопця:

 1. Відсторонитеся від нього.
  Не дзвоніть, не беріть трубку, не відповідайте на смс, при зустрічі розмовляйте крізь зуби. Незадоволене обличчя дівчини швидко набридне хлопцю і він сам втече.
 2. Станьте нечупарою.
  Одягайтеся як попало, пару раз сходіть з ним на побачення з немитим волоссям, з облупленим манікюром. Така замазура навряд і зможе довго утримувати увагу наполегливого кавалера.
 3. Відмовте в інтимі, поцілунках і обіймах.
  Реагуйте на обнімашкі різко, з огидою.
 4. Познайомте його з іншого.
  Розпитайте подруг, може хтось із них сохне на вашу «коханому». Перемикання увагу на інший об’єкт обожнювання часто спрацьовує.
 5. Уявіть «колишньому» свого нинішнього хлопця.
  Навіть якщо нового хлопця немає і в помині, знайдіть будь-який варіант, щоб розбити серце колишньому.
 6. Псих і істерії.
  Примхлива і розпещена егоїстка швидко виведе з себе будь-якого, навіть самого стійкого хлопця.
 7. Поссорьтесь з його друзями.
  Ображені приятелі знайдуть, що поганого розповісти хлопцеві про його коханої. Він розчарується і відстане.

Розлучитися з настирливим хлопцем, який не відпускає складно. Діяти потрібно повільно, впевнено, поетапно. Дотримуйтесь наміченим планом і все вийде. Головне, не просити його відмовитися від відносин. Такі типи відчувають задоволення від можливості відмовити і принизити.

Дівчина відвернулася від хлопця

Як розлучитися з хлопцем, не образивши його

Розлучитися з хлопцем, не зачепивши його почуття, допоможе тільки тонкий розрахунок. Дівчині доведеться продумати місце, час, слова для визнання і свою поведінку. Розберемо кожен пункт докладніше:

 1. Місце і час.
  Поговорити з чоловіком про розставання краще в спокійному місці, в період, коли він не хворіє, не засмучений чимось іншим. Ідеальним варіантом буде неспішна прогулянка по парку в центрі міста, де ви багато разів бували разом. Але не зустрічайтеся наодинці, на квартирі або пізно ввечері.
 2. Бесіда.
  Дівчині потрібно розпланувати весь розмова, включаючи можливі питання від хлопця і свої відповіді. Бесіда повинна бути короткою, сухий, конкретної. Список причин, що спонукали замислитись про розрив, запишіть на листочку і завчіть.
 3. Емоції.
  Не потрібно істерик, сліз, вимолювання прощення. Будьте зібраними, спокійними, на провокації відповідайте стримано.
 4. Час для заспокоєння.
  Не очікуйте, що хлопець відразу все зрозуміє і помахає вам спокійно долонькою. Дайте чоловікові переварити інформацію, прийняти ситуацію.
 5. Домовтеся зателефонувати через пару тижнів або днів.
  Але не йдіть на контакт самі, інакше чоловік сприйме пропозицію розлучитися як виховну міру і захоче повернути відносини.

Дотримуйтесь цього плану і не опускайтеся до принизливих способів розставання з криками, образами. Краще розлучитися друзями і пам’ятати цей період життя як хороший.

Дівчина обхопила голову руками

Вагомі причини для розлучення

У любовних відносинах часто доводиться стикатися з проблемою їх розпаду. До розставання приходять або обидва партнери, або один з них. І найчастіше причиною необхідності розірвати відносини стають такі:

 • Розчарування.
  Любов засліплює, дівчата і хлопці бачать другу половинку в рожевому кольорі, не помічають недоліків. Коли почуття пристрасті проходить, замасковані вади вилазять назовні і приходить розчарування.
 • Психологічна несумісність.
  Складно ужитися поряд людям, у яких немає спільних інтересів, у них різні життєві позиції, погляд на світ, в різному темпі працюють біологічний годинник.
 • Брехня, зрада.
  Зрада залишає глибокий слід в душі, може зіпсувати відносини назавжди. Пробачити зраду можуть лише одиниці дівчат, але продовжують довго ображатися на хлопця.
 • Ревнощі партнера, підвищене почуття власництва.
  Постійний контроль з боку ревнивця отруює життя дівчат, морально душить. Без довіри побудувати нормальні відносини не вийде.
 • Залежності і шкідливі звички.
  Алкоголь, наркотики – це важка проблема, супроводжується порушеннями в поведінці.
 • Сексуальні проблеми.
  Партнери віддаляються один від одного, часто не можуть вирішити проблему відвертою розмовою.
 • Шантаж, маніпуляції, психологічне і фізичне насильство.
  Емоційна нестриманість партнера призводить до травм, які наносять глибокі душевні рани жінці на все життя. Якщо терпіти подібне ставлення, у людини розвивається невроз, часто бувають зриви, сильно знижується самооцінка.

У кожному разі причина для розлучення з хлопцем буде індивідуальною, але не менш вагомою. Ідіть за внутрішнім голосом, якщо він говорить, що розрив неминучий, виправити нічого не можна, прислухайтеся і зробіть висновки.

хлопець жестикулює

По листуванню

Все частіше люди розлучаються через месенджери або соціальні мережі. Це пов’язано з тим, що онлайн спілкування займає багато часу в нашому житті. Парам легше обговорювати проблеми в стосунках не особисто, а через посередника – телефон або ноутбук. Розставання по листуванню допомагає уникнути зайвих емоцій, сліз, хвилювання в момент розмови.

Приклади текстів для розставання з хлопцем по листуванню:

Розставання в листуванні 1

Розставання в листуванні 2

Розставання в листуванні 3

Дівчина сидить спиною до хлопця

за смс

Особисто сказати хлопцю, що ми розлучаємося, досить складно. Особливо, якщо він вибуховий, на погані новини реагує буйно. Повідомлення про розрив відносин позбавить дівчину від розмови, але не зможе точно пояснити «колишньому», чому вона прийняла таке рішення.

Це повинно бути коротке і чесне лист на телефон. Вишліть його хлопцеві ввечері, коли він буде вільний і зможе прочитати послання вдумливо. Потім можна заблокувати номер партнера або чекати відповідного дзвінка для відвертої розмови. Скласти смс про розставання краще за таким планом:

 1. Ім’я.
  Використовувати пестливі прізвиська, слова «улюблений» не рекомендуємо. Звертайтеся до хлопця просто по імені: Олексій, Коля, Іван і т.д.
 2. Тема листа – факт розставання.
  Сухо і коротко напишіть, що вирішили припинити відносини. «Нам потрібно розлучитися, ми більше не можемо бути разом, я вирішила тебе кинути».
 3. Причина.
  Цей текст листа відповість на опитування, чому дівчина вирішила кинути хлопця. Вказуйте тільки конкретні факти, розмиті формулювання ускладнять ситуацію. Наприклад, «я тобі не люблю (розлюбила), у мене є інший».
 4. Вибачення.
  «Мені шкода, що так вийшло», «прости, якщо образила», «вибач мене за завданий біль».
 5. Прохання не телефонувати і не писати.
  Використовувати різкі фрази (Не пиши мені ніколи, не хочу тебе більше бачити, чути) не варто, розстаньтеся з хлопцем по-доброму. Зверніться до колишнього ввічливо: «Не переконувати мене, це остаточне рішення. Я думаю, ти все зрозумієш і пробачиш мене, не станеш турбувати ».

На цьому лист можна завершувати. Обов’язково перечитайте неприємне смс перед відправкою. В кінці можна додати картинку, але не слізну, а радісну, щоб хлопець зрозумів, як ви щасливі від прийнятого рішення. Наведемо кілька прикладів хороших повідомлень про розставання від дівчини хлопцю, щоб було легше скласти свій лист.

 • Олег, у нас було багато хороших моментів. Але я давно зрозуміла, що не люблю тебе. Ти хороша людина, прекрасний друг, але мені хочеться знайти свою другу половинку. Своє рішення я добре продумала, і не буду шкодувати про нього, ти ні в чому не винен. Бажаю тобі щастя і удачі.
 • Кирило, сподіваюся, що не засмучу тебе сильно. Не можу сказати це при зустрічі особисто, але ми повинні розлучитися. Відносини давно зжили себе, ти сам це розумієш. Нам потрібно рухатися далі і шукати справжню любов. Прости за всі образи, які завдала тобі. Я не готова обговорювати це при зустрічі, все тепер зрозуміло. Вибач. Всього доброго.
 • Іван, хочу сказати тобі «Прощай». Вибач, що так вийшло, але у мене з’явився інший. Забудь про мене, я не хочу тебе обманювати і дарувати помилкові надії. Наші відносини закінчилися назавжди, тому шукати зустрічей, дзвонити точно не варто.

Розлучитися з хлопцем можливо безболісно для обох сторін. Але пам’ятайте, що чоловіки відчувають гнів, злість на жінок, які їх кинули. Для усвідомлення правильності прийнятого рішення потрібен час. Його може знадобитися багато, але в кінцевому підсумку колишній коханий заспокоїться, і ви зможете дружити, згадувати минуле з посмішкою.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *