Як правильно попросити вибачення у дівчини, якщо сильно образив

Як правильно попросити вибачення у дівчини, якщо сильно образив
 • Чоловікам важко визнавати свої помилки, вибачитися перед коханою людиною за дурість, зраду або образу. Прощення можна домогтися тільки щирими словами, їх складно підібрати. Як вибачитися перед дівчиною, якщо сильно образив, читайте в нашій статті.

  Хлопець просить прощення

  як вибачитися

  Є кілька ефективних способів попросити вибачення у дівчини. В першу чергу, це розмова віч-на-віч. Якщо дівчина відмовляється від побачень, йдіть на хитрощі, просите про допомогу спільних знайомих, пишіть смс, даруєте подарунки і влаштовуйте сюрпризи. Розглянемо кілька хороших методів розтопити серце коханої, отримати прощення.

  щире розкаяння

  Для вибачень потрібно зустрітися з дівчиною і поговорити. Найважливіше – визнати свою провину. Чи не вигадуйте красивих слів, слухайте серце. Сподіватися, що жінка мовчки прийме вибачення від хлопця, не варто. У скривдженої дівчини є маса претензій до коханого, і вона їх обов’язково висловить. У цей момент краще мовчати або виправдовуватися без натиску, щоб не спровокувати чергову сварку. Крім словесних вибачень можна використовувати інші оригінальні методи вимолювання прощення.

  Пісня в подарунок

  Заспівайте серенаду під вікном або запишіть ролик на телефон. Якщо співати зовсім не вмієте, можна прочитати вірш і станцювати з фотографією коханої. Вийде зворушливе відео, після перегляду якого, піде будь-яка образа.

  Подивіться відео, на якому хлопець зняв для своєї коханої дівчини кліп, в якому заспівав пісню і попросив вибачення у неї. Зверніть увагу на реакцію його дівчини, вона зворушена до сліз таким визнанням.

  Підключіть друзів

  Попросіть спільних знайомих написати скривдженої дівчині колективний лист або влаштувати флешмоб в вашу підтримку. До такого способу випросити прощення у коханої доведеться ретельно підготуватися і вкластися фінансово.

  Напишіть листа

  Цей варіант підходить для найскладніших випадків, коли дівчинка не виходить на контакт з хлопцем, не відповідає на дзвінки та повідомлення. Письмові вибачення запечатайте в красивий конверт. Надішліть, вкладіть в букет квітів і найміть кур’єра.

  публічні вибачення

  Попроси вибачення у коханої дівчини своїми словами публічно. Щирі зізнання в любові повинні довести її до сліз. Підійдіть до улюбленої на вулиці, в холі інституту, не соромтеся натовпу, можна встати на коліна. Говоріть слова вибачення і дивіться дівчині прямо в очі, не відриваючись.

  Подарунки, сюрпризи

  Пишіть короткі записки з компліментами, залишайте під дверима будинку коханої м’які іграшки, квіти, солодощі. До подарунків прикладайте пробачливі листи. Ваша мета – викликати позитивні емоції, щоб радість від сюрпризів поступово витіснила з душі образу і злість.

  На замітку! Спосіб домогтися пробачення вибирайте виходячи з ситуації, серйозності проступку і характеру дівчини. Обов’язково враховуйте вік коханої: молоді дівчата гідно оцінять публічні вибачення, а зрілі жінки – цінні подарунки та палкі зізнання в любові.

  Прости з автомобілів

  Якщо сильно образив

  Щоб вибачитися перед дівчиною і розтопити її серце, якщо сильно накосячілі, потрібно дуже постаратися. Головне не вимовляти пишномовних слів, не обіцяти бути все подальше життя “хорошим”. Говоріть від серця, своїми словами, чесно перед подругою і самим собою.

  Алгоритм дій може бути наступним:

  1. Визнайте свою провину.
   Поясніть, чому допустили косяк, що повністю усвідомлюєте неприпустимість подібного. Не шукайте причину проступку в дівчині, копиці глибше: недолік виховання, поганий приклад друзів і так далі.
  2. Принесіть вибачення простими словами.
   Говоріть щиро і чесно, коротко.
  3. Пообіцяйте улюбленої, що постараєтеся не повторювати помилок.
   Напевно, дівчина не повірить відразу. Завдання хлопця переконати її в щирості вимовлених слів.
  4. Якщо дівчинка наполягає на розставання і не прощає, скажіть, що дуже цінуєте стосунки з нею.
   Обіцяйте, що підете на будь-які жертви, що зберегти пару, домогтися довіри і прощення.
  5. Використовуйте тактильний контакт.
   Коли дівчина трохи пом’якшиться, візьміть її за руку, пріобніміте за плечі.
  6. Чи не налягайте на улюблену, не вимагайте відповіді відразу.
   Дівчині потрібен час, щоб охолонути, пробачити сильну образу.

  Хлопець дарує троянду

  У переписці

  Звичайно, попросити вибачення у коханої дівчини, найкраще при особистій зустрічі. Але образа може бути такою сильною, що жінка постарається уникати зустрічей з хлопцем. Тоді смс і листування в ВК, в інших соцмережах залишаються єдиною можливістю домогтися вибачення.

  В соціальних мережах

  Правильно вибачитися перед дівчиною в Вконтакте дуже просто. Напишіть красиве повідомлення, вірш, вручите віртуальний подарунок, додайте в переписку сльозливі смайлики. Для прикладу, наведемо кілька зразків текстів вибачень:

  • Шкода, що не бачиш моїх сліз. Ти ж любиш мене, повинна відчувати на відстань, як я страждаю. Чи не муч мене, будь ласка, скоріше прости.
  • Який я дурень! Як я міг збрехати тобі так мерзенно. Моя душа, серце віддані тобі, і тільки тобі. Я люблю тебе. Заради наших почуттів прошу, прости.
  • Знаю, що хочеш розтерзати мене за грубі слова і вчинки. Втомилася від моєї поведінки, після сварок тобі дуже боляче. Але я не можу відпустити тебе без прощення. Вибач. Якщо зможеш. Дай відповідь, будь ласка.
  • Образити тебе – непрощенна помилка. Не знаю, що сталося, напевно, день був важкий. Я не стримався, незаслужено вилив на тебе накопичений негатив, образив підозрами. Повір, що цього більше не повториться. Вибачатися Не устану, поки їм не даруй образу.
  • Кохана, приношу щирі вибачення за брехню і зраду. Як і ти, вою від болю. Якщо ти не вибачиш мене, чи не приймеш до себе, моє життя пройде даремно.
  • Я так шкодую, що ми посварилися. Все сталося так несподівано! Так, я нагрубіянив тобі, образив. Визнаю свої помилки. Прости, будь ласка, не тримай зла. Обіцяю виправитися, бути самим ласкавим і ніжним. Люблю. Чи не засну без відповіді на лист.

  Якщо просити вибачення через Вконтакте недостатньо, дівчисько ігнор повідомлення, зніміть відео-лист і викладіть в Ютуб, Інстаграм. Наполегливість повинна перемогти.

  смс

  Якщо немає можливості зустрітися з коханою чи ви знаходитесь один від одного на відстані, красиво і оригінально вибачитися перед дівчиною можна в смс по телефону:

  • Здрастуй, кохана. Прочитай моє повідомлення, будь ласка, до кінця. Я знаю, що винен, хочу принести вибачення. Я не хотів тобі брехати, але в той момент вважав, що так буде краще. Це була найбільша помилка. Знаю, що ти злишся, не хочеш прощати образу. Але благаю тебе дати нашій любові ще один шанс. Зроблю все, щоб більше не повторювати подібні помилки. Люблю тебе, чекаю відповіді.
  • Прости мене. Я не повинен був фліртувати з твоєю подругою, не думав, що цей вчинок так образить тебе. Сварка змусила мене задумати про наших відносинах. Я зрозумів, що не зможу жити без твоєї посмішки, обіймів. Мені дуже погано без тебе. Облишмо сваритися, прости.
  • Душа моя, ти для мене найважливіше в житті. Я не правий. Скажи, що потрібно зробити, щоб домогтися пробачення.
  • Знаю, що пробачити зраду дуже складно. Я караю себе за цей проступок сам щодня. Розумію, що завдав тобі сильного удару, біль не можна виміряти. Маю велику надію, що час залікує рани, а я зроблю все, щоб допомогти тобі все забути назавжди. Обіцяю, що подібного не повториться ніколи.
  • Сьогодні вночі не спав ні хвилини. Не тримай на мене зла, я чудовисько, що так вчинив з тобою. Молю прости, всьому виною ревнощі. Я дуже люблю тебе.
  • Ти не розмовляєш зі мною вже тиждень. Мені здається, що світ звалився. Якщо ти підеш назавжди, я цього не переживу. Прости, прости, якщо можеш. Повір, що більше я не буду брехати тобі ніколи.
  • Давай помиримося, будь ласка. Давай разом переможемо образу. Я готовий до будь-якого покарання.
  • Прости, рідна моя. Чорт мене поплутав, до сих пір не розумію, навіщо я таке творив. Я виправлюся, чесно. А ти допоможи мені, будь ласка. Прости швидше, прошу.

  Котик просить вибачення 1

  Кошеня просить вибачення 1

  Поради психологів

  У лікарів душевних ран, сімейних психологів, є свої рекомендації про те, як вибачитися перед дівчиною і домогтися вибачення швидко.

  1. Не просіть вибачення, якщо вважаєте себе правим. Брехня, облуди приведуть до скандалу, ще більшою образі.
  2. Не так важливо, як ви приносите вибачення, велику роль відіграє щирість дій і слів.
  3. Просіть пробачення якомога швидше, а ось відповіді миттєво не вимагайте.
  4. Якщо дівчина просить на час розлучитися, побути порізно, погоджуйтеся. Жінці потрібен час для заспокоєння, прийняття остаточного рішення на вашу користь. Покірність в даному випадку не слабкість, а прояв сили і чесності. Ви ж обіцяли зробити все, щоб вона вас пробачила.
  5. Не ставте ультиматуми, які не погрожуйте улюбленої. Тиск тільки погіршить ситуацію. Направте енергію в інше русло – придумайте, як здивувати дівчину, порадувати, оточити турботою і увагою.
  6. Щоб зрозуміти почуття ображеної жінки, поставте себе на її місце.

  Хлопець дарує ведмедика

  Образити людину легко, а ось випросити прощення буває дуже складно. Наберіться мужності, визнайте свої помилки, візьміть відповідальність за проступок і скажіть щирі слова вибачення з гідністю. Жінка оцінить це і, напевно, пробачить.

  admin

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *