Як зрозуміти, що хлопець тобі змінює і обманює

Як зрозуміти, що хлопець тобі змінює і обманює

Підозри у зраді мучать багатьох молодих дівчат. Дізнатися достовірно зраджує чоловік непросто. Дівчатам доводиться придивлятися до поведінки коханого, щоб зрозуміти чи зраджує їй хлопець. Існують вірні ознаки, які допоможуть визначити, чи була зрада насправді.

фізичні ознаки

На жіночих форумах часто обговорюють як зрозуміти, що хлопець тобі змінює по яйцях. Цей старовинний тест дійсно дуже ефективний, але провести його без згоди чоловіка вкрай складно. Робити його потрібно так: хлопець лягає в ванну з водою. Якщо у нього недавно був секс, то яєчка будуть лежати на тілі під своєю вагою. Якщо сексу не було, то чоловічі “кульки” будуть вільно плавати у воді. На жаль, такий народний спосіб не підтверджує точність зради на 100%, тому радимо дівчатам звернути увагу і на інші фізіологічні ознаки невірності:

 1. Зниження лібідо.
  Улюблений не просто уникає лягати в ліжко зі своєю дівчиною, але дійсно не хоче сексу з нею. Лібідо знижується через те, що йому вистачає утіх на стороні.
 2. Підвищена увага до своєї зовнішності.
  Чоловік починає худнути, ходити в спортзал, цікавиться модними новинками в одязі, парфумах. Це пов’язано з тим, що він хоче виглядати краще для коханки.
 3. Асиметричну при сварках, спробах жінки з’ясувати стосунки.
  У психології визнаний той факт, що щирі емоції відображаються на всіх частинах особи, а фальшиві немає. Якщо чоловік хоче приховати обман, то постарається збрехати, згладити конфлікт, ухилитися від відповіді. У цей момент його обличчя буде асиметричною. Приклад тому, крива посмішка.
 4. Пряма спина, підборіддя, піднятий вгору.
  Якщо раніше хлопець горбився, ходить, дивлячись під ноги, то тепер його постава і посадка голови зміняться. Він задоволений собою як чоловік, самець, його переповнює гордість. Впевненість йому вселила нове кохання.
 5. Погляд.
  Стає блукаючим, потайним. Якщо хлопець не хоче , а інтрижку завів від нудьги, то боїться, що його видасть погляд. Він намагається не дивитися на обмануту подругу, уникає розмов віч-на-віч.

Помада на чоловічій сорочці

Найголовнішими причинами зрад в подружніх парах названі звикання один до одного і бажання пригод, ризику.

психологічні ознаки

Дізнатися чи зраджує хлопець допомагає жіноча інтуїція. Придивіться до поведінки потенційного брехуна, поговоріть з ним. Прикметами невірності будуть наступні ознаки:

 1. Байдужість до сексу.
  Його серце і голова зайняті іншим – новими відносинами, переживаннями. На подругу не вистачає душевних сил.
 2. Підвищена увага до законної дівчині.
  Це зворотна сторона брехні. Іноді зрадники відчувають провину за скоєне і стає більш уважними, турботливими і ласкавими. Якщо хлопець став часто робити несподівані подарунки, надто активний в ліжку, без приводу намагається поліпшити ваші відносини, є привід задуматися про зраду.
 3. Часто говорить про необхідність відпочинку.
  Чоловікові важко розриватися на два фронти, він втомлюється, тому скаржиться жінці на втому. Якщо у чоловіка немає авралів на роботі, проблем зі здоров’ям, перевірте його телефонну книжку на наявність нових жіночих імен.
 4. Полюбив роботу, походи з собакою на прогулянку.
  Якщо раніше за ним такого не спостерігалося, варто насторожитися. Напевно, його нова пасія знаходиться там, куди він прагнути потрапити швидше.
 5. Незрозумілі витрати.
  Чоловік перестає приносити додому всю зарплату, витрачає гроші на невідомі потреби. Улюблений постарається приховати цей факт, тому тримати його гаманець під наглядом буде дуже корисно.
 6. Тривожність, пов’язана з телефоном.
  Він не виходить з кімнати, якщо смартфон коштує на зарядці, завжди носить його собою, поставив пароль на особисті сторінки в комп’ютері, приховує повідомлення і дзвінки.
 7. Часті відрядження, виїзди за межі міста.
  Для зустрічей з коханкою потрібен час. Якщо посилати чоловіка в робочі поїздки стали частіше, є привід подзвонити його босові і уточнити мету відряджень.

Один ознака з усього списку прийме не може бути основним і підтверджувати зраду на 100%. Їх має бути кілька. Тому не влаштовуйте велику сварку з відразу, придивіться до поведінки і чоловіки більш тривалий час.

Хлопець відвернувся від дівчини

По листуванню

Питання про те, як зрозуміти, що хлопець змінює по листуванню, часто задають психологам підлітки. Їх спілкування зводиться до пересилання один одному повідомлень, реально вони бачаться набагато рідше. Отже, в смс можна знайти такі ознаки невірності:

 1. Він пише рідше, холодніше.
 2. Перестав бажати , .
 3. Чи не надсилає милі подарунки, сюрпризи.
 4. Чи не лайкать фотки і не відповідає на повідомлення довго.
 5. Часто сидить онлайн в соцмережах, а улюбленою нічого не пише.

У листуванні чоловіки з “колегами” по роботі визначити зраду можна за наступними ознаками:

 • Він домовляється зі знайомими, що вони прикриють його відсутність вдома.
 • У телефонній книзі з’явилися підозрілі Колі, Васі, про існування яких ви не знаєте.
 • Хлопець часто переписується з колегою по роботі вночі.
 • Він отримує віртуальні подарунки в соцмережах від невідомого відправника.
 • У листуванні з “Васею” він ніжний, ласкавий, але не називає його по імені. Лист схоже на зашифроване послання.

Хлопець переписується по телефону

За даними психологів, до зрад схили 75% чоловіків.

На відстані

Часто чоловіки заводять романи на стороні, коли бувають у відрядженнях, їдуть на вахту, служать в армії. Подивитися милому в очі і обчислити брехня неможливо, тому дізнатися, чи зраджує тобі хлопець на відстані досить складно. Однак кілька ознак невірності помітити можна, навіть перебуваючи в тисячах кілометрах один від одного:

 1. Розмови по телефону.
  У невірного хлопця зміниться інтонація. Якщо почуття охололи, він більше не сумує за своїй половинці, відволікся на іншу, то буде говорити сухо, використовувати менше ласкавих слів.
 2. Зміна часу для спілкування.
  Якщо раніше ви зідзвонювалися з одним в строго певні години, наприклад, о 22:00, перед сном або рано вранці, то тепер він буде звільняти цей час для іншої. А з коханою можна поговорити і в обідню перерву.
 3. Нові інтереси.
  Це непряма ознака адюльтеру, але по ньому теж можна зрозуміти, що хлопець змінює і обманює. Особливо, якщо чоловік дуже ледачий, не любить змін. Можливо на такі подвиги його вмовила нова подруга.

Хлопець з дівчиною з'ясовують стосунки

На замітку! Чоловіки зізнаються, що відчувають сором від зради, особливо, якщо невірність сталася спонтанно, під впливом алкоголю. Але відмовитися від спокуси ще раз опинитися в чужому ліжку можуть тільки 25% з них.

тест

Якщо спостереження за другою половинкою нічого не дають, а занепокоєння і підозри не залишають, пройдіть безкоштовно тест. Дайте відповідь на прості питання, підрахуйте бали. Це допоможе зрозуміти, що змінив хлопець або його душа і помисли чисті.

 1. У вашого хлопця останнім часом сильно змінився розпорядок дня:
  А. Так, досить сильно.
  Б. Ніяких змін немає.
  В. Щось змінилося.
 2. Чи залишає чоловік (хлопець) свій телефон без нагляду:
  А. Ні, весь час носить із собою.
  Б. Смартфон вільно валяється де попало.
  В.Телефон поруч, якщо він їде в машині, спить.
 3. Як можна охарактеризувати ваші відносини останнім часом:
  А. Ми віддалилися, не розуміємо один одного.
  Б. Як і раніше проводимо разом час, говоримо про все.
  В. Він сильно зайнятий, часто не буває вдома, сумую за ним.
 4. Що у вас сексом:
  А. Інтим сильно змінився. Чоловік то холодний, то занадто пристрасний.
  Б. Пристрасті не спостерігається зовсім.
  В. Все стабільно.
 5. Він часто тебе обманює:
  А. Так, ловлю його на дрібній брехні кожен день.
  Б. Я все знаю, він нічого не намагається приховати.
  В. Мені здається, що він бреше, але довести нічого не можу.
 6. Ти знаєш, чим займається і як живе його колишня?
  А. Так, вона сохне по ньому до сих пір.
  Б. Ні, чоловік не згадує про неї, вони розлучилися ворогами.
  В. Так, це моя подруга.
 7. Що він відповість на питання, чи можеш ти мені змінити?
  А. Ні, ніколи.
  Б. Імовірність є.
  В. Дивлячись як будеш зі мною обходитися.

Результати тестування розшифровуються так:

 • Якщо у відповідях переважає буква А, то ймовірність зради дуже висока.
 • Найбільше відповіді Б, значить, що ваш чоловік чистий як немовля. Підозрювати його в зраді не потрібно.
 • Часті відповіді з маркуванням В кажуть про те, що чоловік або хлопець поглядає на сторону. Постарайтеся не допустити зради, приділяйте рідному чоловікові більше уваги.

Хлопець з двома дівчатами

Поради психолога

Пережити зраду, а саме зраду від коханої людини – це значить страждати, мучитися, переживати. Щоб відчай не перейшло в психологічне самознищення, йдіть таким шляхом:

 1. Не витрачайте час на підозри, навіть якщо вони явні і не вимагають доказів. Поговоріть з коханим на чистоту. Краще почути правду від нього, ніж гадати.
 2. Змиріться з тим, що сталося.
 3. Якщо вирішите продовжити відносини з зрадником, приймайте його натуру як даність. Будьте готові постійно перебувати на стежці війни з другою половинкою.
 4. Перестань контролювати дружину, якщо хоч раз пробачила йому зраду. Чи не згадуй образу при кожній сварці.
 5. Зробіть паузу в стосунках. Потрібно відійти від стресу, прийняти зважене рішення.
 6. Якщо жити разом, зустрічатися після зради неможливо, розірвіть стосунки повністю.
 7. Зверніться по допомогу до психолога.

Дівчата знають багато способів, як зрозуміти, що хлопець змінює. Головне точно усвідомлювати, що вам це потрібно. Іноді краще закрити очі на рідкісні зради і не ворушити минуле, або назавжди порвати відносини, якщо зрада для вас однозначне табу.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *