Як помиритися з дівчиною: перевірені способи

Як помиритися з дівчиною: перевірені способи

Сварки і образи – невід’ємна частина відносин між хлопцями і дівчатами. Вони тягнуть за собою сварки. Знаходити компроміси, просити вибачення, прощати кривдника потрібно вміти. Тому чоловікам потрібно знати як миритися з дівчиною, які дії робити потрібно обов’язково, а від яких краще відмовитися.

Після сильної сварки

Сильні образи і сварки часто призводять до розставання в парі. Щоб помиритися з дівчиною після такого скандалу, доведеться докласти чимало зусиль, особливо, якщо вона не хоче розмови або зустрічі.

Алгоритм дій може бути таким:

 1. Проаналізуйте ситуацію. Згадайте причину сварки, своє і її поведінку.
 2. Визнайте допущені помилки, грубі фрази, які не варто вимовляти.
 3. Виберіть час для відвертої бесіди. Краще призначити зустріч на 2-3 день після сварки.
 4. Неважливо, хто з вас винен, підіть на примирення першим.
 5. Попросіть вибачення за допущені помилки, хамство, грубість.
 6. Обговоріть причину сварки.
 7. Якщо буде можливість, вкажіть дівчині на її помилки в розмові або поведінці.
 8. Вислухайте точку зору другої половинки. У цей момент краще мовчати, дати їй виговоритися і підтримати словами: «Я розумію, що ти злишся; я розумію тебе »і так далі.
 9. В кінці розмови візьміть її за руку, згадайте романтичні моменти, які важливі для вашої пари. Обіцяйте зовсім не сваритися більше.
 10. Після розмови повідомте, що збираєтеся йти, не хочете забирати у неї час. Якщо дівчина зважилася пробачити, то постарається затримати вас. Якщо не зупиняє і дає піти, то їй потрібен ще час для прийняття правильного рішення.

Розмова хлопця і дівчини

Примирення після великої сварки неможливо без витримування пауз. Коли подруга ображена, не хоче зустрічатися для бесіди, показуйте свою любов через соцмережі, смс. Запитуйте про справи, самопочутті, пропонуйте разом поїхати в університет, вигуляти собаку, надсилайте зворушливі картинки і віртуальні подарунки. Обов’язково говорите про те, що сумуєте, любите, розумієте, що винні.

Помиритися з дівчиною після сильної сварки і образи допомагають такт, увагу і витримка. Якщо розставання вдасться уникнути, ваші відносини стануть ще міцнішими.

Якщо вона не хоче розмовляти

Якщо дівчина не хоче розмовляти, сильно ображена, швидко і легко помиритися не вийде. В цьому випадку дотримуйтесь порад психологів:

 1. Не поспішайте загладити провину відразу після сварки.
  Емоції вирують, зачеплені почуття жінки, дайте їй видихнути, охолонути.
 2. Через пару днів акуратно нагадайте про себе.
  Зробіть це через приємне , . На бесіді і зустрічі не наполягайте.
 3. Надішліть дівчині квіти, милий подарунок за допомогою кур’єра.
 4. Постарайтеся домовитися про зустріч на нейтральній території. Згода з її боку – хороший знак.
 5. Не починайте розмову з бесіди про минуле сварці. Покажіть коханій, що нудьгували, постарайтеся домогтися обійми, поцілунку.
 6. Коли вона трохи відтане, попросіть вибачення за проступок.
  Коли відносини напружені до межі, дівчина готова піти на крайні заходи і розлучитися з хлопцем, головне не поспішати. А відмова від діалогу і зустрічі для розмови – це привід для паніки. В цьому випадку діяти треба обережно.

Хлопець просить прощення

Якщо дівчина не хоче відносин

Вам знадобляться правила поступового зближення з дівчиною. При цьому чим сильніше сварка, тим довший буде період розлуки. Поки відносини затихли, ведіть себе так:

 1. Чи не женіться за своїми дівчата з пропозиціями поспілкуватися, поговорити.
 2. Не влаштовуйте інформаційний спам з повідомлень і дзвінків.
 3. Розгляньте ситуацію сварки з усіх боків. Поставте себе на місце дівчини.
 4. Коли улюблена охолоне, на це може знадобитися навіть кілька місяців, починайте акуратно нагадувати про себе. Спочатку в листуванні, потім дзвінками, «ненавмисними зустрічами».
 5. Продумайте мова для щирої розмови. Вона повинна бути короткою, чіткою, без зайвих соплів. Можна попрактикуватися перед дзеркалом.
 6. Слідкуйте за своїм зовнішнім виглядом. Приходьте на зустрічі акуратними, привабливими. Дівчина повинна зрозуміти, кого втратила.
 7. Вислухайте претензії улюбленої, не сперечайтеся.
 8. Після того, як всі висловилися, поговоріть про щось інше, налаштуйте кохану на позитив.
 9. В кінці побачення знайдіть потрібні слова, які допоможуть повернути відносини. Наприклад, зізнайтеся в коханні, в тому, що сильно нудьгували, вона вам часто сниться.

Якщо перелічені пункти виконані, а дівчина як і раніше залишається недоступною, уникає розмови, не погоджується відновити відносини, не впадайте у відчай. Рішучість, віра в себе – ваші головні помічники. Пробуйте достукатися до її серця неодноразово, якщо почуття любові жваво у обох.

Хлопець з дівчиною в сварці

після зради

Налагодження відносин після зради – складний і тривалий процес. Дівчатам складно пробачити зраду, знову довіритися хлопцеві. Вибачитися за зраду потрібно так:

 1. Не чекайте, що дівчина одразу пробачить вас.
 2. Чи не виправдуйтеся, визнайте факт зради.
 3. Дайте партнерці час охолонути.
 4. Якщо дівчина не хоче розмовляти, запишіть відеозвернення або напишіть листа в вк.
 5. Доведіть, що відчуваєте сором і провину за проступок.
 6. Якщо отримали шанс продовжити відносини, ведіть себе ідеально.

Хлопець спілкується з дівчиною

Часто пари складно і довго переживають факт зради, дівчата постійно згадують про проступок улюбленого, мучать себе і хлопця. В цьому випадку, вам знадобиться допомога сімейного психолога.

якщо вдарив

На форумах і в чатах для чоловіків часто обговорюється питання: «Як можна швидко помиритися з дівчиною, якщо вдарив її в момент сварки?». Звичайно, грубість і агресія з боку сильної статі неприпустимі. Рукоприкладство сильно вдаряє по самолюбству жінки, пробачити таке дуже складно.

Якщо ви зробили цю фатальну помилку, якось загладити провину допоможуть яскраві прояви ніжності, турботи, ласки, демонстрація любові. Але повернути довіру відразу точно не вдасться, тому наберіться терпіння.

після розставання

Помиритися з дівчиною після розставання дуже складно. Головною умовою буде взаємність почуттів партнера, а також відсутність сильних образ, зради в парі. Основний спосіб вирішити проблему і знову возз’єднатися, це відверта розмова. Розмову побудуйте за таким планом:

 1. З’ясуйте, наскільки велика відстань виникло між вами в результаті розлуки.
 2. Переконайтеся, що почуття не пройшли, відносини як і раніше потрібні.
 3. Визначте, у чому була причина розставання. Виявити і проговорите всі образи, розчарування, щоб у відносинах більше не виникало сварок через недомовленостей.
 4. Встановіть контакт з дівчиною, візьміть її за руку, обійміть.
 5. Будьте щирими, фальш і лестощі будуть ворогами в момент розмови по душам.
 6. Пообіцяйте, що новий етап відносин будуть краще, ніж попередній.
 7. Будьте вдячні дівчині за другий шанс. Він дається вам для того, щоб змогли відновити довірчі відносини, показати себе з кращого боку.

Коли небезпека остаточного розриву пройшла, скріпіть з в’язь з партнеркою. Знайдіть спільне хобі, відвідайте сімейного психолога, більше часу проводите разом, розмовляйте про дрібні проблеми відразу. Чим більше точок дотику знайдете, тим міцніше буде ваша любов, шлюб.

Розбите серце

Якщо винна вона

Думка про те, що дівчата завжди мають рацію і краще не сперечатися з другою половинкою, це вийде хлопцеві боком, невірне. Саме з цієї причини жінки часто не визнають своїх помилок, звикають до того, чоловік сам прийде до неї і попросить вибачення навіть без провини. Така позиція тягне за собою такі складнощі у відносинах:

 • Дівчина неадекватно оцінює свою поведінку, тому продовжує вести себе «погано», не замислюючись про почуття партнера.
 • Чоловік з егоцентричної жінкою відчуває себе не комфортно, у нього поступово знижується самооцінка.
 • Вседозволеність призводить до фатальних вчинків, що провокує остаточне розставання.

Щоб перераховані складнощі не виникали у вашій парі, навчіть свою улюблену усвідомлювати промахи. Налагодити стосунки з дівчиною в такій ситуації можна таким чином:

 1. Не поспішайте бігти з вибаченнями.
 2. Через пару днів, коли вона зрозуміє, що ви ображені, чітко і зрозуміло проговорите претензії.
 3. Проговорите ситуацію в спокійній обстановці.
 4. Знайдіть привід вибачитися самому, за дрібну провину, сказане в сварці слово. Так дівчині легше буде визнати свою провину.
 5. Якщо вона продовжує гнути свою лінію, не бажає вибачатися, слухати, візьміть паузу на 3-4 дні. Цього часу вистачить дівчата для обмірковування своїх вчинків. Після перерви можна ще раз серйозно поговорити.

Що в такій ситуації точно не можна робити, так це принижуватися. Якщо дівчина не визнає помилок, не хоче нічого робити для порятунку відносин, задумайтеся, чи потрібна вам така одностороння любов.

Хлопець образився на дівчину

за смс

Особиста зустріч після сварки не завжди найкраща методика відновлення відносин, якщо жінка зла, не хоче розмовляти з кривдником. У цій ситуації на допомогу чоловікам приходять телефони і sms. Помиритися з дівчиною після розставання, зради, великого скандалу допоможуть такі повідомлення:

 • Романтичні.
  Це милі листи про те, що сумуєте, любите, мрієте про зустріч.

Нехай гора з горою зійдуться, все моря в одне зіллються, тоді ми розлучимося з тобою, а зараз ти тільки моя і не пущу тебе нікуди.

 • Красиві.
  Обов’язково містять компліменти, освідчення в коханні.

Як шкода, що не можу доторкнутися до тебе рукою, неголеною щокою. Так тебе люблю.

 • Смішні.
  Повинні викликати посмішку, піднімати настрій дівчині.

А мені пощастило найбільше в цьому світі: щоранку мені світять два сонечка – одного на небі, друге – ти.

Короткі смс – ефективний метод просити вибачення і привертати увагу скривдженої дівчини тільки перші кілька днів після сварки. Коли лід розтане, краще зателефонувати або добитися особистої зустрічі.

У романтичному смс дівчині можна вислати спільне фото, яке нагадає скривдженої жінки про хороші моменти в минулому.

Вконтакте

Робити спроби помиритися з дівчиною онлайн потрібно тільки в тому випадку, якщо вона хоче пробачити кривдника. Потрібно знайти такі слова, які допоможуть забути про скандал, нагадають про хороше. Висловлюйте свої почуття, не ховаючись, даруєте коханій віртуальні подарунки, лайкать фото і пишіть участь у їх обговоренні. Спробуйте використовувати гумор при примирення.

Діалог Вконтакте з дівчиною

Якщо хочете бути оригінальним, освойте фотошоп і зробіть колаж їх спільних фотографії з написами. Виставте готову картинку на обговорення друзів. Нехай вони напишуть, яка ви красива пара. Думка оточуючих обов’язково вплине на настрій і прихильність дівчини.

За знаками зодіаку

Вибирати способи примирення з дівчиною після сварки потрібно з урахуванням її характеру. Передбачити, як вона відреагує на подарунки, вибачення, допоможе характеристика знака зодіаку за датою народження.

Знак зодіаку Як помиритися з дівчиною
Овен Дівчата-барани не чекають ініціативи від хлопця, якщо сталася велика і дрібна сварка. Прийдуть першими для розглядів, а це значно полегшує життя хлопцям. Але подарувати букет квітів, зробити комплімент і влаштувати побачення доведеться вам.
Телець Дівчата-тільці вкрай важко переживають розлад у стосунках з хлопцями, складно йдуть на примирення. Винуватому хлопчикові або чоловікові доведеться завіряти улюблену в щирості почуттів, підкріпити слова подарунками, вчинками.
Близнюки Це товариська і відкритий для розмов знак. Але дівчатам-близнюкам вкрай важко піти на примирення першим, тому після сварки вони чекають дію від хлопців. Не зволікайте і швидше беріть ініціативу в свої руки. Постом перемикайте увагу коханої на щось стороннє, це може бути театр, кіно, похід в клуб.
рак Це ранимі жінки, важко переживають розрив або сварку. Їм потрібно дати час на роздуми, зализування ран. Одне можна сказати точно, отримати другий шанс у раків важко.
Лев Після сварки вам доведеться проявити винахідливість і бути максимально щедрим. Купуйте хороший подарунок розлюченого левиці і придумайте запаморочливе побачення, порожніх обіцянок буде недостатньо. Але не радійте сильно, якщо вона прийме всі залицяння прихильно. Тепер ваша кохана буде стежити за кожним кроком оступився чоловіка.
Діва Жінки-діви недовірливі, вразливі, важко переносять критику на свою адресу, тому образу тримають
довго. Помиритися з ними складно, тому краще не доводити ситуацію до критичної точки.
ваги Ніколи не йдуть на примирення першими, чекають ініціативи від хлопців, незалежно від провини. Але дуже трепетно ​​ставляться до вибачень, вони повинні бути щирими і довгими.
Скорпіон Скорпиончики люблять подарунки, походи в ресторан. Придумайте оригінальний презент і запросіть її на побачення. Вибачайтеся голосно, привселюдно, можна навіть зробити пропозицію руки і серця.
Стрілець Стрільцям допомагає розслабитися невимушена обстановка, приємна компанія, пікнік на природі. Влаштуйте зустріч тет-а-тет за містом, випийте келих вина, і дівчина-стрілець буде готова до самого серйозної розмови.
Козеріг Налагодити стосунки з Козерогами допомагає інтуїція. Не показуйте ревнощі чи недовіру до них, виконайте всі дані обіцянки та коріться до крайності, тоді ображена дружина швидко охолоне.
Водолій Дівчатка-водолії поводяться лояльно по відношенню до чоловічих проступків, але терпіння закінчується у них. Після сварки доведеться демонструвати любов, вести довгі задушевні бесіди про спільне майбутнє. Але не здумайте пропонувати скривдженої жінки-Водолію секс або навіть поцілунки, це образить їх ще сильніше.
риби Дівчата-риби тільки на перший погляд здаються спокійними. Якщо хлопець образить, то вони швидко ухвалять рішення про розставання, і не будуть шкодувати про це. Вимолити прощення у риб вкрай важко. Пробуйте знайти підхід до образливою особі різних способами: відданість в очах, подарунки, серенади. Головне, показати, що ви покірний і на вас можна покластися в майбутньому. Але поспішайте, інакше швидко перейдете в розряд колишніх, оскільки риби користуються популярністю у чоловіків.

примирення

Поради психолога

Сварки і скандали в психології не вважаються чимось неприпустимим. Навпаки, в процесі бурхливого розмови люди здатні знайти істину, нехай через сльози висловити претензії один до одного і прийти до компромісу. Але після сварки приходить час для примирення, а до нього теж варто підходити з розумом. На цей випадок психологи приготували нам кілька порад:

 1. Чи не принижуйтеся.
  Благати про прощення потрібно тільки в тому випадку, якщо в парі є почуття. Без любові порозумітися не вдасться ніколи.
 2. Чи не женіться за своїми улюблену.
  Чи не закидайте її телефон повідомленнями, не чекайте після роботи і біля будинку. Нав’язливість дратує дівчат, лякає. Така поведінка тільки погіршить ситуацію.
 3. Чи не брешуть про «колишньої».
  Чутки обов’язково дійдуть до дівчини, а ви будете шкодувати про скоєне.
 4. Не намагайтеся купити прощення.
  Подарунки повинні йти як додаток до вибачень, після того, як дівчина трохи розслабитися. А розраховувати на прощення за подароване кільце – це образа улюбленої.

Примирення після сварки, та й самі скандали і непорозуміння – це лише невеликі частини багатогранних відносин між чоловіками і жінками. Але ці неприємності можу привести до того, що пар розпадаються, люди втрачають один одного назавжди. Тому постарайтеся не сваритися, ставитися до почуттів і поглядів другої половинки уважно, терпимо. Тоді розладів у вашій родині буде менше.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *