Як познайомитися з хлопцем на вулиці: ТОП-10 кращих способів

Як познайомитися з хлопцем на вулиці: ТОП-10 кращих способів

На думку багатьох жінок, ініціатива при знайомстві обов’язково повинна виходити від чоловіка. Але уявіть собі таку ситуацію: хлопець дуже сором’язливий, не наважується звернутися до вподобаної дівчині, а вона чекає його уваги, не роблячи ніяких дій. В результаті обидва залишаться самотніми. Існує безліч універсальних способів, як познайомитися з хлопцем на вулиці. Користуючись ними, дівчина завжди буде виглядати гідно в очах оточуючих.

Хлопець озирається на дівчину

ТОП-10 способів

Всі способи познайомитися з хлопцем на вулиці можна розділити на 2 групи. Це провокації і ініціатива з боку дівчини. Перший варіант підходить для сміливих і рішучих жінок, другий – всім без винятку, навіть самим сором’язливим і боязким.

провокації

Провокація з боку жінки – це поштовх до початку розмови, емоційний посил чоловікові. В результаті рішучої дії дівчини хлопець повинен звернути увагу на незнайомку, оцінити її зовнішність, поведінку і налаштуватися на спілкування.

 1. Влаштуйте спектакль з втратою чогось, наприклад, телефону. Зверніться до симпатичного незнайомця з проханням зателефонувати вам на мобільний. Коли смартфон знайдеться в сумочці, зав’яжіть розмову, подякувати хлопця і запропонуйте спілкуватися.
 2. Провокуйте чоловіка підійти до вас, звернутися з питанням, грайливим поглядом, посмішкою. Дайте хлопцеві зрозуміти, що він вам дуже сподобався.
 3. У місті в дощову погоду познайомитися з чоловіком на вулиці ще простіше. Попросіться до хлопця під парасольку, скажіть, що як на зло забули його будинку, а йти далеко. Вихований чоловік ніколи не відмовить жінці в такому проханні.
 4. Оригінально познайомитися з хлопцем на вулиці в 14 років допомагають гаджети. Зверніться до хлопчика за допомогою: сфотографуватися, розібратися з незрозумілою функцією в новому смартфоні, ноутбуці.
 5. Упустите що-небудь на підлогу в кафе, на вулиці. Подивіться навколо в пошуку допомоги, зупиніть погляд на потрібному хлопця. Справжні джентльмени не залишать дівчину в біді і обов’язково допоможуть. Не забудьте сказати слова подяки, і розмова зав’яжеться.

На замітку! Чоловіки люблять допомагати беззахисним і слабким жінкам. Побудьте трохи актрисою. Перед тим, як звернутися з проханням, питанням, покажіть на обличчі розгубленість і безпорадність.

ініціатива

Звичайно, добре, коли ініціатива йде від чоловіків, а й жінок можуть показувати свою симпатію хлопцям на вулиці без шкоди для репутації. Ось кілька “підступних” методів знайомства з хлопчиками.

 1. Зробіть хлопцеві скромний комплімент. Говорити можна про його здібностях, зовнішності, вчинок. Головне вимовити приємну фразу вільно, без напруги, вкласти в позитивний посил максимум внутрішньої енергетики, щоб хлопець відчув ваше розташування.
 2. Ще один безпрограшний варіант – це сексуальний посил. Допоможе хода від стегна, манірність, зухвалий і викликає погляд, відкрита посмішка.
 3. Мовчки простягніть хлопцеві серветку з номером телефону і підіть з кафе, клубу. Але чи не занадто швидко, щоб він встиг вас розгледіти і запам’ятати. Це метод ідеально підходить для сором’язливих дівчат, а на хлопців діє як атомна бомба!
 4. Підійдіть до хлопця зі спини і обійміть його, закрийте долонями очі. Коли він обернеться, здивуєтеся і скажіть, що помилилися, чекаєте брата, друг. Широко посміхайтеся незнайомцю, вибачитеся. Задайте провокаційний питання “Як його звуть, звідки він родом? Може він так схожий на вашого родича, бо ви земляки? “.
 5. Сядьте поряд з симпатичним хлопцем, якщо він розташувався на лавочці в парку або за столиком в кафе. Але спочатку запитайте дозволу приєднатися до нього, пояснить, інших місць немає. Після невеликої паузи почніть невимушену бесіду. Запитайте, кого він чекає, що пишуть в новинах, якщо хлопець переглядає стрічку в соцмережах. Зав’язуйте розмову обережно. Позитивним сигналом, що говорить про зацікавленість чоловіки в знайомстві, будуть його відверті відповіді і питання до вас.

Подивіться відеоролик, в якому Лев Вожеватов, експерт із взаємин розповідає про те, як важливо проявляти ініціативу під час знайомств з чоловіками:

Як познайомитися, якщо ти сором’язлива

Стандартні фрази і способи, щоб познайомитися з хлопцем в кафе і на вулиці, підходять зухвалим і безстрашним дівчатам. А що робити, якщо дівчина моторошно сором’язлива і ніколи не проявляла ініціативу в стосунках. Скористайтеся наступними порадами:

 1. Мислите позитивно.
  Сором’язливість дівчат пояснюється купою комплексів. Сором’язливі жінки вважають себе некрасивими, негідними уваги чоловіків, тому бояться зробити перший крок. Викиньте ці думки з голови, налаштуйтеся на успіх.
 2. Не прагніть відразу починати розмову з вподобаним незнайомцем.
  Спочатку пошліть йому знаки симпатії: посмішку, довгий погляд. Чоловік відчує ваше розташування, відповість увагою або навіть підійде перший.
 3. Підготуйте заздалегідь кілька питань або прохань, з якими можна звернутися до хлопчиків на вулиці. Наприклад, “Як пройти до …? Яка зараз година? Дозвольте подзвонити подрузі, у мене розрядився телефон? ” Вибирайте варіант в залежності від ситуації.
 4. Коли перший контакт відбувся, не поспішайте йти, зав’яжіть розмову, обов’язково увійдіть в, подякуйте за допомогу чи пораду, зробіть комплімент його зовнішності, голосу, здібностям, знанням.
 5. У розмові зачіпайте теми, цікаві чоловікам: спорт, відпочинок, музика, рід його занять, місце навчання. Слухайте відповіді уважно, уточнюйте деталі. Бесіду ведіть так, щоб хлопчик хотів продовження знайомства.

Девушкка розмовляє з хлопцем

Як продовжити спілкування

Коли знайомство відбулося, дівчині потрібно виконати наступне завдання: обмінятися з хлопцем контактами, щоб була можливість зустрітися ще раз. Але давати свій номер телефону і говорити “Дзвони, якщо хочеш” недостатньо. Хлопець може посоромитися і ніколи не подзвонить. Грамотно направити спілкування в потрібне русло можна так:

 1. Заведіть з чоловіком розмову на таку тему, яка його зацікавить.
  Поговоріть про музику, чоловічих хобі, запитаєте, який кінотеатр можна відвідати в цьому місті і так далі.
 2. Якщо у вас знайшлися спільні інтереси, наприклад, велоспорт, повідомте, що завтра збираєтеся на прогулянку в парк. Запросіть його з собою або домовтеся, що спиш про час в ВК, ФБ. У цей момент зручно обмінятися посиланнями на акаунти.
 3. Запитайте, чи часто він ходить в кіно, які фільми любить дивитися. Погодьтеся з його вибором. Швидко подивіться в мережі, які фільми є в прокаті і запросіть сходити на сеанс разом.
 4. В якості подяки за допомогу чи пораду, запропонуйте хлопцеві посидіти в кафе, випити чашку кави. Розмова за столом частіше розвивається сам собою, особливо, якщо обидва в цьому зацікавлені.
 5. Якщо чоловік не бажає підтримувати розмову, не допомагає вам налагодити контакт, не хоче сам взяти номер телефону, придивіться до нього ще раз уважніше. Швидше за все, він не зацікавився вами, тому витрачати сили і час на нього не варто. Посміхніться, ввічливо попрощайтеся і підіть. Турбуватися з цього приводу не потрібно, все ж активне завоювання – це чоловіче заняття. А жінка може тільки підштовхнути його до цього рішучого кроку, взявши ініціативу на себе один раз.

Дівчина з хлопцем п'ють каву

Поради психологів

Форуми для досвідчених пікаперів рясніють інструкціями новачкам в сфері відносин. Але найефективніші поради можуть дати тільки професійні психологи:

 1. Не бійтеся незручних пауз в розмові.
  Це нормально, ви не знаєте один одного. Якщо тем для розмови немає зовсім, прощайтеся і йдіть. Швидше за все, це не ваш варіант.
 2. Ведіть себе природно.
  Манірність, кокетство через силу відштовхують хлопців
 3. Робіть компліменти щиро.
  Якщо хвалити чоловіка нема за що, утримайтеся від лестощів.
 4. Не затягуйте перше спілкування.
  Випийте чашку кави, поговорити на загальні теми, обміняйтеся телефонами і випарується.
 5. Чи не відкривайтеся на першому побаченні повністю.
  Чоловікам подобаються загадкові жінки. Свій внутрішній світ розкривайте повільно, від побачення до побачення, щоб постійно приємно дивувати хлопця.
 6. Не забувайте про виховання.
  Не вживайте грубих фраз, які не льстите, будьте ніжною, лагідною, злегка соромливою. Так само варто утриматися від замовлення алкоголю в кафе.
 7. Не говоріть з хлопцем про своїх колишніх відносинах.
  А ось запитати, чи є у нього дівчина потрібно. Зайняті, одружені чоловіки-це табу для правильно вихованої дівчини.
 8. Не вимагайте від хлопця рішучості і симпатії у відповідь моментально.
  Пам’ятайте, що ініціатором бесіди були ви. А він тільки відповідає на ваше прохання, одночасно придивляючись до нової знайомої.
 9. Чи не перебивайте чоловіка, якщо він підтримав розмову.
  Слухайте його історії, розповіді про себе. Невимушена розмова – найкращий спосіб зав’язати стосунки.

Поради як знайомитися з чоловіками від психолога Льва Вожеватов:

Пам’ятайте, що знайомство з хлопцем на вулиці не повинно бути шаблонним. Залишайтеся різносторонньою особистістю, будьте цікаві, готової розмовляти на різні теми. Оригінальність і рішучість – ось головні помічники дівчата в подоланні страху і сором’язливості.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *