Як завоювати дівчину: домогтися розташування і підкорити її серце

Як завоювати дівчину: домогтися розташування і підкорити її серце

Красиві дівчата завжди оточені натовпом прихильників. Як же виділитися серед сірої маси і стати єдиним в її житті. Беріть на озброєння 10 порад як добитися дівчину, яка не хоче відносин з тобою, і все вийде.

Дівчина з хлопцем дивляться один на одного

Щоб домогтися дівчину, не потрібно бути чарівником або принцом на білому коні. Досить зрозуміти, чого хочуть жінки, і які чоловіки їм подобаються.

Сучасні дівчата висувають до хлопців наступні вимоги:

 • Чоловік повинен бути акуратним і охайним. Пам’ятайте, що зустрічають по одягу.
 • Хлопець відповідає за свої вчинки і слова. Якщо обіцяє, обов’язково виконує, чи не марнословить.
 • У ідеального кавалера гарне почуття гумору. Вульгарні жарти, сороміцькі анекдоти не кращий варіант для підтримки бесіди. Тонкий гумор ознака інтелекту і правильного виховання.
 • Чоловік чесний, йому можна довіряти. Відкрито для спілкування сам і хоче отримувати чесні відповіді на питання від коханої.
 • На хлопця можна покластися, він надійний. Може вирішувати свої проблеми і не боїться брати відповідальність за дівчину.
 • Чоловік вміє слухати і співпереживати. Чи не перебиває дівчину, якщо вона схвильована складною ситуацією, дає слушні поради.
 • Він щедрий, не вважає, скільки грошей витратив на кохану і не пред’являє їй претензії за прохання про подарунки і сюрпризи.
 • Сміливий чоловік не боїться визнавати свої помилки, просити вибачення за провини. А так же вміє прощати дівчину.
 • Хлопець повинен вміти приділяти час і увагу коханої в достатній мірі. Крім цього не варто забувати про подарунки, компліменти, важливих для їх пари датах.
 • Готовий гідно сприймати відмову. Часто жінки не відмовляють чоловікам безпосередньо, але і не погоджуються розвивати відносини далі, щоб не викликати агресію у кавалера.

Не можна бути ідеальним у всьому, але жінки цінують прагнення змінюватися заради коханої, намагатися відповідати її уявленням про справжнього чоловіка. Такому хлопцю не доведеться довго завойовувати дівчину. Він буде йти до своєї мети і досягати її, а жінка піде за ним.

А щоб швидше зрозуміти, як потрібно діяти, скористайтеся нашими порадами. Інструкція “10 кроків для завоювання неприступною дівчини” може стати вашою настільною книгою.

Як підкорити дівчину

Домагатися розташування дівчини і взаємності не обов’язково відразу в реалі. Почніть діяти звичними для жінки методами: , месенджерах. Після кількох днів спілкування, якщо відчувайте хоча б найменший інтерес з боку сімпатулькі з соцмережі, сміливо запрошуйте на побачення.

Дівчина дивиться на телефонl

Не поспішайте

Поспішати не слід, але і губитися теж. Дівчина може закрутитися в справах, щоденні турботи і забути про існування нового шанувальника. Делікатно нагадайте про себе, але не пред’являйте претензії, не ображайтеся, якщо жінка не одразу відповіла смс, повідомлення, запитує хто Ви. Суєта, поспіх – ворог серйозних відносин. Дійте розмірено, конкретно, логічно. Жінка відразу відчує сильного самця і захоче дізнатися його ближче.

Будьте впевнені в собі

Не бійтеся здатися дурним, смішним, безглуздим. Відвертість, чесність допомагають завойовувати дівчат, а брехня і маска мачо – відлякують. На побаченні ведіть себе сміливо, рішуче. Якщо берете жінку за руку, стежте, щоб ваші долоні НЕ тряслися і не потіли, не давайте хвилювання. Більше посміхайтеся і ведіть себе так, ніби ходите на побачення кожен день, а сьогоднішній вечір виділили для неї.

Хлопець обіймає дівчину

У момент бесіди стежте за тембром голосу: високі нотки видають страх, невпевненість. Сильний і сміливий чоловік розмовляє рівно, в висоті голоси немає різких перепадів, він звучить низько або нейтрально.

Навчіться слухати

Це допоможе виділитися з натовпу шанувальників. Більшість хлопців не цікавляться життям коханої, її переживаннями. Після відвертої розмови з хлопцем, який вміє слухати і не перебиває, жінки відчуває душевну близькість з ним, починають довіряти партнеру.

Правильно вибирайте теми для розмови

Потрібно враховувати деякі табу і універсальні теми для бесіди.

Не бажано говорити з дівчиною:

 • про ваших колишніх, якщо вона сама не запитає, чим закінчилися відносини, чому розлучилися. Не вдаватися в подробиці занадто глибоко, що не переказуйте історії про зради, зради;
 • про її недоліки. Щоб домогтися дівчину, сконцентруйтеся на її достоїнства;
 • скарги на невдачі, невезіння в житті, хвороби. Лузери вкрай рідко можуть привернути увагу дівчат.

А ось з цих тем завжди можна почати милу розмову на побачення:

 1. романтика;
 2. мистецтво;
 3. тварини;
 4. діти;
 5. гумор;
 6. плани на майбутнє;
 7. її сім’я;
 8. гумор.

На замітку! Якщо зовсім не знаєте, про що поговорити з дівчиною, жодна з перерахованих тим не здається гідною, розпитайте жінку про неї. Про своє особисте життя, друзів, сім’ї жінки можуть говорити годинами.

Фліртуйте і загравати

Між вами повинна виникнути приємна напруженість, натяк на близькість, секс. Піддягайте дівчинку, загравати з нею, торкайтеся в танці, в момент прогулянки. Жінки люблять рішучих хлопців, які грають почуттями на межі похоті і дружніх подколи.

пара обіймається

На замітку! Якщо жарт, підступ не сподобалися співрозмовниці, не забудьте принести вибачення. Можна тут же іронічно пожартувати над собою, щоб переключити увагу дівчини і згладити незграбний момент.

говоріть компліменти

Щоб зробити щирий комплімент, зверніть увагу на приємні риси зовнішності дівчини, наряд, обраний на зустріч з вами. Не сипте похвалою весь вечір, жінкам це огидно, здається, що чоловіки брешуть.

Якщо хвалите очі, дивіться в них, не відриваючись. Якщо робите комплімент зачісці, волоссю, ніжно доторкніться до прядки, локона.

Даруйте подарунки і робіть сюрприз

Приходити на побачення, а тим більше найперше, без квітів або приємного сюрпризу, поганий тон. Підготуйтеся до зустрічі заздалегідь, проявіть увагу. Акуратно з’ясуйте, що може порадувати і здивувати кохану і зробіть сюрприз. Гарний настрій і розташування з боку дівчини буде забезпечено з перших хвилин зустрічі.

Хлопець дарує подарунок дівчині

Так само вибирайте місце для побачення: запам’ятовуйте в листуванні або телефонній бесіді, де любить бувати дівчина, куди хотіла б потрапити. Вдало обраний ресторан або клуб додадуть у вашу скарбничку плюсик.

Будьте поруч

Надавайте улюбленої постійну підтримку. Якщо вона прийшла на зустріч в поганому настрої, сумно веде переписку, розпитайте, що трапилося. Вислухайте і не відмахується від її проблем, вчасно підставте плече, запропонуйте допомогу. Іноді робити нічого не потрібно, достатньо написати комплімент, підбадьорити, і дівчина підбадьориться. А у кавалера з’явиться шанс на взаємність.

Не забудьте про поцілунок

Підкорювати дівчину без дотиків теж можна, але поцілунок зробить дорогу до відносин коротше, якщо обидва партнери розташовані до нього. Цілуватися потрібно ніжно, але наполегливо. Міцно тримайте жінку за плечі, обіймайте, що не цілуйтеся занадто довго, постарайтеся відчути дівчину, проаналізувати її реакцію. Важливо, щоб вона не сприйняла цей жест як бажання спокусити і пропозиція інтиму.

поцілунок

Використовуйте техніку ближче-далі

Небезпечний, але дуже дієвий прийом для пари, де дівчина грає почуттями хлопця. Після ідеального побачення на наступний день, віддалитеся від коханої: не пишіть або відповідайте на повідомлення коротко. Дівчина запанікує і почне проявляти ініціативу. Спостерігайте за її поведінкою, насолоджуйтеся увагою пару днів. Коли відчуйте, що улюблена на межі, їй набридла ваша неприступність і холодність, станьте тим самим. За цей час дівчина зрозуміє, що вела себе погано, буде більш емоційною і пристрасною.

За знаком зодіаку

Хлопець обіймає дівчину

Крім рад пікаперів, на допомогу чоловікам приходить астрологія. Поговоримо про те, як завоювати серце дівчини, з урахуванням знака зодіаку обраниці.

Знак зодіаку методи завоювання
Овен Спокусити милого барана можна байдужістю. Не показуйте їй, що вона для вас сенс життя, грайте на почуттях, підігрівати їх ревнощами і пристрасними зізнаннями.
Телець Дівчині бичка даруєте подарунки, але тільки практичні. Квіти і м’які іграшки залиште для риб або скорпіонів. Покажіть коханій, що вона одна єдина, будьте завжди в тонусі. Нудні відносини швидко набридають тільцям, і жінка швидко їх закінчує. І не забувайте про красивих залицянь.
Близнюки Жінки-близнюки люблять дотепних і начитаних чоловіків. Їх забивати уяву розповідями про наукові відкриття, подорожі.
рак Щоб завоювати дівчину раку, доведеться піти на жертви. Налаштовуйтеся на тривалі відносини і міцну сім’ю. Жінки-раки мріють про дітей і стають самими турботливими матерями. Якщо хочете домогтися їхнього розташування, покажіть, що у вас однакові цілі в житті.
Лев Для левиць любов – сенс життя. Щоб домогтися її, потрібно розсипатися компліментами, але не брешіть, інакше розбудіть “звіра”.
Діва Діви кокетливі і допитливі. Їх приваблюють розумні чоловіки, здатні перетворити любов у інтелектуальну гру.
ваги Терези люблять культурних і охайних чоловіків. Найчастіше запрошуйте її в театр, кіно, на виставку. Не здумайте розповідати на побачення вульгарні анекдоти і міцно виражатися.
Скорпіон Завоювати дівчину скорпіона може тільки сильний і сміливий чоловік. Слабкість з його боку поставить крапку в стосунках раз і назавжди. Будьте головним в парі, запитуйте ради у коханої тільки для видимості.
Не давайте приводу для ревнощів, сумнівів у чесності слів. Коли жінка-скорпіон розсердиться, її не зупинити.
Говоріть більше компліментів, вона повинна відчути себе королевою
Стрілець Стрельчіхі частіше за інших знаків шукають спонсора і партнера для ділових відносин. Сім’я для них теж комерційний договір. Покажіть їй, що зацікавлені в її справах, станьте помічником, без якого вона не зможе обійтися на зустрічах і в поїздках.
Козеріг Козероги прагнуть досягти висот у всьому. Їм потрібні міцні відносини на все життя. Щоб домогтися серця такої дівчини, потрібно просто її любити і ніколи не зраджувати.
Водолій Більше говоріть з коханою, запитуйте про кожну хвилину минулого дня і приготуйтеся слухати. Для бесіди вибирайте інтелектуальні, жартівливі теми, хваліться широтою мислення, фантазією, інтуїцією.
Знайомте улюблену з друзями, оригінальними людьми і не бороніть їх спілкуванню, жінка-водолій по праву вважається людиною світу, їй все цікаво.
риби Говоріть рибку то, що вона хоче почути. Дівчинка обов’язково повірить. Але якщо зловить на брехні, то швидко пробачить і забуде образу. А ще риби люблять допомагати людям. Щоб її зачарувати попросіть допомоги і похваліть за щедрість.

Отже, щоб завоювати серце дівчини, не потрібно робити щось особливе. Розберіться в її характері, звички, бажаннях. Цього буде достатньо, щоб неприступна жінка звернула на шанувальника увагу, а кавалеру залишиться тільки продовжувати виробляти потрібне враження вчинками і побаченнями.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *