Дівчина не хоче відносин: як домогтися її розташування

Дівчина не хоче відносин: як домогтися її розташування

Чоловіки помилково вважають, що жінки прагнуть завжди бути поруч з сильною статтю і не можуть довго обходитися без чоловічої турботи і уваги. І сильно розчаровуються, якщо отримують відмову. Як домогтися дівчину, яка не хоче з тобою відносин, читайте в нашій статті.

Дівчина не хоче слухати хлопця

причини

Важливо розібратися в причинах поведінки коханої. Вони можуть бути як зрозумілими, нешкідливими, так і егоїстичними і меркантильними. Від причини небажання відповідати хлопцеві взаємністю залежить план подальших дій чоловіки.

Набиває собі ціну

Якщо готові чекати і домагатися відповіді від улюбленої, терпите її капризи, істерики і невизначеність. У такій ситуації дівчата спеціально будують з себе недоторка, хоча чекають від шанувальника рішучих дій, зізнань у любові, подарунків та інших знаків уваги.

Щоб зрозуміти цікаві ви жінці або вона набиває собі ціну, дійте так:

 1. Запросіть її на побачення і задайте пряме запитання: “Чи плануєш ти зі мною стосунки або просто водиш мене за ніс?”. Зверніть увагу на швидкість відповіді та поведінку коханої. Якщо вона забарилася, почервоніла, мовчить, надія на відносини є. Якщо розсміялася в обличчя, перевела тему і не сприйняла розмову серйозно, шукайте інший об’єкт для любові, ця дівчина не розглядає вас для створення пари.
 2. Викличте у неї ревнощі.
  Жінка буде тільки симпатичного їй хлопця. Ознаки суперництва можуть бути різними: істерики, сльози, відхід у себе, відмова від спілкування, мовчання в листуванні, і навпаки активізації дівчата в залученні вашої уваги.

Запасний варіант

Зрозуміти, що вас тримають як запасний варіант для спілкування і допомоги в скрутних ситуаціях, можна за такими ознаками:

 • Дівчина активізується в спілкуванні: частіше дзвонить, пише, коли у неї закінчуються чергові відносини, їй нудно.
 • Вона , довго відповідає, якщо зайнята, весело проводить час.
 • Тримає хлопця на відстань, не дозволяє обіймати, цілувати.
 • Дівчина часто звертається за допомогою: привезти, проводити, допомогти у вирішенні проблем.

Чинити так з хлопцями не можна, але така жіноча психологія: дівчатам хочеться знати, що у неї є надійний тил і на нього можна спертися в складні моменти життя. Якщо бути запасним варіантом є неприйнятним і чекати, коли примхлива дівчинка буде розглядати вас для серйозних стосунків, різко переривайте її прохання, віддаляється і закінчуйте відносини назавжди. Цей крок змусить її переглянути свою поведінку, а може і наштовхне на думку про створення пари з вами.

інші причини

Серед серйозних причин небажання будувати тривалі стосунки і давати хлопцеві чітку відповідь на визнання в любові є ще кілька варіантів:

 1. Дівчина просто любить увагу.
  Так поводяться меркантильні і самозакохані, але егоїстичні особи. Їм не важливо, що відчуває шанувальник, дбають тільки про себе і свої інтереси. Намагатися зацікавити, здивувати, підкорити таку дівчинку марно. Вона використовує кавалерів для отримання уваги і підвищення самооцінки.
 2. Шукає іншої людини, а вас тримає в запасі.
  Хлопець може бути другом або трохи симпатичним дівчині. Вийти з френдзони можна, але чи варто нав’язуватися, якщо дівчина не хоче відносин? Може краще залишитися хорошими друзями на все життя, а не розчаруватися один в одному через кілька місяців.
 3. У дівчини є таємниці, які вона не хоче розкривати.
  Молоді особи можуть приховувати шлюб, сімейні труднощі, дитини від колишнього, хвороби, минуле. Варто трохи почекати, домогтися справжньої дружби між вами, можливо, потім вона зможе розкритися перед вами повністю і розповість про свої секрети.

Дівчина йде від хлопця

Щоб викликати у коханої інтерес, змініть зачіску, гардероб, стиль життя. Ви станете для неї новою людиною.

Що робити

Ось кілька ефективних методів виправлення ситуації:

 1. Серйозна розмова.
  Поговорити треба обов’язково. Чи не натякайте, а задавайте прямі питання, вимагайте чіткої відповіді. Скажіть, що вами не можна грати, ви втомилися від невизначеності. Якщо дівчині потрібна пауза для обмірковування майбутнього, своєї поведінки, аналізу почуттів і бажань, не бійтеся дати їй пару днів для цього.
 2. Віддалитися один від одного.
  Припиніть бігати за нею, домагатися відповідного почуття. Віддалення хлопця, його холодність допоможуть дівчині зрозуміти, наскільки хлопець їй доріг. Якщо вона не захоче припинення спілкування, сама проявить ініціативу. Вам залишиться тільки вимагати конкретної відповіді на пропозицію зустрічатися.
 3. Займіться собою, розвивайтеся фізично і духовно.
  Перспективні молоді люди привертають дівчат більше, ніж втомлені невдахи.
 4. Підключайте тактильні відчуття.
  Якщо дівчину не збуджують романтичні побачення в дружньому форматі, використовуйте , легкі дотики до долоні, талії, колінах.

Дівчина відвернулася від хлопця

Чого робити не можна:

 • Нав’язуватися і благати почати зустрічатися як пара.
  Будьте сильними і мужніми, краще розлучитися з красунею, яка не побачила в вас другу половинку, і швидше знайти іншу.
 • Продовжувати домагатися любові, якщо дівчинка чесно зізналася, що грає вашими почуттями.
 • Лаятися, ображати дівчину, відпускати на її адресу злі жарти в соціальних мережах і тролі після відмови.

Не хоче, але не відпускає

Серед мотивів такої поведінки можна виділити наступні можливі варіанти:

 • Ви відмінний друг.
  Дружба між хлопцем і дівчиною можлива, якщо один з них любить іншого, так вважають психологи. До речі, вирватися зі списку друзів і домогтися любові, у хлопців в такій ситуації виходить найпростіше. Шанувальник знає про подругу все, розуміє її з півслова, вони багато часу проводять поруч.
 • Ви подобаєтеся їй, але вона вважає що ви ще не дозріли для серйозних стосунків.
  Дівчина чекає, коли хлопець почне вести себе як справжній чоловік, підказує йому правильні рішення, виховує чоловіка для себе в майбутньому.
 • Є симпатія, але це не любов.
  Дівчина чекає, що почуття спалахнуть. Боїться відпустити хлопця, тому що повернути шанувальника буде набагато складніше. Вважає за краще дружити, багато спілкуватися, намагається закохатися в нього. Цей варіант розвитку подій можливий у відносинах з більш дорослими жінками або досвідченими розважливими дівчатами.

Хлопець та дівчина

Добитися взаємності і налаштувати дівчину на відносини можна так:

 1. Розкрийте свої почуття коханій.
  Доведеться завести серйозна розмова про те, що дружній флірт вас не влаштовує, ви хочете більшого. Але будьте готові отримати конкретну відповідь: так чи ні. Якщо дівчина відмовить в зближенні, краще або змиритися з положенням одного надовго.
 2. Покажіть свою силу, мужність і зрілість.
  Здійснюйте серйозні вчинки, виконуйте обіцянки, ставитеся до любові і відносин по-дорослому, припиніть фліртувати з іншими дівчатами.
 3. Привчайте дівчину до себе поступово.
  Зробіть так, щоб вона не могла без вас жити: познайомте з друзями, батьками, будьте завжди поруч. Натякайте оточуючим, що між вами любов, афишируйте свої почуття.
 4. Чергуйте затишшя в спілкуванні і частими зустрічами, листуванням.
  Дівчина повинна відчути смуток, тугу без уваги хлопця, скучити. Самотність допомагає розібратися в собі, своїх бажаннях.

Після розставання з колишнім

Дівчина йде під парасолькою

Майже кожна дівчина не хоче відносин відразу після розставання. Ніжним особам потрібен час на заліковування душевних ран. Кому вистачає декількох днів, щоб знову почати пошук другої половинки, а кому-то для відновлення сил необхідно кілька місяців. Страх перед новими відносинами легко пояснити наступним:

 • Дівчину зрадив хлопець, і вона не хоче повторення ситуації.
 • Молода недосвідчена красуня сильно помилилася у виборі партнера і тепер не довіряє чоловікам.
 • Кинута і ображена дівчина досі любить колишнього, сподівається на його повернення.

Якщо після розставання пройшло кілька днів, вимагати відповідних почуттів, бажання піти на побачення з новим шанувальником нерозумно. Їй потрібна перерва, відпочинок від емоційних потрясінь. Чи не дійте занадто активно, просто будьте поруч і оточуйте нещасну дівчинку увагою:

 1. Найчастіше питайте як справи, настрій і приготуйтеся почути довгі відповіді про безсонні ночі, про те, що її колишній покидьок. Для душевної бесіди можна використовувати дзвінок по телефону, листування в соціальних мережах, побачення.
 2. Даруйте дівчині приємні подарунки, робіть сюрпризи. На увагу не повинно бути нав’язливим.
 3. Кожен день намагайтеся підняти їй настрій: розповідайте анекдоти, жартуєте, запрошуйте на вечірні прогулянки з собакою, в похід по магазинах.
 4. Покажіть свою стабільність, наполегливість, уміння чекати.
 5. Захищайте її про колишнього, і ні за що не намагайтеся їх помирити.
 6. Відволікайте від сумних думок бесідами про навчання, хобі, плануйте подорожі.
 7. Коли дівчина охолоне, заспокоїться, розкажіть про те, що хочете завоювати її серце, допоможете розлюбити колишнього.

Коли дівчина каже, що не хоче відносин не сприймайте її слова всерйоз. Постарайтеся зрозуміти причину поведінки жінки, складіть план по завоюванню її серця і все вийде.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *