Дівчина не відповідає на повідомлення і ігнорує: що це значить, що робити

Дівчина не відповідає на повідомлення і ігнорує: що це значить, що робити
 • Сучасні молоді люди найчастіше знайомляться і знаходять другу половинку в інтернеті, через соціальні мережі, месенджери. Добре, якщо взаємність і інтерес виникли відразу. А що робити, якщо дівчина ігнорує в вк, на сайті знайомств, як не стати нав’язливим і домогтися розташування від Мовчуна, розповімо в нашій статті.

  Як це буває

  Ситуація, коли дівчина довго відповідає на повідомлення або мовчить в листуванні з незнайомим їй чоловіком, зустрічається дуже часто. У такої поведінки є цілком з’ясовні причини. План подальших дій залежить від такого, як саме дівчина поводиться: ігнорує співрозмовника повністю або відповідає коротко. Розглянемо кожен варіант докладніше.

  Дівчина у ноутбука

  ігнорує

  Під ігноруванням молоді люди розуміють повне мовчання у відповідь на повідомлення. Дівчина може пропасти на пару годин або тиждень, писати дуже рідко. Хтось за цей час вже перестає сподіватися і видаляє даму їх списку контактів вацап, вайбер та інших. Такі заходи вживати різко не варто.

  З’ясуйте причину мовчання, а потім думайте, що робити далі.

  відповідає коротко

  Під короткими відповідями хлопці розуміють такі варіанти смс:

  • да;
  • немає;
  • ага;
  • може бути;
  • напевно;
  • подумаю;
  • не знаю;

  Таке листування ставить молодої людини в глухий кут і викликає підозри. Найчастіше в голову приходить думка, що дівчина не хоче відповідати на повідомлення через неприязні, нудьги, планує швидше відв’язатися від співрозмовника. Це може правдою. Банальними відповідями дама натякає на антипатію або незацікавленість в діалозі саме в цей момент.

  Але дівчина може відповідати на повідомлення від хлопця односкладово і з інших причин:

  • Немає можливості відповісти довгими пропозиціями саме зараз. Відсутність часу на листування вона компенсує хоча б такою відповіддю, щоб не образити співрозмовника мовчанням.
  • Тема діалогу або питання поставили співрозмовницю в глухий кут. Вона хоче взяти паузу для обдумування відповіді.
  • На ваші повідомлення неможливо відповісти інакше. Виведіть бесіду в таке русло, щоб розкрити розмову.
  • Молода людина занадто напористий, дама хоче злегка зменшити обороти і уповільнити розвиток подій.
  • Спеціально тримає чоловіка на відстані, оскільки ще не визначилася, чи варто з ним спілкуватися близько.
  • Леді натякає на необхідність особистої зустрічі або дзвінка. Ви вибрали для бесіди таку тему, яку краще обговорювати вербально, а не через телефон.

  Розпізнати точну причину односкладових відповідей через повідомлення в ВК, вайбере та інших месенджерах важко. У листуванні немає справжніх емоцій, контакту поглядами. Задайте дівчині пряме запитання: “Тобі ніколи? Може бути, спишемся пізніше? ” або зробите спробу зав’язати конструктивну розмову.

  Якщо дівчина не відповідає, припиніть спроби вийти з нею на зв’язок.

  Дівчина тримає телефон

  причини мовчання

  Мовчання у відповідь на смс від чоловіка може мати кілька причин:

  1. У дівчини немає настрою.
   Можливо, у юної особи виникли складнощі в житті, настав період ПМС, накопичилася втома. Слід трохи почекати. Після нормалізації душевного стану, відповідь швидше за все прийде з натяком на вибачення.
  2. Співрозмовниця зайнята іншими справами.
   Відповідати на лист миттєво постійно неможливо. У юної особи, напевно, є робота, домашні справи, друзі
  3. Ваші повідомлення не подобаються дівчині.
   Якщо смски містять сороміцькі жарти, двозначні натяки, грубості, питати, чому дівчина не відповідає на них, не потрібно. Юні леді – натури тонкі і ранимі. Передбачити, що могло їх образити або образити майже неможливо.
  4. Напередодні між вами сталася сварка.
   Посваритися можна з будь-якого приводу: хамство, невдалий жарт, невірно обрана тема. Співрозмовниця образилася, хоче припинити спілкування.
  5. У дівчини не закінчені відносини з колишнім хлопцем.
   Екс-коханий може перебувати поруч, противитися зав’язування нових знайомств.
  6. Молода особа занадто сором’язлива, скромна.
   Вона не знає, як відповідати на ваші запрошення зустрітися, любовні зізнання. У таких ситуаціях дівчинки часто звертаються за допомогою на форуми, до подруг, а хлопець знемагає від очікування, залишаючись на самоті. Це нормально для юного віку.
  7. Дівчина заміжня і її взагалі не цікавлять інші молоді люди.
   Щоб уникнути таких ситуацій, потрібно запитати про сімейний стан жінки відразу.

  Дівчина біля комп'ютера

  Що робити

  Якщо дівчина не відповідає на повідомлення, а ви не можете викинути її з голови і хочете продовжити знайомство, терміново вживайте наступні заходи:

  1. Прочитайте переписку повністю ще раз. Відзначте для себе, що могло образити вразливу жіночу натуру, викликати антипатію.
  2. За давнім повідомленнями постарайтеся з’ясувати, чому дівчина не відповідає на повідомлення, що послужило причиною ігнор.
  3. Якщо явних факторів закінчення спілкування немає, нагадайте про себе в черговому смс. Натякніть, що не розумієте, що відбувається.
  4. Постарайтеся сподобатися, дійте сміливо, рішуче, але в міру наполегливо.
  5. Відновлюйте листування і залицяння поступово. Для першого повідомлення досить радісного “Привіт!” і “Як твої справи?”.
  6. Не пишіть дівчині кожен раз, коли бачите її online в ватсап, однокласниках, вконтакте. Нехай зрозуміє, що ви теж можете її ігнор.
  7. Починайте спілкування за допомогою таких тем, які цікаві леді. Згадайте, що вона розповідала вам про музику, кіно, книгах, театрі, татуаже, в кінці кінців. Напишіть якусь новину на цю тему. Розмова обов’язково звужується. Головне, грамотно його підтримати.
  8. Скористайтеся почуттям гумору. Напишіть що-небудь веселе, як би раптово розкажіть про випадок з життя, який підніме настрій співрозмовниці, вишліть смішну картинку. Жартуєте над собою, над своєю недосвідченістю, зовнішністю, поведінкою. Дівчата вважають, що хлопці, здатні висміювати себе, можуть заводити щирі відносини. Але над співбесідницею жартувати поки рано, невдала фраза може стати причиною образи.
  9. Натяком на бажання продовжити листування може стати вірш або пісня. Надішліть дівчині трек її улюбленого виконавця про те, що герой нудьгує, чекає кохану, не розуміє, що відбувається, куди вона пропала.

  Хлопець у ноутбука

  помилки

  Жінки сильно відрізняються від чоловіків логікою, емоційністю, психологією. Щоб добитися взаємності і любові від протилежної статі і дівчина не мовчала у відповідь на повідомлення, це потрібно враховувати. Часто недосвідчені хлопці, та й зрілі чоловіки, роблять купу помилок на початку зав’язування відносин.

  • Пишуть занадто часто.
  • Надсилають однотипні повідомлення, задають однакові питання два-три рази.
   У дівчини створюється враження, що хлопець не читає відповіді або переписується відразу з декількома подругами.
  • Завищують свій реальний статус, брешуть.
   Занадто скромно поводитися теж не потрібно, це відштовхує жіноча стать, але і брехня в даному випадку швидко розкриється.
  • Агрессіруют у відповідь на мовчання, пишуть різкі фрази.
  • Загрожують у відповідь на відмову зустрітися.
  • Поводяться занадто скромно, ображаються, дуються, не виявляють ініціативу.
  • Розповідають про колишніх дружин, дівчат, викликають жалість, ниють.
  • Затягують із запрошенням на побачення або дзвінком.
  • Забороняють спілкуватися з подругами, друзями, іншими чоловіками, хоча ще не стали її коханим або навіть хорошим знайомим.
  • Відразу будують плани на майбутнє. До отримання впевненості у взаємності з боку жінки думати про те, скільки у вас буде дітей, що вона приготує вам на сніданок, не варто.
  • Занадто передбачувані.
  • Навіюють нудьгу.
  • Вимагають занадто багато уваги.
  • Постійно сидять на сайті або в месенджері, відстежуючи появу нової знайомої для чергового листа.
  • Ігнорують значущі питання.
  • Забувають про привітання з днем ​​народження, святом.
  • Додають нових знайомих жіночої статі в список друзів в ВК, ОК пачками. Пам’ятайте, що ваші дії видно всім. Дівчина розуміє, що ви в активному пошуку, не стане однією з кількох претенденток на відносини.
  • Перестають писати після декількох односкладових повідомлень, блокують дівчину без пояснення причини.
  • Думають, що дами повинні відповідати на кожен лист моментально, і сильно зляться, якщо не отримують зворотний зв’язок відразу.

  Поради

  Психологи пропонують свої методи розпалювання згаслого інтересу у дівчини до чоловіка. Обов’язково скористайтеся ними, якщо попередні заходи не принесли успіху.

  У відповідь ігнорування

  Мета методу – зачепити дівчину за живе. Можливо, їй невтямки, що відчуває людина, коли не отримує відповідь на послання або питання. Рада буде корисний тільки в тому випадку, якщо милашка вирішила вас перевірити, заінтригувати мовчанням.

  Діяти потрібно так:

  1. Напишіть пару доброзичливих смс з привітанням як звичайної знайомої.
  2. Потім регулярно будьте онлайн, але листів не пишіть, на сторінку до співрозмовниці не заходьте.
  3. Зачекайте пару днів.
  4. Якщо дівчина напише вам, не відповідайте. Це буде складно, але доведеться потерпіти.
  5. Повідомлення можна відіслати через 3-4 дня, ніби пишіть їх з небажанням.
  6. До нормального ритму спілкування повертайтеся поступово, посилайтеся на зайнятість, але постійно будьте в мережі. Нехай співрозмовниця думає, що у вас з’явилися інші інтереси.

  Відповідний ігнор змусить жінку активізуватися або спровокує розставання. Будь-який варіант буде продуктивним: чекати дівчину, яка вами не зацікавлена, не має сенсу. Якщо бажання спілкуватися є, то дама задумається, чи потрібно провокувати співрозмовника на заходи у відповідь іншим разом.

  Дівчина дивиться переписку

  гойдалки

  Ще один спосіб виховання “норовливої” леді – психологічні гойдалки. Він заснований на тому, щоб підтримувати спілкування в тонусі за рахунок активізації і загасання інтенсивності листування. Спочатку пишіть часто, швидко відповідайте на смс. Потім пропадайте на кілька днів, будьте офлайн. Якщо дама подзвонить, не беріть трубку. Через дві доби пишіть так, ніби нічого не сталося. Кілька експериментів відучать дівчину включати ігнор.

  Якщо коротку перерву в спілкуванні з виховною метою для вас болюче, можна відповідати на питання співрозмовниці коротко, сухо. Тільки пізніше доведеться придумати виправдання своїй поведінці.

  дівчина здивована

  шаблони повідомлень

  Тепер розберемося, що написати дівчині, якщо вона довго не відповідає на повідомлення, на конкретних прикладах. Шаблони смс допоможуть не зробити дурниці. Після їх прочитання у дівчини не виникне відчуття, що хлопець занадто нав’язливий. Можете включити в тест повідомлення кілька компліментів, натяків на бажання зустрітися.

  Вітання. Ми недавно так добре спілкувалися. Я згадав, що ти говорила про любов до картин (автора). Скоро буде виставка його робіт. У мене є два квитки. Складеш мені компанію?

  Вітання. Слухай, тут на стіні у друга знайшов класну підбірку музики, яку ти любиш. Кинути посилання?

  Нещодавно спілкувався з одним, виявляється, у нас є спільні знайомі. Ти не здогадуєшся про кого, я говорю?

  Мій Інстаграм щось тупить, повідомлення відправити можу, але не отримую відповіді. У тебе теж так?

  Не хочу тобі набридати смс. Але є відчуття, що щось пішло у нас не так. Дуже хочу продовжити дружнє спілкування, адже у нас багато спільного. До речі, сьогодні дивився крутий фільм. Можу поділитися враженнями.

  Може я чимось образив тебе, вибач. Упевнений, що зможу загладити свою провину) Ти мені дуже подобаєшся, тому хвилююся, іноді туплю. Дай мені ще один шанс.

  Хлопець пише в телефоні

  Дзвінок на телефон

  Якщо завоювати дівчину через листування не виходить, спробуйте подзвонити їй. Номер телефону можна взяти в месенджерах, іноді він вказаний в профілі на сайті з контактами (Інстаграм, ОК, ВК).
  Обов’язково заздалегідь продумати, про що будете розмовляти. Варіант “Як справи?” для дзвінка точно не підійде.

  1. Запросіть на побачення.
  2. Розкажіть, що дуже хотіли почути її голос.
  3. Привітайте з ДР або іншим святом, якщо є привід.
  4. Зробіть пару компліментів.

  Перший телефонна розмова може бути коротким. Але бажано домовитися про можливість передзвонюватися регулярно.

  Хлопець телефонує

  Якщо дівчина кидає або не бере слухавку не набридає їй дзвінками. Дама дає зрозуміти, що домагатися її розташування не потрібно. Можливо, у неї є інший.

  Досягати взаємно цікавого спілкування через смс неважко, якщо у співрозмовників збігаються погляди, думки, хобі. Дівчата часто ігнорують хлопців після першої-другої спроби зав’язати знайомство, а потім стають більш прихильними. Не втрачайте бажання підкорити серце сподобалася пані відразу. Використовуйте наші поради і все вийде.

  admin

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *