Дівчина вище хлопця: чи нормально це

Дівчина вище хлопця: чи нормально це

Низький хлопець і висока дівчина, якщо вони пара, однозначно привертають увагу перехожих. Але чи варто про це переживати, комплексувати через різницю в зрості? Однозначно, ні. Ситуація, коли дівчина вище хлопця, це нормально. Зростання, втім, як і вагу, не мають жодного впливу на кількість сексуальних партнерів і силу любові в парі.

плюси

У таких пар набагато більше плюсів у відносинах, ніж мінусів.

 1. Кремезні, але низькі зростанням чоловіки гармонійно виглядають поруч з довгоногою красунею на голову їх вище. Подивіться фотографії знаменитостей і переконайтеся в цьому.
 2. Високі жінки рідко бувають повними, товстими, в будь-якому вбранні і на підборах виглядають стрункими, елегантними.
 3. Маленькі чоловіки більш вперті, цілеспрямовані і наполегливі. Ці риси характеру допомагають досягти успіху в житті, побудувати кар’єру.
 4. Коли хлопець нижче дівчини ростом, йому набагато зручніше обіймати її за нижню частину спини.
 5. За статистикою, невисокі чоловіки рідше розлучаються зі своєї ініціативи. Такі пари більш міцні через врівноваженого характеру сильної половини.
 6. Секс з чоловіком маленького росту, на думку дівчат, набагато приємніше і яскравіше, ніж з високими чоловіками. Причина криється в підвищеній уважності, ніжності і турботі про задоволення партнерки.
 7. Невисокий хлопець ніколи не дасть в образу свою жінку. Такі хлопчики з дитинства звикли захищати себе незважаючи на низький зріст.
 8. У союзі високою дівчата і низького хлопця є родзинка. Найчастіше це розуміють чоловіки в зрілому віці.

Пари в яких хлопець нижче

Позбавляємося від стереотипів

Від комплексу неповноцінності страждають занадто високі дівчата і маленькі хлопці, іноді дорослі чоловіки і їх супутниці. І зовсім даремно це роблять. Стереотип, коли жінка в парі не може бути вище свого обранця, сформувався в наших умах з кількох причин:

 • Високі, міцні чоловіки більш витривалі, а значить, можуть тривалий час добре працювати фізично, забезпечувати свою сім’ю. Це була правильна установка в стародавні часи, коли вижити людина могла тільки завдяки силі, спритності на полюванні, займаючись сільським господарством. Сьогодні розмір зарплати від зовнішніх даних майже не залежить, набагато важливіше розумові здібності людини.
 • На думку наших бабусь, зустрічатися з дівчиною, яка вище тебе зростанням або хлопцем набагато нижче, кошмарно непристойно. Ця точка зору сформувалася під впливом стереотипу про слабкість жінок перед чоловіками. Тобто висока дівчинка на психологічному рівні пригнічує низького хлопчика, домінує у відносинах. Це не так. Зростання в розподілі ролей в парі не грає головної ролі, набагато важливіше характер, звички і приклад, поданий батьками в дитинстві.

Невисокий чоловічок і висока жінка

Виходить, що високі дівчата і маленькі хлопці відчувають ніяковість, виходячи разом у світ, з абсолютно надуманих причин. Комплекс частіше формується у людей невпевнених у собі. Щоб подолати психологічний дискомфорт, скористайтеся наступними порадами:

 1. Не звертайте уваги на погляди і шепіт оточуючих.
  Гордо крокуйте з коханим (-ою) по вулиці, обіймайте, цілуйте один одного на заздрість перехожим.
 2. Частіше бувайте в багатолюдних місцях.
  Ходіть в ресторани, театри, кіно. Скоро ви звикнете до цікавості людей навколо, і їхні погляди перестануть турбувати вашу пару.
 3. Напишіть на аркуші паперу позитивні сторони відносин з другою половинкою.
  Якщо розглядати різницю в зрості як єдиний мінус, то плюсів точно буде набагато більше.
 4. Любіть своє тіло.
  Займіться спортом, схудни, змініть гардероб на стильний і модний.
 5. На запитання знайомих, родичів відповідайте сміливо і впевнено.
  Говоріть, що вам подобаються партнери, які вище (нижче) вас зростанням. Нехай все ставляться до цього факту як нормі. Скоро гостроти припиняться.
 6. Зробіть гарні фотографії і частіше дивіться на них.
  Фотографуватися потрібно поруч з партнером, щоб було видно, що жінка вище чоловіки. Цей прийом допоможе поглянути на себе з боку і зрозуміти, що все прекрасно.

Найголовніше, це бути впевненим в собі, не ховатися від оточуючих. Інакше комплекси поглинуть вашу любов, зроблять життя нестерпним. І союз розпадеться, хоча пристрасть і повагу в парі до зростання закоханих не мають ніякого відношення.

Кеті і Том Круз

Відомі чоловіки невисокого зросту

Знамениті чоловіки невисокого зросту почувають себе абсолютно нормально поруч з високими жінками не через кількості грошей в їх кишені, популярності або загальної любові, а тому що впевнені в собі і своїх здібностях. У список найуспішніших “коротишек” серед хлопців потрапили:

 1. Дені де Віто.
  Його зріст 152 см. Цей “недолік” не став на заваді успіху в кіно, театрі.
 2. Пабло Пікассо.
  Знаменитий художник доріс тільки до 162 см.
 3. Мартін Скорсезе.
  Сценарист, режисер, актор і продюсер зростанням 163 см.
 4. Ніколя Саркозі.
  Відмітка французького президента на ростомірі 163 см.
 5. Дастін Хоффман.
  Відомий американський актор, режисер зростанням 166 см.
 6. Бруно Марс.
  Витягнувся до 170 см, але отримав титул “Найменша зірка” від MTV в 2009 році.
 7. Прінс.
  157 см не завадили співакові заводити численні романи і стати відомим у всьому світі.
 8. Том Круз.
  170 см не критична цифра, але все дружини, подруги були вище на 5-10 см, тому Том виглядав поруч набагато нижче.
 9. Вуді Аллен.
  Худий, щуплий актор зростанням 165 см, закохував в себе жінок завдяки таланту, незабутньому чарівності.
 10. Елайджа Вуд.
  Відомий за роллю низенького хоббіта в трилогії “Володар кілець”, але і в житті артист невисокий: всього 168 см.

Знамениті чоловіки низького зросту
Відомі чоловіки низького зросту

Відомі актори, музиканти, співаки, режисери невисокого зросту не страждають комплексами. Доводять свою спроможність незліченними інтрижками з моделями, епатажною поведінкою і, звичайно, успішною кар’єрою.

Ерін Дарк і Деніел Редкліфф

відомі пари

Як приклад пар, де дівчина вище хлопця, можна навести такі зіркові союзи:

 1. Віка Штефанець, зріст 167 см, і Міша Галустян, зріст 160 см.
 2. Євген Стичкін – 162 см, і Ольгу Сутулова – 168 см.
 3. Вікторія Галушка – 173 см, Олександр Цекало – 167 см.
 4. Ніколя Саркозі – 165 см, Карла Бруні – 175 см.
 5. Деніел Редкліф – 165 см, Ерін Дарк – 170 см.
 6. Кіт Урбан – 178 см, Ніколь Кідман – 180 см.

Знамениті пари в яких чоловік нижче

Різниця в зрості не заважає знаменитим парам пов’язувати себе узами шлюбу, народжувати дітей і бути абсолютно щасливими разом. При цьому більшість дам, наприклад, Ніколь Кідман, Віка Штефанець, не можуть обходитися без каблуків. Таке взуття надає їх зовнішнім виглядом більше стрункості, а різниця в зрості з улюбленими стає ще більш помітною. Але ніхто і не думає комплексувати або соромитися. Пари з задоволенням беруть участь у фотосесіях, викладають фотографії в Інстаграм, збираючи купу лайків і компліментів.

Ніколь Кідма і Кіт Урбан

Любити високу дівчину або низького хлопця, якщо ваші ростові мітки вчиненого не відповідають загальноприйнятим стереотипам, нормально. І неважливо, наскільки ця різниця велика. Найголовніше, бути щасливим, перестати насильно ігнорувати симпатію через проблеми в зростанні. І для цього не потрібно звертатися за допомогою до психолога. Досить набратися сміливості, запросити красуню модельної зовнішності в хороший ресторан і правильно відреагувати на цікаві погляди оточуючих.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *