10 кращих способів змусити дівчину ревнувати

10 кращих способів змусити дівчину ревнувати
 • Почуття ревнощів, як вважають психологи, є ознакою невпевненості в собі, занижену самооцінку. Однак багатьом хлопцям подобається, що їх друга половинка божеволіє від підозр, злиться і нервує, якщо молода людина починає говорити про інших жінках. Це надає відносинам гостроту. Як змусити дівчину ревнувати і бігати за тобою, обговоримо в нашій статті.

  Викликати ревнощі час від часу корисно для відносин. Якщо вона спровокована грамотно, пристрасть розгориться з новою силою. З точки зору психології, у ревнощів є кілька плюсів:

  • Чоловік і жінка постійно знаходяться в тонусі, оскільки бояться втратити кохану;
  • Молоді люди уважно ставляться один до одного, оточують турботою і любов’ю;
  • Ревнощі допомагає розібратися в почуттях. Її відсутність в стосунках – ознака байдужості і байдужості до партнера.

  Однак, у ревнощів є і побічні ефекти: сварки, скандали, інтриги у відповідь і навіть розставання. Перш ніж змушувати ревнувати дівчину подумайте, чи готові ви до негативних наслідків своїх дій.

  Хлопець з дівчиною

  Як викликати ревнощі

  Існує безліч способів змусити дівчину ревнувати, головне не перестаратися і не спровокувати істерики, нервовий зрив у коханої. Дійте обережно, м’яко.

  Зробити комплімент інший

  Погляд на проходить повз красуню, а тим більше сказаний комплімент на її адресу, зроблять свою справу. Дівчина буде сильно ревнувати вас до всіх представницям жіночої статі.

  На замітку! Найсильніше дівчата ревнують чоловіків до власних подругам.

  Завести подругу по інтересам

  Інша дівчина буде для вас просто другом, з яким можна сходити в клуб або на футбол, обговорити цікаві теми, подивитися новий фільм. Але ваша кохана навряд чи зрозуміє, що між зайнятим чоловіком і вільною жінкою може бути просто дружба.

  Зробити несподіваний подарунок

  Презенти без приводу більшість жінок сприймають двояко: радіють і підозрюють в зраді одночасно. В якості подарунка вибирайте м’яку іграшку, квіти, ювелірна прикраса.

  Натякнути на популярність у жінок

  Розкажіть, що колеги по роботі, природно, жіночої статі хвалять ваші м’язи, пропонують разом попити кави в перерві. Поскаржтеся, що в соціальних мережах дівчата не дають проходу, пишуть повідомлення з пропозиціями познайомитися, але ви відмовляєтеся.

  Натякати на затребуваність у інших дівчат потрібно грамотно. Говоріть без хвастощів, з нотками здивування і навіть роздратування в голосі.

  створити інтригу

  Відповідайте на питання таємниче, часто будьте задумливим, забудькуватим. Не розказуйте про плани на вечір, на вихідні, рідше дзвоніть і пишіть. Посилайтеся на зайнятість і відкладайте побачення.

  Флірт з іншими

  На вечірках і прогулянках в компанії друзів відверто фліртуйте з іншими жінками, запрошуйте подружок на медляк, обнімати легенько за плечі. Є ризик нарватися на скандал, але ревнощі точно викликати вдасться.

  Хлопець переписується в телефоні

  У переписці

  Щоб викликати ревнощі дівчини попросіть одну з подруг в соцмережах або месенджерах вам підіграти. Обговоріть добре проведений вечір на минулих вихідних, якщо в цей час ви не були з коханою на прогулянках або в клубі. Зробіть співрозмовниці пару компліментів. Залиште переписку на видному місці.

  У соцмережах

  Дівча обов’язково сказитися, якщо хлопець в ВК, інстаграме подружиться з десятком симпатичних блондинок і поставить кілька лайків до їх фото. А безневинний однієї з нових знайомих здатний вивести з себе навіть саму стійку дівчину.

  Для більшого ефекту приховуйте свою активність в соцмережах. Як тільки дівчина заходить до кімнати, закривайте вікно комп’ютера, блокуйте екран телефону. Ці руху поселять в голові у коханої купу думок.

  В смс

  Оскаженіла підозрами дівчина обов’язково перевірить мобільник хлопця. Підготуйте для недосвідченого “Шерлока Холмса” сюрприз: коротку листування з іншою жінкою. Там не повинно бути зізнань у любові, натяку на секс. Придумайте 5-10 смс звичайного дружньої розмови про плани на вихідні, зустрічі в клубі.

  У телефонних розмовах

  Час від часу перевіряйте свій телефон, ніби крадькома, на наявність пропущених дзвінків. Робіть задоволений вигляд, якщо мобільник задзвонив, зніміть слухавку і скажіть: “Не можу зараз говорити. Можна передзвоню потім? “.

  Улюблена повинна зрозуміти, що ви розмовляєте з іншого. Якщо запитає, хто дзвонив, скажіть, що по роботі. Але відповідь давайте не відразу, а після невеликої паузи, ніби придумуйте, що збрехати.

  На замітку! Для трюку з телефонними дзвінками доведеться намовити знайому дівчину або дружину одного. У трубці повинен лунати реальний жіночий голос.

  Як змусити ревнувати колишню

  Причин бажання викликати ревнощі у жінки після розставання може бути кілька:

  1. Помста.
   Ревнощі змусить дівчину пошкодувати, що вона кинула такого чудового хлопця. Чоловіче его торжествує.
  2. Спроба повернути відносини.
   У більшості випадків, дівчата самі починають дзвонити і писати колишнім хлопцям, “бігають” за ними. Поступово налагоджується контакт і пара знову разом.
  3. Спосіб підняти самооцінку.
   Будь-якому чоловікові приємно відчувати, що він гідно оцінений коханою, вона дорожить партнером і боїться його втратити.

  Дівчина на ліжку

  Як змусити колишню дівчину ревнувати. Є кілька дієвих методів:

  • Почати зустрічатися з іншого, демонструвати любов в соцмережах.
   Викладайте спільні фото з новою пасією, пишіть визнання в любові, встановлюйте романтичні статуси. Якщо є можливість, проводите час в одній компанії з колишньої, приводите з собою нову кохану.
  • Змініть спосіб життя.
   Займіться спортом, поновіть гардероб. Просто любите себе і життя. Зробіть все, щоб виглядати на всі 100.
  • Будьте завжди на позитиві.
   Посміхайтеся, смійтеся. Покажіть, що розставання пішло вам на користь і анітрохи не засмутило. Вона задумається, чому ви не стали самим нещасною людиною без неї.

  Ознаки жіночих ревнощів

  Найчастіше дівчата не показують хлопцям, що ревнують їх. Так вони намагаються зберегти гідність. Але є кілька вірних ознак, за якими можна здогадатися, що улюблена реагує на ваші провокації.

  удаване байдужість

  Вона не погоджується на зустріч, відмовляється від прогулянки, не йде на контакт. Дівчина дуже злиться на вас, подумки готова до розставання. Чи не відсилайте його улюблену домовленостями і розпитуваннями про настрої, залиште її на пару днів в спокої. Дівчина повинна охолонути і привести думки в порядок.

  дратівливість

  Жінку дратує все, що пов’язано з вами: зовнішній вигляд, розмови, дотики. Ревнує дівчина показує, що хлопець винен, повинен змінити поведінку і вибачитися за флірт з іншими, за сказані не в її адресу компліменти.

  Дівчина кричить на хлопця

  сварки

  Скандали виникають майже без приводу. Причиною може бути запізнення на пару хвилин, розмова по телефону з одним, читання смс в момент побачення з нею. Але не чекайте, що дівчина безпосередньо скаже, що ревнує і підозрює вас у зраді.

  постійний контроль

  Дівчина буде перевіряти, де ви зараз перебуваєте, хто поруч, підозрювати у брехні. Особливо, якщо між вами велику відстань, наприклад, роз’їхалися на час по різних містах або відпочиваєте порізно. Звикайте до частих дзвінків, істерик, якщо дівчина почує поруч з вами жіночі голоси.

  Перевірка смс, листування в соціальних мережах

  Ревнива жінка обов’язково постарається контролювати листування, читати смс в телефоні і переглядати дзвінки. Радимо не ховати телефон, цей вчинок спровокує сварку і, можливо, розставання на тлі недовіри до партнера.

  Жіночі ревнощі заснована на сильних емоціях. Підозри перетворюють дівчину в непередбачувану фурію. Якщо вирішите цілеспрямовано добиватися ревнощів від коханої, будьте готові до виплеску негативу, образ і сварок. Але потім вас чекає спекотне примирення. Заради цього іноді варто проводити заборонені експерименти над почуттями партнера.

  admin

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *