Модульні меблі: призначення, класифікація, види

Модульні меблі: призначення, класифікація, види

Модульні меблі – це сучасне рішення для індивідуального дизайну приміщення. Все більше в моду входить помірність і лаконічність. Меблі повинні бути в міру простими, універсальними, ергономічними, при цьому стильними. Облаштувати будь-яке житлове або офісне приміщення під свій смак ви зможете, зробивши замовлення у інтернет-магазині mebel-modi.com.ua.

Модульні меблі: що це таке

Багато хто задається питанням, що ж таке модульні меблі і чим вони відрізняється від інших видів. В першу чергу доречно порівняти їх з конструктором. У вас є кілька невеликих елементів меблевого комплекту, які ви можете комбінувати, як душі завгодно. Таким чином ви не будете переплачувати за зайві непотрібні вам елементи, як буває з класичними меблями.

Модульні меблі: Колекція NOR (дизайнерів Form bureau та MoDi)
Модульні меблі: Колекція NOR (дизайнерів Form bureau та MoDi)

У модульному вигляді випускається і корпусні, і м’які меблі. Завдяки наявності декількох невеликих елементів можна створювати будь-які комбінації, постійно переміщаючи їх і змінюючи положення. М’які меблі представлені різними пуфами, кріслами та іншими елементами. Вони можуть бути різних форм і кольору, дозволяючи створювати дизайнерські шедеври з простого дивану.

Зверніть увагу! Можна створювати як один предмет меблів, так і кілька, розміщуючи в різних місцях будинку. Це дуже популярне рішення, особливо для власників невеликих квартир, в яких кожен метр на рахунку.

Класифікація модульних меблів

Модульні меблі дозволяють максимально ефективно використовувати житловий простір. Різне компонування елементів, які необхідні для вирішення того чи іншого завдання, позбавлять вас від необхідності розміщувати громіздкі шафи або комоди, які будуть використовуватися в повному обсязі. Приклади варіантів модульних комплектів:

  • Навісні шафи і полиці;
  • Комоди, Пенали;
  • Тумбочки;
  • Вітрини, консолі;
  • Кутові меблі.
Модульна система BOU (автор: український дизайнер Левко Давидюк)
Модульна система BOU (автор: український дизайнер Левко Давидюк)

Різноманітність – ще один вагомий плюс, особливо для креативних людей. Створення незвичайних інтер’єрних композицій припаде до душі тим, хто не терпить одноманітності.

Види модульних комплектів

Поділяють комплекти за такими ознаками: призначення, конструкція, використовувані матеріали. Призначення може бути різним:

  1. Для офісних і виробничих будівель;
  2. Для житлових кімнат;
  3. Для громадських приміщень.

Офісні моделі використовуються, як правило, для оформлення прийомних керівників, ресепшену, кімнат для відпочинку персоналу і гостей. Модульні меблі дозволяють створювати робочу атмосферу і стильний зовнішній вигляд, куди працівникам подобається приходити кожен день.

Модульний диван (сучаний інтер'єр вітальні)
Модульний диван (сучаний інтер’єр вітальні)

Домашні модульні комплекти використовують в будь-якому приміщенні будинку або квартири. Можна вибрати комплект як для спальні, вітальні, так і для дитячої кімнати. На сайті компанії MoDi представлені меблі різного призначення.

За типом конструкції модульні меблі буває:

  1. Секційна-з’єднання між елементами відбувається шляхом секційної стяжки. Для цього використовуються саморізи з болтами. Кріплення виконуються зі сталі, що дозволяє багаторазово збирати і розбирати модулі;
  2. З’єднується елементами, які закріплюються. Частини розташовуються щільно один до одного і не вимагають кріплення. Для такого комплекту необхідний ідеально рівну підлогу. Частини максимально щільно прилягають один до одного без просвітів.

В якості матеріалів зазвичай використовують: МДФ, ДСП та пластик. МДФ – естетичний дорогий матеріал. Він може декоруватися кольоровою акриловою фарбою, шпоном, ПВХ. Матеріал дозволяє створити будь-яку дизайнерську композицію, абсолютно безпечну для здоров’я і довговічну. ДСП-плити з деревної стружки, покриті плівкою і лаком. Коштує дешевше, але не так безпечні. Пластик менш довговічний, ніж дерево, але коштує недорого і дозволяє експериментувати з формами та дизайном.

Обираючи модульні комплекти, ви заощадите гроші і час. Вони легко встановлюються, переміщаються і досить довговічні.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *