Кава в капсулах Nespresso: огляд різновидів

Кава в капсулах Nespresso: огляд різновидів

Історія починається в Швейцарії. 1975 рік. Швейцарський інженер на ім’я Ерік Фавр працював у Nestl, коли його дружина Анна-Марія пожартувала, що її рідна країна Італія виробляє набагато смачнішу каву. Будь то чисте натхнення або Іскра конкуренції, Фавр почав розробку першого пристрою для приготування еспресо в капсулах. Подружня пара навіть подорожувала по Італії, щоб вивчити все, що стосується кави, на етапі створення прототипу. Так народився Nespresso. Через півстоліття це один з найбільших виробників кави в світі, відомий своєю зручністю і майстерністю. Оригінальні капсули Nespresso представлені в різних сумішах, від легкого обсмажування до темних і без кофеїну.

Nespresso OriginalLine Fortissio Lungo

З стручків фортіссо лунго, які вважаються хорошим вибором для латте, можна приготувати каву. Смак описується як насичений, солодовий і тостовий з відтінком гіркоти. Його інтенсивність становить 8 з 12. Кава виготовлена із зерен мусонної малабарської Арабіки з південного заходу Індії, а також промитих зерен колумбійської Арабіки, які забезпечують інтенсивний, багатий смак. Зерна обсмажені окремо, що надає каві чудову консистенцію з багатим смаком, але без надмірного прожарювання.

Nespresso OriginalLine Fortissio Lungo
Nespresso OriginalLine Fortissio Lungo

Nespresso OriginalLine Ispirazione Firenze Arpeggio

Якщо ваша улюблена кава-класичний американо, спробуйте капсули Apreggio з балом інтенсивності 9. Виготовлений з суміші кавових зерен Арабіки з Центральної Америки і Південної Америки, які були інтенсивно обсмажені для отримання як фруктових, так і солодових смакових відчуттів. Смак кави описується як інтенсивний з нотками какао і деякою деревною ноткою.

Кава в капсулах Nespresso Firenze Arpeggio
Кава в капсулах Nespresso Firenze Arpeggio

Nespresso Ispirazione Italiana Venezia

Ця суміш бразильської та колумбійської Арабіки ідеально підходить для капучино, латте або будь-якого кавового напою на основі молока. У смаку присутні карамель і злаки, а також легка фруктовість.

Зверніть увагу! З рейтингом інтенсивності 8, ця капсула забезпечує достатній кавовий смак при змішуванні з молоком, але не пригнічує більш солодкі елементи, які роблять відмінний капучино, такі як кориця, коричневий цукор.

Кава в капсулах Nespresso Venezia
Кава в капсулах Nespresso Venezia

Nestle Nespresso Capsules OriginalLine Ispirazione Espresso Variety Pack

Відмінно підходить для гостей, які можуть вибирати різні сорти кави відповідно до своїх уподобань. У цьому пакеті міститься 100 капсул, по 10 капсул кожного типу. Різновиди включають:

  • Capriccio;
  • Fortissio Lungo;
  • Roma;
  • Vivalto Lungo;
  • Volluto;
  • Cosi;
  • Firenze Arpeggio;
  • Ristretto;
  • Ristretto Decaf.

Бали інтенсивності в цій колекції варіюються від 4 до 10.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *