Як обрати товарні ваги по функціональності

Як обрати товарні ваги по функціональності

Точність хвилює всіх, хто здійснює свою діяльність в сфері торгівлі. За допомогою ваг товарних проводяться вимірювальні операції високої точності, тому даний прилад просто незамінний в точках продажів вагових товарів. Питання вибору ваг для торгівлі залишається актуальним.

У великих супермаркетах вже не побачити застарілих механічних моделей. Сучасне обладнання для зважування сильно змінилося з розвитком електроніки, змінилися і критерії вибору. Є важливі моменти і характеристики, на які необхідно звернути особливу увагу при виборі ваг.

Товарні ваги зі стійкою
Точні товарні ваги зі стійкою

Сертифікація приладу – чому важлива

Серйозне торгове обладнання, від точності якого залежить робочий процес в точках продажу, в обов’язковому порядку проходить сертифікацію контролюючим органом. В Україні дана процедура здійснюється «Укрметрестстандартом».

Зверніть увагу! Фахівці проводять експертне оцінювання ваг на відповідність заявленій виробником якості. Є й норми, встановлені державою для виробників і користувачів товарних ваг.

Цим методом перевіряється кожна одиниця. Прилад, що пройшов перевірку успішно, пломбується, отримуючи мітку з датою проходження сертифікації, дані про процедуру заносяться в спеціальний реєстр.

Повторні перевірки проводяться щороку і дата на пломбі з міткою змінюється.

Торгові ваги для супермаркету
Торгові ваги для супермаркету

За якими параметрами слід вибирати ваги

Ціна – це важливий фактор, але технічні характеристики не менш важливі. Є ряд показників для кожної моделі, на них варто звертати увагу, щоб вибрати максимально комфортні для користування ваги:

  • Максимальна вага;
  • Наявність акумулятора і термін автономної роботи;
  • Функціональність торгових ваг.

Головна відмінність електронних моделей в тому, що вони оснащені додатковими функціями, корисними в торгівлі.

Додаткові функції на товарних електронних вагах

Сучасні прилади часто оснащені і нетиповими додатковими функціями – можуть запам’ятовувати кількість товару, проданого за зміну.

Продавець може зафіксувати значення “порція” для порівняння ваги подальших продажів одного і того ж найменування продукції. Також є можливість фіксації ваги тари в пам’яті приладу. Електронні ваги оснащені вбудованим калькулятором, за допомогою якого можна підсумувати вартість вагового та штучного товару.

Список товарів – це опція, яка допомагає внести в пам’ять ваг перелік найбільш популярних товарів, що при відпустці таких допомагає скоротити кількість операцій для точного підрахунку ваги і виведення суми.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *