Як обрати обручку для урочистого моменту

Як обрати обручку для урочистого моменту

Заручини – це один з найкрасивіших моментів у житті будь-якої пари. Вибір каблучки на заручини може бути дуже складною задачею. Як зробити це незабутнім моментом і полегшити вибір ідеального кільця?

Від кільця до діаманта – Історія обручки

Історія обручки сягає глибокої давнини. Багато витоків традиції вручення кілець приписують єгиптянам, які вважали, що коло є найдосконалішим символом вічності. У Стародавньому Римі жінки отримали дві обручки — одну носили на публічних заходах, а другу – вдома. Однак найцікавішим елементом історії кільця є подібність до діамантових прикрас. Перший випадок обручки з діамантом з’явився в епоху Відродження, коли Максиміліан I Габсбург запропонував його Марії Бургундській. З цього моменту алмази стали особливо популярними серед аристократії. Однак наприкінці Першої світової війни лише 10% обручок містили алмаз.

Каблучка на заручини з діамантом

Все змінилося в 1938 році, коли бренд De Beers розпочав рекламну кампанію, яка привчила клієнтів до діамантів. Запровадження гасла “Діамант — це назавжди” в 1947 році закріпило позицію діамантових обручок, які сьогодні залишаються найпопулярнішим вибором.

Час випробування, яке обручку вибрати?

Через важливість моменту вважається, що метал, з якого виготовлено кільце, повинен бути благородним і довговічним. Золото є лідером у цій галузі протягом багатьох років. Класичний жовтий колір золота сподобається як традиціоналістам, так і мінімалістам. Золоті обручки — вічна класика жанру.

Зверніть увагу! Біле та рожеве золото напевно привернуть увагу людей, які люблять більш холодні кольори та надзвичайний підхід до ювелірного мистецтва. Кільце з білого золота порадує своєю шляхетністю не одну вимогливу наречену.

Кільця з рожевого золота привернуть шанувальників старовинних прикрас. Рожеве золото в поєднанні з дорогоцінними каменями, такими як діамант, топаз або морганіт, буде дуже модною прикрасою в стилі ретро. З іншого боку, прості геометричні візерунки порадують людей, які шукають сучасні кільця. Платина, один з найдовговічніших матеріалів, чудово доповнить колекцію шанувальників білих металів.

Яскрава каблучка на заручини

Діаманти – це назавжди! Чи обручка з діамантами – правильний вибір?

Діамантове кільце — це неперевершена ювелірна ікона. Завдяки своєму унікальному блиску та довговічності, діаманти широко розглядаються як символ міцної любові. Вибираючи камінь для обручки, слід враховувати чотири аспекти:

  • кількість карат;
  • колір;
  • чіткість;
  • огранювання.

Це цікаво! Карат — це не що інше, як вага діаманта. У випадку з кольором, найрідкіснішими та найціннішими каменями є колір D, тобто абсолютно безбарвний.

З іншого боку, найменша можлива кількість включень визначає чистоту алмазу. Найбажаніші ті, що мають LC чистоту. Остання і найважливіша частина оцінки алмазів — це огранювання. Тільки правильний виріз діаманта дозволяє помітити його чудовий блиск. Якщо партнерка не любить діамантів, можна обрати інший, дорогоцінний камінь. Для цієї нагоди добре підійде сапфір, смарагд, топаз, рубін або кварц.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *