Як самостійно організувати поїздку до Польщі?

Як самостійно організувати поїздку до Польщі?

Польща – одна з тих країн, поїздка в яку буде поєднувати і максимально насичену культурно-розважальну програму, і комфорт. Вулиці старовинних міст Польщі досі зберігають дух Відродження і середньовічну атмосферу. Крім того, відпустку в цій країні можна провести без зайвих витрат, адже дорога сюди і проживання мають демократичну вартість.

А м’який клімат, схожий з нашим, дозволить подорожувати без проблем навіть з маленькими дітьми, адже не знадобитися витрачати зайве кілька днів на звикання до погодних умов і часового поясу. Крім того, подорож до Польщі можна здійснити в будь-який час року, адже навіть взимку тут можна знайти велику кількість розваг.

Які документи потрібні для безвізової поїздки до Польщі 2020?

Необхідні документи для безвізової поїздки до Польщі

Відповідно до “Шенгенського прикордонного кодексу”(Schengen border code) єдиним обов’язковим документом для безвізового відвідування країн Євросоюзу є біометричний закордонний паспорт. Втім, це зовсім не означає, що європейські прикордонники не запитають про цілі поїздки і не зажадають від вас додаткових документів, а саме:

  • доказ платоспроможності-готівкова валюта (у розрахунку 45-50 доларів на добу), виписка з банківського рахунку, дорожні чеки або кредитні картки;
  • документи, що підтверджують мету поїздки;
  • для безвізу потрібна буде страховка;
  • зворотний квиток (для підтвердження планів повернутися в Україну);
  • запрошення від родичів або підтвердження броні на проживання;
  • поліс страхування цивільної відповідальності (у разі подорожі Європою на авто).

В цілому, прикордонні правила після початку дії для України безвізу залишилися колишніми. Економія грошей і часу у зв’язку з відсутністю необхідності отримувати шенгенську візу є, але в документальному плані мало що змінилося. Як вже говорилося раніше, прикордонники практично завжди цікавляться метою візиту і при найменших підозрах на ваш рахунок просять показати відповідні паперові або електронні документи.

Оскільки привід для подорожі може бути різним, то і перелік документів, про які може запитати прикордонник при проходженні контролю, відрізняється.

Туризм та робота в Польщі

Завдяки тому, що в країні туристичний бізнес розвинений на високому європейському рівні, а на вулицях її панує порядок, можна безпечно організувати самостійну поїздку. Це дозволить не тільки збільшити бюджет поїздки, виключивши переплату за послуги туристичних операторів.

Місто Варшава у Польщі

Також перевагами самостійного планування бути можливість повністю розпоряджатися своїм часом, враховувати всі індивідуальні побажання, нюанси, скласти маршрут тільки з тих об’єктів, які дійсно цікаві. Особливо актуально самостійне планування буде, якщо передбачається поїздка з дітьми, адже жодна путівка не врахує такої специфіки.

Щоб правильно організувати поїздку, варто визначитися з її датою, а також і з містом, де буде проходити відпочинок. Знаючи дату відправлення, навіть недосвідчена людина зможе привести виїзні документи в термін, запастися необхідною кількістю зручних йому квитків в обидва кінці. Також варто заздалегідь знайти відповідний готель або готель і забронювати номер.

Вибір міста-досить складне завдання, адже практично всі великі населені пункти Польщі представляють інтерес для туристів з усього світу. І для сім’ї з дітьми, і для молоді, яка шукає активних розваг, підійде відпочинок в Познані. Тут можна побачити не тільки старовинну ринкову площу з ратушею і фонтаном Прозерпіни.

Також в місті є два унікальних старовинних палацу. Тут можна насолодитися унікальними музейними колекціями і живою органною музикою. А ресторани в центрі міста порадують традиційною кухнею, фірмовими кавовими напоями та пивом, звареним за старовинними рецептами.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *