Косметика з Азії – сучасні технологи і багатовікові традиції

Косметика з Азії – сучасні технологи і багатовікові традиції

Останнім часом про корейську косметику багато говорять. Вона потрапила в список найбільш затребуваних, а серед жінок знайшла багато як ентузіастів, так і супротивників. Сумніви викликають її склад, часто упаковка і буклети тільки на корейській мові, і ціна. Завдяки застосуванню подібних засобів — https://beautysmart.com.ua/cosrx/ можна домогтися яскравого, бездоганного і навіть фарфорового кольору обличчя азіатських жінок.

Краса по-корейськи

Перше, що слід знати, це те, що корейці думають про красу інакше, ніж європейці. У той час як європейські жінки купують в основному тіні, підводки для очей і туші для вій, корейські жінки ставляться до своїх косметичних комплектів мінімалістично. Для них набагато важливіше турбота. Замість палітри тіней для очей вони купують косметику для зняття макіяжу, живильні маски і знамениті ВВ-креми, наповнені всіма видами поживних речовин. Все тому, що, на їхню думку, основа красивої зовнішності — це перш за все здорова, доглянута шкіра, яка є гордістю кожної особи. Багато кореянок, крім BB-крему, що балансує колір шкіри, відмовляються від макіяжу або роблять так званий макіяж «без макіяжу» — більш виразні варіанти призначені для особливих випадків.

Азіатська модель догляду за шкірою

Якісна корейська косметика на обличчі дівчини

Безліч прихильників корейського догляду та косметики з Азії підтверджують, що вони підходять для всіх типів шкіри. В асортименті корейських засобів можна знайти відповідь практично на будь — яку потребу-омолодження, герметизацію кровоносних судин, зміцнення і, перш за все, зволоження шкіри. Також вони бувають різних форм:

  • маска;
  • гелі;
  • компреси;
  • сироватки для обличчя;
  • денні та нічні креми;
  • BB-креми.

Азіатський догляд – це спосіб догляду за шкірою, який покликаний посилити дію косметичних засобів та його наявних інгредієнтів, а основа — зволоження.

Що найбільше вражає в корейській косметиці?

Корейська косметика на основі равликів

В першу чергу це склад косметики і вміст діючих речовин і їх високі концентрації. Варто звернути увагу на те, що в багатьох косметичних засобах, представлених на ринку, вода є першим елементом в списку. Однак в корейській косметиці першим інгредієнтом часто є сік алое або фільтрат слизу равликів. Це означає, що мінімум на 50 відсотків продукт складається з такої активної речовини. І це основа для десятка інших інгредієнтів, також володіють дійсно активним впливом на шкіру.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *