Як обрати електричний самокат: на що звертати увагу

Як обрати електричний самокат: на що звертати увагу

За останні 10 років ринок електросамокатів значно змінився з точки зору пропонованих продуктів і їх доступності. Усвідомлення небезпеки зміни клімату, інновації в галузі матеріалознавства та поліпшення енергетичної ємності батарей проклали шлях для електричних моделей. Велику популярність придбали, останнім часом, електричні самокати, які ідеально підходять для використання під час поїздок на короткі відстані або в містах. На сайті https://www.smart-balance.com.ua/electro-samokaty/ можна обрати відповідну модель  електричного самокату за доступними цінами.

Як працює електричний самокат?

Як правило, електричний самокат-це тип пристрою, який приводиться в рух електродвигуном. Як правило, він доступний в двоколісному форматі, хоча є і моделі з трьома колесами. На ринку з’явилося багато брендів, що пропонують продукцію, що розрізняється в залежності від матеріалу, з якого вони зроблені, якості компонентів і цени.

  • Основні компоненти пристрою: двигун, що знаходиться в області рами і приводить в рух пристрій, акумулятор (зазвичай літій-іонний або свинцево-кислотна батарея), що передає електричну енергію для двигуна і дроти.
  • Слід зазначити, що кращий тип двигуна, який зазвичай забезпечений високоякісними самокатами, – це тип двигуна з щітками, що робить його потужним, хоча, на думку деяких експертів, вони мають більш короткий термін служби в порівнянні з аналогами.
  • Що стосується гальмівної системи, то найчастіше доступні дві різні системи: барабанна або дискова.

Щаслива дівчина на електричному самокаті

Найчастіше при покупці самоката можна зустріти моделі, які будуть забезпечені гідравлічними або механічними дисковими, барабанними або V-подібними гальмами.

ТОП-5 моделей електричних самакатів

Які відмінності між моделями?

Основним елементом, що відрізняє окремі моделі електричних самокатів, є потужність двигуна. Чим більше її значення, тим вище швидкість може бути досягнута.

Багато пропонованих у продажу моделей мають граничну вагу до 50 кг. навіть якщо ваша дитина може важити більше, рюкзак, що перевозиться на його плечах, наповнений книгами, не стане проблемою. Електричні самокати призначені для дітей у віці від 10 років і старше. Для молодших рекомендується використовувати традиційні моделі. Також існують моделі для дорослих з вантажопідйомністю до 120 кілограмів. Все залежить від конструкції і комплектації самоката. Електричні самокати найчастіше мають акумулятор, який забезпечує пристойний час використання від 1 години до 6 годин. Найкраще обрати той тип батареї, який має короткий час зарядки.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *