Якою має бути сучасна приватна клініка неврології

Якою має бути сучасна приватна клініка неврології

Якість медичних послуг – важливий аспект вибору медичного закладу для переважної кількості людей, що обслуговуються в приватних клініках. Така популярність платної медицини зумовлена швидким обслуговуванням і інноваційним підходом до розробки і реалізації стратегії лікування.

Зважаючи на таку популяризацію приватних клінік, вибрати медичний заклад з дійсно якісним обслуговуванням непросто. На прикладі клініки неврології Аксімед можна зрозуміти, якою має бути якісна платна медицина і чим ці послуги повинні відрізнятися від послуг, що надаються населенню на безкоштовній основі.

Медицина майбутнього, як альтернатива держустановам

У приватній клініці робочий процес організований виключно з ціллю забезпечення максимальної зручності для пацієнтів. Стандартом якісної медицини є Аксімед завдяки ряду особливостей в роботі цієї клініки:

  • Відсутність кадрового дефіциту;
  • Зручний графік роботи;
  • Якісне і потужне медичне обладнання;
  • Широкий вибір вузькопрофільних медичних послуг.

Всі фахівці клініки мають підтверджену кваліфікацію і хорошу репутацію.

Передовими напрямками в цьому медичному закладі є: неврологія, ортопедія і травматологія, ЛОР, терапевтичний напрямок, офтальмологія. Функціонує Центр реабілітації після інсультів і травм.

Реабілітація після інсульту літньої жінки у центрі неврології
Реабілітація після інсульту літньої жінки у центрі неврології

Фізичний і емоційний комфорт

Саме отримання кваліфікованої медичної допомоги без стресів і зайвого емоційного напруження – головне, чого потребують пацієнти, готові платити медикам.

Будь-який приватний медичний центр повинен забезпечувати максимальний психоемоційний комфорт для кожного пацієнта, який перебуває на його території.

Добре організована служба інформування пацієнтів, сайт з актуальною інформацією і можливість записатися на прийом будь-яким зручним способом – це те, що виділяє приватну клініку серед маси інших установ зі схожими послугами.

Доктор та пацієнт після лікування у закладі
Лікар та щасливий пацієнт після лікування у закладі

Що повинно насторожити при першому відвідуванні

Ринок платних медичних послуг рясніє пропозиціями, тому будь-яку, навіть найменшу некомпетентність терпіти не треба, адже можна з легкістю змінити місце отримання лікарської допомоги.

При відвідуванні приватної клініки повинні насторожити такі моменти:

  • Неорганізованість персоналу на ресепшені;
  • Очікування під кабінетом лікаря без будь-яких пояснень з боку адміністрації або персоналу;
  • Відверто неякісні медпослуги навіть з споживчої точки зору.

Якщо у маніпуляційній кімнаті медсестра не може коректно провести забір крові або лікар не дає чітких відповідей на поставлені запитання, то клініка не є тим місцем, де можна витрачати свої гроші і тим більше довіряти її працівникам своє здоров’я.

Клієнти Аксімед ніколи не зіткнуться з такими незручностями, тому що тут працюють справжні фахівці, а взаємодія з клієнтами налагоджена краще механізму в найточнішому годиннику

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *