Як вибрати ліжко для спальні: ключові моменти

Як вибрати ліжко для спальні: ключові моменти

Облаштування будь-якої спальні починається з вибору функціональних і зручних меблів. Ліжко – головний атрибут цієї кімнати.

Середньостатистична людина проводить в спальні третину свого життя, тому питання облаштування комфортного місця для сну і відпочинку завжди актуальне. Здоровий сон істотно впливає на якість життя, вибираючи ліжко в спальню варто враховувати цю обставину.

Розмір і форма ліжка в спальню мають значення

Сьогодні на ринку меблів для спальні представлені найрізноманітніші моделі. Ліжка нестандартних розмірів і незвичайної форми перестають бути рідкістю, що виготовляється суто під замовлення.

Нове ліжко для спальні.jpg

Довжина виробу прямо залежить від зросту людини, яка буде відпочивати на цьому ліжку. Оптимальний запас довжини – це плюс 10 сантиметрів до зросту. Якщо запас буде збільшено, то відпочинок стане ще комфортнішим.

Ширина перевіряється вкрай просто, для цього варто лягти на одну половину ліжка, закинувши руки за голову і розправивши їх в ліктях, якщо лежати комфортно на своїй половині, то вибір зроблений вдало.

Форма ліжка – це справа смаку самого покупця, сьогодні можна знайти в продажу ліжка:

  • Стандартної прямокутної форми;
  • Круглі і дугоподібні;
  • Ліжка в формі серця.

Важливо врахувати, що меблі нестандартної форми займають більше місця, вимагають використовувати спеціальну постільну білизну та аксесуари.

Вибір каркаса. На чому зупинитися

Каркас ліжка може складатися з чотирьох або двох бічних панелей і спинок в такій же кількості, відповідно.

Опора конструкції часто виконана у вигляді подіуму або ніжок. Прийнято вважати, що каркас на ніжках менш міцний, але це не зовсім так. Якщо ліжко в цілому виготовлено якісно, то тип опори каркаса не має значення.

Ліжко в інтер’єрі спальні: сучасна модель

Найнадійнішими вважаються каркаси, які виконані з масиву дерева або з металу.

Ефектний вигляд у ліжок з кованим каркасом або варіантів з елементами плетіння. Варіанти дешевші і менш міцні виготовляють з МДФ або ДВП.

Яким має бути основа ліжка

Пружини і металеві решітки залишилися позаду, адже нове покоління ліжок оснащені ламелями, завдяки чому досягається позитивний ортопедичний ефект.

Під гнучкими ламелями нерідко розміщують відсік для зберігання постільних аксесуарів та білизни. Відсутність спеціального відсіку теж має свої позитивні сторони – забезпечується вентиляція для матраца.

З огляду на перелічені нюанси і особливості будови конструкції, можна вибрати оптимальний варіант для спальні будь-якого розміру.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *